Şimdi Ara

Sistem ve ekipman tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar r5 2600 + rx580 8gb + b450 anakart + 8gb 3000 MHz ram + 480gb SSD + 600w psu ile bir sistem toplayacağım. Bütçe olarak monitörlü 5200tl, ekipmanlı 6500 TL düşünüyorum. Sizce r5 3600 beklemeli miyim? Ekipmanlardan biraz kısıp sistemde hangi yükseltmeleri yapabilirim?

Ekipman,

Klavye olarak logitech g810, hyperx alloy elite rgb, corsair k70 rgb rapidfire arasında kaldım. K70 ağır basıyor ama logitech set dizmeyi düşündüğüm için kararsız kaldım.

Mouse: logitech g900 ya da rival 600 düşünüyorum. Rival 600 de yan kauçuklarda yapışkan problemi varmış. Elim çok terlemediği için çok önemsemedim ama yinede içimde şüphe kaldı. G900 ağır basıyor. Kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilmesi de bir avantaj.

Kulaklık: logitech g633, arctis 5 arasından ise izlediğim incelemere göre 633 daha iyi.

Ekipmanların 0 fiyatları 1000tl civarında olduğu için 2. El almayı düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Aman kulaklığı 2. El almayın belki adamı kulağında enfeksiyon hastalık falan vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhalkaptan -- 27 Mayıs 2019; 16:17:9 >
  • talhalkaptan kullanıcısına yanıt
    Düşündüm ama 1. El fiyatları çok pahalı ve ucuza logitech kalitesinde kulaklık yok maalesef. Ayrıca dediğiniz konuya dikkat ederek alacağım zaten
  • Bende böyle bi sistem toplamayı düşünüyorum takipteyim
  • G633 2. El fiyatı ne kadar
  • Corsair K70
    Corsair ironclaw
    Corsair hs50/60
    Bu 3lüyü öneririm.
  • talhalkaptan kullanıcısına yanıt
    350 450 arası
  • naak98 kullanıcısına yanıt
    Benim de aklımda vardı bunlar ama rgb çok hoşuma gidiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih Amel 07

Benim de aklımda vardı bunlar ama rgb çok hoşuma gidiyor :)
    Rgb bunlar zaten ?
    Kulaklık değil bir tek kulaklıkta rgbyi ne yapacaksın
  • Haklısın öyleymiş sonradan fark ettim :) ama g633 ve hs60 arasından 633 üstün geliyor. Ve 350 TL ye 2. Eli bulunabiliyor. 0 fiyatı 1000 tl. Ayrıca logitecin garantisi de çok iyi çalışıyor. Son olarak corsair in mouselarını beğenmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.