Şimdi Ara

sitemiz nasıl olmuş (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence gayet hoş olmuş. Acaba bu siteyi kurmanızda ki amaç nedir?
  • çok kkkkööö güzel
  • eline saglık güzel olmus ama butonlar ve renk tasarımı güzel olmamıs?
    daha haraketli bi renk kullanabilridiniz..
  • bence webmaster adı altında yapılan site bu kadar basit olmamalı kendi görüşüm.saygı duyulur duyulmaz.lütfen olumsuz eleştiri yaptım diye bana, şahsi olarak cevap yazmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

çok iyi değil.

soldaki menu pek dikkat çekmiyor, ilk bakışta çok yazı geliyor gözünüze, bu joomlanın dezavantajı. herşey birbirine karışmış. Site rengi iyi değil, üst menu grafikler kötü. Arayüz iyi değil anlayacağınız. Keşke joomla değilde kendiniz yapsaydınız tasarımı ve kodlamayı.

daha iyisini yapabilirsiniz diye düşünüyorum...

menü üstü grafiklerin tatmin etmeyeceği düşüncesiyle 2. bir theme daha menüye ekledim tasarım yenilenene kadar bu iki themeden herhangi birini üyelerimiz kullanabilirler. diğer taraftan çok fazla vaktim olmadığından dolayı komle hazırlamaktansa altyapıda hazırportal kullanmayı tercih ettik. ilerleyen zamanlarda sadece benim değilde grup üyeleriyle beraber çalışılmış bir site yapılabilir. analiziniz için teşekkürler.

burayı okuyupta yorum yapsaydın daha iyi olurdu serkanyan'ın vakti olsa bundan daha iyisini yapabileceğini forumda ki herkes bilir. Ne yazıkki işinin ehli insanları öyle pek boş bırakmıyolar.

• bence çok iyi bir php portal olmuş elinize saglık arkadaşlar

buda benim sitehttp://www.500haber.com bir ara link takas yapalım
  • Joomla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.