Şimdi Ara

sitemiz nasıl olmuş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes sitesi hakkında fikir alıyo bende webmaster grubumuz sitesi hakkında yorum almak istiyorum kusura bakma serkanyan hocam bize düşmez ama

sitemiz nasıl arkadaşlar yorumlarınızı alalım.
    http://www.webilgin.com

ha bide imzayı nasıl ekleyecem ya imza uygun değil diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucenneti -- 1 Eylül 2007; 17:04:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sucenneti

herkes sitesi hakkında fikir alıyo bende webmaster grubumuz sitesi hakkında yorum almak istiyorum kusura bakma serkanyan hocam bize düşmez ama

site bana ait değil site hepimizin onun için sen sormuşsun ben sormuşum yada bir başkası sormuş hiç önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanyan

quote:

Orjinalden alıntı: sucenneti

herkes sitesi hakkında fikir alıyo bende webmaster grubumuz sitesi hakkında yorum almak istiyorum kusura bakma serkanyan hocam bize düşmez ama

site bana ait değil site hepimizin onun için sen sormuşsun ben sormuşum yada bir başkası sormuş hiç önemli değil
    Gayet güzel olmuş

Ama linkler biraz kötü.. Yani, üzerine gelince biraz fazla abartılı bi yazı çıkıo...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gereqsiz

Gayet güzel olmuş

Ama linkler biraz kötü.. Yani, üzerine gelince biraz fazla abartılı bi yazı çıkıo...

Alıntıları Göster
    sucenneti,

İmza kuralları için tıkla!..

• quote:

Gayet güzel olmuş

Alıntıları Göster
    bi sorum var bu siteyi hangi programla yaptınız?eğer dreamweaver ile yaptıysanız arkaplan ın üstüne yazı yazmak için ikinci bir yeri nasıl yaptınız yani sitedeki yazıların yazdığı ikinci bir yeri

• quote:

Gayet güzel olmuş

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Gereqsiz

Gayet güzel olmuş

konuyu sucenneti açmış hazırlayan ben olduğum için cevaplayan ben olayım

tam alayamadım demek istediğini head bölümündeki flash butonlardamı yoksa sol menüdekimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyan -- 1 Eylül 2007; 20:13:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6418E089B

bi sorum var bu siteyi hangi programla yaptınız?eğer dreamweaver ile yaptıysanız arkaplan ın üstüne yazı yazmak için ikinci bir yeri nasıl yaptınız yani sitedeki yazıların yazdığı ikinci bir yeri

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: icen

sanırım üst menülerin bulunduğu kısımda ki arka planla gözlüğün arasından geçen yazılardan bahsediyorsun o bölüm'ü flash la hazırladım.

• quote:

quote:

sanırım üst menülerin bulunduğu kısımda ki arka planla gözlüğün arasından geçen yazılardan bahsediyorsun o bölüm'ü flash la hazırladım.

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    site gayet güzel hayırlı olsun.bizimde zamanında serkan hocayla yapmayı düşüdüğümüz ama bazı aksaklıklardan dolayı başarmadığımız proje. inş. iş yapacaktır.

-konu dışı - serkan bey görüşemez olduk?

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx23

site gayet güzel hayırlı olsun.bizimde zamanında serkan hocayla yapmayı düşüdüğümüz ama bazı aksaklıklardan dolayı başarmadığımız proje. inş. iş yapacaktır.

-konu dışı - serkan bey görüşemez olduk?

Alıntıları Göster
    henüz bir aktiflik söz konusu değil sitede şuan,sitede yönetici olanlar ile tam bir birliktelik ve yardımlarınız ile doldurmaya çalışacağız ,serkan abi site görsel olarak çok iyi,inş. işlev olarakda aynı orantıyı yakalarız

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Grup sitemizde Web dersleri bölümünden (css dersleri) gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

• quote:

quote:

Grup sitemizde Web dersleri bölümünden (css dersleri) gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    tasarım gayet güzel olmuş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

tasarım gayet güzel olmuş hocam.

Alıntıları Göster
    Joomla değil mi altyapı?

http://www.webilgin.com/administrator/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustklc -- 2 Eylül 2007; 14:08:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustklc

Joomla değil mi altyapı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mustklc

Joomla değil mi altyapı?

evet joomla iskeleti üzerine kurulmuştur theme, bazı modüller, forum entegrasyonu ve forum theme ye uyarlama tarafımızdan yazılmıştır

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mustklc

Joomla değil mi altyapı?

evet joomla iskeleti üzerine kurulmuştur theme, bazı modüller, forum entegrasyonu ve forum theme ye uyarlama tarafımızdan yazılmıştır

Alıntıları Göster
    çok iyi değil.

soldaki menu pek dikkat çekmiyor, ilk bakışta çok yazı geliyor gözünüze, bu joomlanın dezavantajı. herşey birbirine karışmış. Site rengi iyi değil, üst menu grafikler kötü. Arayüz iyi değil anlayacağınız. Keşke joomla değilde kendiniz yapsaydınız tasarımı ve kodlamayı.

daha iyisini yapabilirsiniz diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekreizze

çok iyi değil.

soldaki menu pek dikkat çekmiyor, ilk bakışta çok yazı geliyor gözünüze, bu joomlanın dezavantajı. herşey birbirine karışmış. Site rengi iyi değil, üst menu grafikler kötü. Arayüz iyi değil anlayacağınız. Keşke joomla değilde kendiniz yapsaydınız tasarımı ve kodlamayı.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

çok iyi değil.

menü üstü grafiklerin tatmin etmeyeceği düşüncesiyle 2. bir theme daha menüye ekledim tasarım yenilenene kadar bu iki themeden herhangi birini üyelerimiz kullanabilirler. diğer taraftan çok fazla vaktim olmadığından dolayı komle hazırlamaktansa altyapıda hazırportal kullanmayı tercih ettik. ilerleyen zamanlarda sadece benim değilde grup üyeleriyle beraber çalışılmış bir site yapılabilir. analiziniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyan -- 2 Eylül 2007; 17:37:54 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SaintEagle

çok iyi değil.

menü üstü grafiklerin tatmin etmeyeceği düşüncesiyle 2. bir theme daha menüye ekledim tasarım yenilenene kadar bu iki themeden herhangi birini üyelerimiz kullanabilirler. diğer taraftan çok fazla vaktim olmadığından dolayı komle hazırlamaktansa altyapıda hazırportal kullanmayı tercih ettik. ilerleyen zamanlarda sadece benim değilde grup üyeleriyle beraber çalışılmış bir site yapılabilir. analiziniz için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    genel tasarım güzel fakat linklerin üstüne gelince verdiği tepki biraz abartılı oluyor. onlara bir göz atsan iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hatred

genel tasarım güzel fakat linklerin üstüne gelince verdiği tepki biraz abartılı oluyor. onlara bir göz atsan iyi olur

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hatred

bunu bir arkadaş daha söyledi ama neresinden bahsediyorsunuz anlamıyorum browser değişikliğinden kaynaklanabilir printscreen yapıp buraya koyabilirseniz. memnun olurum

• quote:

quote:

Gayet güzel olmuş

tam alayamadım demek istediğini head bölümündeki flash butonlardamı yoksa sol menüdekimi ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

quote:

Gayet güzel olmuş

Head bölümünden bahsediyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

quote:

Gayet güzel olmuş

Head bölümünden bahsediyorum

Alıntıları Göster
    fena değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.