Şimdi Ara

SİZ HİÇ LEADERSİZ CLAN GÖRDÜNÜZMÜ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZLERİN YÜZÜNDEN LEADERİMİZ NOKTA_İLETİŞİM ENDERES CLANIMIZI PATLATTI SAVAŞTA KOMUTAN OLDU HALDE VE BİZİM PELERİN VE ALT CLAN DURYO AMA LEADERİN YANİ NOKAT_İLETİŞİM CLAN VEDE PELERİN DÜŞTÜ BENDE CLANIMIZIN ( ENDERES ) ASİSTİ OALARAK LEADARİMİZ NOKTA_İLETİŞİME CLAN ATTIM VE ENDERES CLAN TEKRAR GİRDİ AMA LİDERLİGİ GELMEDİ ANLICANIZ HERŞEY NORMALE DÖNDÜ AMA LİDERSİZ OLARAK DÖNDÜ İNŞALLAH BUGÜN Kİ SERVER UGRAŞAN GM LER BU İŞEDE BİR ÇÖZÜM BULURDA LİDERİMİZ GELİR FİKRİ VEDE DÜŞÜNCESİ OALNLARIN BENLE PAYLAŞMASINI İSTİYORUM PATLAYACAKSA PATLASIN YENİSİNİ KURALIM SAVAŞLARDA LEADERİMİZİ KOMUTAN GÖRMEK ENDERES CLANINI ONURLANDIRIYOR ÇÜNKÜ
    1_LEADER LİK GERİ GELİRMİ?
    2_YOKSA CLAN MI PATLAYACAK?
    3_BU NE BİÇİM İŞ ?

• what, ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkantsatin

what, ?

Katılıyorm
  • OYUNA GİRDİMİZDE EGER CLANIMIZ PATLAMAMIŞ OLURSA GÖRÜRSÜNÜZ DIESZ DE HERKES ENDERES CLANININ KURUCUSU NOKTA_İLETİŞİM OLDGUNU BİLİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ayasofia_58

ARKADAŞLAR BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZLERİN YÜZÜNDEN LEADERİMİZ NOKTA_İLETİŞİM ENDERES CLANIMIZI PATLATTI SAVAŞTA KOMUTAN OLDU HALDE VE BİZİM PELERİN VE ALT CLAN DURYO AMA LEADERİN YANİ NOKAT_İLETİŞİM CLAN VEDE PELERİN DÜŞTÜ BENDE CLANIMIZIN ( ENDERES ) ASİSTİ OALARAK LEADARİMİZ NOKTA_İLETİŞİME CLAN ATTIM VE ENDERES CLAN TEKRAR GİRDİ AMA LİDERLİGİ GELMEDİ ANLICANIZ HERŞEY NORMALE DÖNDÜ AMA LİDERSİZ OLARAK DÖNDÜ İNŞALLAH BUGÜN Kİ SERVER UGRAŞAN GM LER BU İŞEDE BİR ÇÖZÜM BULURDA LİDERİMİZ GELİR FİKRİ VEDE DÜŞÜNCESİ OALNLARIN BENLE PAYLAŞMASINI İSTİYORUM PATLAYACAKSA PATLASIN YENİSİNİ KURALIM SAVAŞLARDA LEADERİMİZİ KOMUTAN GÖRMEK ENDERES CLANINI ONURLANDIRIYOR ÇÜNKÜ
    1_LEADER LİK GERİ GELİRMİ?
    2_YOKSA CLAN MI PATLAYACAK?
    3_BU NE BİÇİM İŞ ?

liderlik geri gelmez clan dağılacak bildiğin gibi bu iş areste uniqueturk tede meydana geldi liderin çıkmasına rağmen clan lidersiz dewam etti ancak clan bug un düzeltilmesinden sonra clan dağıldı yani anlıycan bu bi bug düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmN20 -- 10 Mayıs 2006; 14:09:36 >

• WHAT DİYENLER NALADINIZMI
  • quote:

WHAT DİYENLER NALADINIZMI

düzelir düzelir heyecan yapma

• ewet ondan
  • quote:

OYUNA GİRDİMİZDE EGER CLANIMIZ PATLAMAMIŞ OLURSA GÖRÜRSÜNÜZ DIESZ DE HERKES ENDERES CLANININ KURUCUSU NOKTA_İLETİŞİM OLDGUNU BİLİYOR

yo mesela ben bilmiodum ogrendim=)
  • enderes clanını biliom hattA YaaSeen var sizin clanda bnm ark bende sizin clan baskanını nokta_iletisim biliodum
  • Hepinize katılıyorum...
  • Oyunun 9999999 tane bug ından sadece biri
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

Oyunun 9999999 tane bug ından sadece biri

eet +1 geriye kaldı 9999998

• hala gelmedi yaf leaderli,k kafayi yigecem
  • bilgimiz oldu açıklayanlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.