Şimdi Ara

SİZCE AİLEM NORMAL Mİ? (CİDDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

SİZCE AİLEM NORMAL Mİ? (CİDDİ)

• quote:

Orijinalden alıntı: kamileris27

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Amma kompleksli insanlarız/insanlarsınız. Herkesin sevdiği beğendiği şeylerden insanları yargılamak ne derece doğru?
    Ailenizi bilmem de, siz normal misiniz? Siz ne izliyorsunuz? Pavorotti'den eserler dinleyip, her hafta en az 3 tiyatro izleyip, entelektüel arkadaşlarınızla birlikte ülkenin siyasal ve sanatsal sorunları hakkında fikir alışverişi mi yapıyorsunuz? Yapmayın Allah aşkına. Biraz kendimiz olalım.

soruna ciddi şekilde cevap yazıyorum

bikere 118 80 reklamını görünce tv ye kafa atasım geliyor

genellikle film izlerim tv hiç izlemem diyebilirim kitap çok okumam , dergi okurum(Natiao..G,mizah(uykusuz))

Tamam işte ne güzel, siz devam edin bu şekilde ama neden başkalarına -bu aileniz bile olsa- tercihlerinde saygı göstermiyorsunuz?
    Arka Sokaklar'a gülünce ne oluyor yani? Ya da 11880 reklamı müziği mırıldanınca?

quote:

Orijinalden alıntı: teşbihte hata
    quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Amma kompleksli insanlarız/insanlarsınız. Herkesin sevdiği beğendiği şeylerden insanları yargılamak ne derece doğru?
    Ailenizi bilmem de, siz normal misiniz? Siz ne izliyorsunuz? Pavorotti'den eserler dinleyip, her hafta en az 3 tiyatro izleyip, entelektüel arkadaşlarınızla birlikte ülkenin siyasal ve sanatsal sorunları hakkında fikir alışverişi mi yapıyorsunuz? Yapmayın Allah aşkına. Biraz kendimiz olalım.

son kısmı hariç hepsine katılıyorum son kısmı da herkes biraz kendisi gibi olsun diye değiştirirsek tam olacak. öbür türlü kendimiz diyerek herkesi belli bir formda tanımlamak yanlış olur. ben dizi izlerim o tiyatroya gider. biri arabesk dinler diğeri klasik müzik. herkes kendi dalgasına baksın.

dağılın

Haklısınız, anlamı farklı şekilde kullanılacak bir cümle olmuş, düzeltiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Temel birgün denize gider,suya girer ve yüzme bilmemektedir,aniden kakası gelir; bi daha kim çıkıcak der ve denize sçar,kaka,haliyle sudan daha az özkütleli olduğu için suyun yüzüne çıkar,bu sırada yüzme bilmediğinden dolayı hayıflanan Temel kakasının su üstünde umarsızca durduğunu görünce "hele şuna bakın,benden çıktı bana yüzme öğreteyi" der...

Bilmem anlatabildim mi ?
  • Benim öyle ailem olsa kendime bir yetiştirme yurdu arardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartNisan

Benim öyle ailem olsa kendime bir yetiştirme yurdu arardım.

bu gidişle arıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NyCrish

/>

Durum vahim döv televizyonu

• Cezai işlemleri başlatalım

Arkasokaklara ;
    İstemdışı gülmek 1000 lira
    İsteyerek gülmek 5000 lira
    Aynı hatayı tekrar halinde müebbet

118 80 ;
    Yanlız veya ailenle birlikte iken mırıldanmak 4000 lira
    Toplum içinde mırıldanmak 10 000 lira
    Bağıra bağıra söylemek müebbet
    Tekrarı halinde katli vacip
  • Ne var ki bunda ben televizyon izlemem çok nadir oturur izlerim.Arkasokaklarıda izlemişliğim var mesutun bazı sahnelerinde gülerim mesela bunda ne varki?Bence utanman için bi sebeb arıyorsan şuan yaptıkların için utana bilirsin.
  • Aynaya bak ve ne kadar rezil biri olduğunu gör. Git babana sarıl, anneni öp, abine ders çalıştırmasını iste.
  • Evden kaç başka yapacak birşey yok böyle bir aile ile bu yaşa kadar gelmen bile bir mucize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Evden kaç başka yapacak birşey yok böyle bir aile ile bu yaşa kadar gelmen bile bir mucize.

sıyrıldım aralarından
  • yazıyı okumaya başlarken o kadar kötü olmayacağını düşündüm ama "Arka Sokaklar"ı görünce... durum çok kötü kardeşim
  • Peki onların bunu yapması sizi neden rahatsız ediyor ? Herkesin bir zevki vardır yaşlılar genelde metal dinleyenlere senin gibi yaklaşır.Ne yani şimdi metal dinleyen onlara göre dizi izleyen size göre mizah dergisi okuyanda bir başkasına göre gerizekalı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: P.A.R.A.D.O.X

Peki onların bunu yapması sizi neden rahatsız ediyor ? Herkesin bir zevki vardır yaşlılar genelde metal dinleyenlere senin gibi yaklaşır.Ne yani şimdi metal dinleyen onlara göre dizi izleyen size göre mizah dergisi okuyanda bir başkasına göre gerizekalı mı ?

VALLA ARALARINDA EN MANTIKLI CEVABI SEN VERDİN HAKLISIN GALİBA
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.