Şimdi Ara

SİZCE ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana oldukça uygun fiyata (1900 YTL) vestel 127 ekran DMP plazma televizyon geliyor, gerçi bu televizyonda HD-READY özelligi yok ama fiyatı oldukça uygun, tabi sizin yorumlarınızda benim için önemli...NE DERSİNİZ SİZCE ALMALIMIYIM......

http://www.ekonomikticaret.com/ekonomikticaret/product.aspx?p_id=betvestmil127dmp&dept_id=4058

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=IiYOfXyxny0va1HdzENNew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goest -- 12 Mayıs 2007; 9:57:07 >

• Bence al dostum kaçırma süper ucuz fiyat.üstelik 127 ekran.Daha ne bekliyorsun.
  • hd olması daha iyi olur. çözünürlük yüksek olursa pc monitörü olarak kullanmanda da problem çıkmaz. ilerleyen teknoloji sana ilerde hd yayın sorununu karşına çıkaracak uyumlu olmayan tvler ya çöpe yada sd yayında izlenmeye devam edecek. karar senin parada. fikrimi sundum sadece. HD yada FULL HD...
  • yayınla ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum sonuçta karasal yayınla devam edersin hd yayın izliyemezsin ama o yayınında nezaman geleceği geleceği derken bütün kanalların o yayına adapte olması ne kadar sürer allah bilir 50" için gerçektende iyi fiyat ve DMP olması eğer yer sorunu yoksa birazdaha iyi çünkü hafıza kartı okuyucusundan 2 scart girişine kadar full bir makina oluyor hemde bütün cihazlar DMP ye girdiği için Plazmanın altından bir sürü kabloda sarkmamış oluyor en iyi yanı 50" bir plazmayı o fiyata bulduysan bence yedek televizyon olarak bile kullanabilirsin :) bu biraz abartıda olmuş olabilir. :)

• O fiyata kaçırılmaması gerekir...
  • Ne kadar ilginç yorumlar yapılmış !

En başta şundan emin olmanız gerekiyor; Vestel 50" olarak 2 Plazma Tv modeli var :
    A. Vestel Millenium 5005 50 127 SA Plazma Monitör
    B. Vestel Millenium 5005 50'' 127A Plazma TV-HD Ready

Eğer sizin alacağınız "A" seçeneği olsa bile, sırf HD READY yazmıyor diye HD uyumlu değil denmez.

"A" seçeneğindeki Plazma Tv'nin panel çözünürlüğü 1366x768 ve DVI girişi var.
    Dolayısıyla 720p ve 1080i sinyalleri %99 ve üzeri ihtimalle kabul edecektir.
    Belki eski model olduğu için HD READY logosu kullanılmamış olabilir.

Burada emin olunması gereken bilgiler şunlardır :
    1. DVI girişi ile 720p - 1080i sinyal destekliyor mu ? (kullanım kılavuzunda yazabilir)
    2. DVI ile PC bağlantısı yapıldığında hangi çözünürlükleri destekliyor (bunu deneme yaparak öğrenebilirsiniz)

Bunları öğrendikten sonra, gönül rahatlığı ile bu Tv'yi alabilirsiniz, tabi "burn-in" olayını gözönüne alarak, ki bu tüm Plazma Tv'ler için geçerlidir zaten.

• yorumunuz için teşekkürler, ancak benim almayı düşündügüm model bu televizyon

http://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=IiYOfXyxny0va1HdzENNew

sizin bahsettiginiz modellerin bir önceki versiyonualacagım yani...ancak yinede HD-READY ile ilgili yazdıklarınızı araştıracagım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.