Şimdi Ara

Sizce BATTLEFIELD 1942 mi yoksa BATTLEFIELD 2 Mİ DAHA GÜZEL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BF2 Tabiki.
  • ben bf 1942 yi oynamadım fakat oynasaydımda bf2 daha güzel gelirdi diye düşünüyorum
  • BF 2
  • yaw beyler fx 5200 ekran kartım war nu oyunu oynayabilirmiim
  • bence ikside güzel abi şaheser gibi oyunlar ea games e teşekkürler
  • ya hertürlü bf2 yi 3 senedir oynuyorum sıkılmadım hala..
  • 1942 diyorum çünkü uçakları kara savaşınada katılabiliyoruz ama bf2 de bu yok uçaklar çok hızlı ve harita küçük bf42 savaşı her yönüyle yansıtıyor bence
  • bf2 nin grafikleri müthiş oynanabilirlilik de cok iyi ama ilk basta grafik en iyisi en iyi ozellihi bu uzaydan görme gibi birşey de hiçbir oyunda yok müthiş fikirler var oyunda butun bunlar grafik ile birlişince super olmuş bf2 için ama oyunda olabilceke şeyler arasında belkide bir sonraki jenerasyoın oyunda mesela tankın kapagını açıp içeri el bombası atmak gibi veya nukleer silah lkullanmak olabilir artiliry yerine yada napalm bombası heliden yada ucaktan atılabilen şekilde olşabilir ama buda grafik motorunu fazlasıyla etkileyectir belkide direcx 10.1 de bunlar cıkabilir bf3 te

bf1942 de ise forgotten hope denen muthiş gradfikli (kendine gore) bi modu var oyunun ama bu mod bf2 de yok maalesef o grafiklerle birlişip iyi bir takım olabilirdi ama fh 2 çıkacak bf2 için onu bekliyorum ben bu fh modunda bf1942 gercek gucunu gosteriyor bence onun dısında oyunda bazı esksiklikler var birde tabii desert combat bu da super bir mod bf1942 için eger dusuk sisteminiz ve mp oyun oynama isteginiz varsa bf1942 ideal gibi...

• bf42 dc final modu harika.en güncel silah ve araçlar ile oyunun zevkine varabiliyorsunuz.bf2 ye bir türlü ısınamadım.

tabiki bf42
  • bence bf2
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.