Şimdi Ara

Sizce de Urgot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizde de Urgot güçlü degil mi? Ben bir tek mana sorunundan sikayetciyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayır değil rework lazım şuanki hali bi halta yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

hayır değil rework lazım şuanki hali bi halta yaramaz.

Cok mu gucsuz yoksa metada mi yeri yok

• Bence değil ama useless de degil . görüntüsü itici ultisi ile karsi takimin arasina atlamasi biraz sıkıntı yarin bigun çekik gözlu biri build keşfeder op olur onu bilemem

• Oynamasını bilene.
  • Benim bildiğim win ratesi en az olan champtı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrProphet

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

hayır değil rework lazım şuanki hali bi halta yaramaz.

Cok mu gucsuz yoksa metada mi yeri yok

çok güçsüz, op diyenlere aldırma arada sırada oynayıp iyi oyunlar çıkaranlar var fakat o oyunculuğa bağlı özellikle ultisini çok saçma buluyorum adc ye göre.
  • Off tank kasarsan az bişe iş yapar ama late de çok fena düşüyor.
  • Kardeşim güçlü derken dalga mı geçtin yoksa biz alalım da free win kazansınlar diye mi
  • Ultisinin değişmesi lazım.
  • midde iyi
  • hidden op

• adc dediğin karakterin ultisi takımın ortasına atlıyor

adc tf de geride durmaz mı nasıl bi mantık bu
  • bence onu ya tam adc ya tam tank yapsınlar hem tank hem adc olurmu birde ultisi var sadece kule altı için düşünülmüş bir ulti başka hiç işe yaramıyor rework şart güzel bir adc skill set yapıcaklar ve ya tank güzel bir set yapıcaklar o zaman oynarım görüntüsü itici değil bence :D
  • Aslında gizli oplardan adc olarak kullanmak mantıksız zaten bot lanedeki vslerde veya rakibi tek yakalamadıkça ultiyi kullanamazsın ama soloda tanky buildle baya hoş oluyo damage i de iyi özellikle melee tank herolara karşı iş yapıyo zaten gıdım auto atack damageleri var bide pasifinle düşürünce farm bile yapamıyolar e+q ile zaten minyonlara bile yaklaştırmazsın ama tek sorunu mana o da tear alınca çözülüyo mid gamede de biraz damage eksikliği çekebilirsin lane de kasamamışsan ama 2 3 core item alınca iyi damagei oluyo build olarak muramana+merkür+black cleaver+frozen heart+last whisper+guardian angel veya last whisper yerine bi tane daha tank itemi alıyorum o karşıya göre.Adamların adcsine ulti atıyosun sizin takımın arasında erir zaten apc'ye de e+q+aa+q tutturabilirsen guardiana geçmeden tf sizde tabi baya hızlı olman lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.