Şimdi Ara

Sizce Degermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizden bi konuda fikrinizi isticem bir arkadaş lvl 62 warriorunu satıyo ve ben alıcı oldum size ustundeki itemleri sayıyım full chıtın +7 takılar +8 str +6 raptor giga harpon ayrıca ustunde pendalt filanda var ama ne pendalt ı oldugununu unuttun bu chara 220m fiyat istiyo ytl ile sizce buna degermi alıyımmı yoksa kendim oturup kasıyımmı

• deger bence ama saglamsa al
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRaT

deger bence ama saglamsa al
    pardon ama yuh be. Ne 220m si ark 62lik priesti full +8,+8ms,+9takılar,warrior pennant+1 150ye satıyordu. Ben olsam almam
    quote:

Orjinalden alıntı: l

• quote:

Orijinalden alıntı: MuRaT

ya satan kişi arkadaşım hatta şimdi olanı ver gerisini havale ile gonderirsin bile dedi oyunu bıraktı ve paraya ihtiyacı var aslında banada cazip geldi ama işte sonuçta ytl acaba degermi diye insan dusunuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: rolex

ya satan kişi arkadaşım hatta şimdi olanı ver gerisini havale ile gonderirsin bile dedi oyunu bıraktı ve paraya ihtiyacı var aslında banada cazip geldi ama işte sonuçta ytl acaba degermi diye insan dusunuyo

Alıntıları Göster
    istese gm charı versinler bana gene almam bi oyun için 220m para veriyosunuz bu parayla kaç tane fakir aile doyar sen biliyonmu????
  • quote:

Orjinalden alıntı: rolex

Arkadaşlar sizden bi konuda fikrinizi isticem bir arkadaş lvl 62 warriorunu satıyo ve ben alıcı oldum size ustundeki itemleri sayıyım full chıtın +7 takılar +8 str +6 raptor giga harpon ayrıca ustunde pendalt filanda var ama ne pendalt ı oldugununu unuttun bu chara 220m fiyat istiyo ytl ile sizce buna degermi alıyımmı yoksa kendim oturup kasıyımmı

hayır üstat olarak söyleyeyim:+7 set taş çatlasa artık çok ucuz 45 milyon takılar istersen o lwl da sen de yaparsın..Ama pendant LUPUS ise(warriorların bir kaç kolyesinden biri)bu rahat 30 eder.ya raptor kötü 7 ye bas ama +6 rahat 50 eder giga ile harpoon ne + olarak? yani şu an ki fiyatları ntoplamı giga ve harp. hariç 125 etti..am biraz pahalı 190 koparmaya bak..ve bence sana bir sır vereyim..premium bitimine 1-2 gün kala al çünkü gizli soru premium alınca deiştir hemen deiştirmen için gerekli olanları anlatırım sana

• quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

istese gm charı versinler bana gene almam bi oyun için 220m para veriyosunuz bu parayla kaç tane fakir aile doyar sen biliyonmu????

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: By PCCoPAt

Çok ii bi noktaya deyindin kardeşim tebrik ediyorum

• quote:

Arkadaşlar sizden bi konuda fikrinizi isticem bir arkadaş lvl 62 warriorunu satıyo ve ben alıcı oldum size ustundeki itemleri sayıyım full chıtın +7 takılar +8 str +6 raptor giga harpon ayrıca ustunde pendalt filanda var ama ne pendalt ı oldugununu unuttun bu chara 220m fiyat istiyo ytl ile sizce buna degermi alıyımmı yoksa kendim oturup kasıyımmı

Deymez En Fazla 125...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

quote:

Deymez En Fazla 125...
    bi oyuna o kadar para VE-RİL-MEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!sem hiç kartalın üst taraflarına gittin mi bakiim ya da ramazanda kaç tane yoksul aileye yardım ettin 220 ytl ye ramazan paketi acayip alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: Hi_On3

bi oyuna o kadar para VE-RİL-MEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!sem hiç kartalın üst taraflarına gittin mi bakiim ya da ramazanda kaç tane yoksul aileye yardım ettin 220 ytl ye ramazan paketi acayip alınır

Alıntıları Göster
    Hi_On3 aynı şeyi bende söledim isteseler 1milyon olsa bile knighta gitceğene yoksul ailelere gitsin daha ii o 1milyon ile 5 ekmek alınıyo

• quote:

Hi_On3 aynı şeyi bende söledim isteseler 1milyon olsa bile knighta gitceğene yoksul ailelere gitsin daha ii o 1milyon ile 5 ekmek alınıyo

Alıntıları Göster
    bu oyuna pre.(mecbur) hariç para wermem öyle char almalar item almalar falan..

SAÇMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi_On3

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hi_On3

quote:

ya belki adamın fabrikası var belki babası varlıklı yani ankarada da var böyle yer hatta maltepenin sol tarafı ankaranın geri kalmış kesimidir..ama sağ tarafı çankaya bahçeli elvankent çay yolu vs batıkent yolu buralar da durumları ii ailelerin eli uzanır..Şimdi benim demk istediğim yoksul aileler o zman nie 300 tane bebe yapıo...yani kimse doğarken ben varlıklı ailenin bir üyesi olarak doğcam demio...yani isterse benim gibi bir chara 1 ayda 1000 ytl verebilir!!!yani burda gelip 1 milyona 5 ekmek alınır gibi sözler insanı içten yıkan kelimelerdir...Lütfen burda bu tür cümleler kurmayalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: LeTh3

SAÇMA

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: LeTh3

SAÇMA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ætilla

quote:

Orjinalden alıntı: Hi_On3

quote:

ya belki adamın fabrikası var belki babası varlıklı yani ankarada da var böyle yer hatta maltepenin sol tarafı ankaranın geri kalmış kesimidir..ama sağ tarafı çankaya bahçeli elvankent çay yolu vs batıkent yolu buralar da durumları ii ailelerin eli uzanır..Şimdi benim demk istediğim yoksul aileler o zman nie 300 tane bebe yapıo...yani kimse doğarken ben varlıklı ailenin bir üyesi olarak doğcam demio...yani isterse benim gibi bir chara 1 ayda 1000 ytl verebilir!!!yani burda gelip 1 milyona 5 ekmek alınır gibi sözler insanı içten yıkan kelimelerdir...Lütfen burda bu tür cümleler kurmayalım...

Alıntıları Göster
    yüreğine dokundu dimi

• quote:

Alıntıları Göster
    ii güzel demişsinizde ramazanda yardım etmediğini nerden biliosunuz oda adamın eğlencesi sadece yardım mı yapsın hiç kendi zevki için bişey almasın mı ayrıca o adamın kendisine kalmış sen söleyerek görevini yaptım bundan sonra günahıda ona sevabıda

• quote:

yüreğine dokundu dimi

Alıntıları Göster
    quote:

yüreğine dokundu dimi

valla yawhatta bi ara yazdığımı sileyim die düşündüm ama boşver dedim kıyamet kopcaksa kopsun dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

ii güzel demişsinizde ramazanda yardım etmediğini nerden biliosunuz oda adamın eğlencesi sadece yardım mı yapsın hiç kendi zevki için bişey almasın mı ayrıca o adamın kendisine kalmış sen söleyerek görevini yaptım bundan sonra günahıda ona sevabıda

Alıntıları Göster
    ^^^^CRAZY^^^^ bilirsin seni hep severim gene ii bişey söledin sende haklısın ama 220 YTL eski ara ile 220.000.000 abi hadi yardım etmeyi bırak o parayla kendine telefon alabilirsin hiç olmazsa kendine yararlı bişi ama bu oyun artık o kadar bağımlı hale gelmişki oyun parasından kayıp reel paraya çevirdi hadi premium neyse o da zaten 9$ bişi zaten ama 220 ytl çok az bi miktar diil bence

o paraya yazık sırf BU OYUN İÇİN!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: __:__PegA__:__

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: __:__PegA__:__

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: xesow

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    lwl 65 warrourum var ve 250 YTL ye alıcı arıyorum. itemlerin çoğunu sattım ama elimde gene 3-5 item var. 2 parça +7 chitin, 3 parça +6 chitin, phillum +8(107/80) ve deep +7(98/70), takılar +9 . ben 250 ytl biçtim. 26k da np si vardır. ilgilenirsen html imi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderyurekli -- 21 Haziran 2006; 16:14:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xesow

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    alma eger alacaksan bıle 150 ye al

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.