Şimdi Ara

Sizce Degermi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yuhh O Kadar Para Olur mu 100-125 Arası Ver . Ya Da Alma !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hi_On3

bi oyuna o kadar para VE-RİL-MEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!sem hiç kartalın üst taraflarına gittin mi bakiim ya da ramazanda kaç tane yoksul aileye yardım ettin 220 ytl ye ramazan paketi acayip alınır

+8 +1905 +8 stiletto

• quote:

Orjinalden alıntı: ætilla

quote:

Orjinalden alıntı: rolex

Arkadaşlar sizden bi konuda fikrinizi isticem bir arkadaş lvl 62 warriorunu satıyo ve ben alıcı oldum size ustundeki itemleri sayıyım full chıtın +7 takılar +8 str +6 raptor giga harpon ayrıca ustunde pendalt filanda var ama ne pendalt ı oldugununu unuttun bu chara 220m fiyat istiyo ytl ile sizce buna degermi alıyımmı yoksa kendim oturup kasıyımmı

hayır üstat olarak söyleyeyim:+7 set taş çatlasa artık çok ucuz 45 milyon takılar istersen o lwl da sen de yaparsın..Ama pendant LUPUS ise(warriorların bir kaç kolyesinden biri)bu rahat 30 eder.ya raptor kötü 7 ye bas ama +6 rahat 50 eder giga ile harpoon ne + olarak? yani şu an ki fiyatları ntoplamı giga ve harp. hariç 125 etti..'(]

kendime alıntı yaptım ama evet gerçekten anca 125 eder..Yani ama daha harpoon yok ve giga ama onları almama gibi bi lüksün olcağını sanmıorum yani charın içinde ne varsa kakalamya çalışıo sadece alacaklarını say ve benim fiyatlarım da iidir yani tam uygun fiyattır..yaralana bilirsin.peki char hangi serverda..

• quote:

Orjinalden alıntı: By PCCoPAt

^^^^CRAZY^^^^ bilirsin seni hep severim gene ii bişey söledin sende haklısın ama 220 YTL eski ara ile 220.000.000 abi hadi yardım etmeyi bırak o parayla kendine telefon alabilirsin hiç olmazsa kendine yararlı bişi ama bu oyun artık o kadar bağımlı hale gelmişki oyun parasından kayıp reel paraya çevirdi hadi premium neyse o da zaten 9$ bişi zaten ama 220 ytl çok az bi miktar diil bence

o paraya yazık sırf BU OYUN İÇİN!!!!!!!!

yukardada yazdığım gibi kendisine kalmış bişey bize sadece pahalı veya ucuz demek düşer ama bence pahalı
  • 62lik char için çok fazla fiyat 220m.Şu anda 65lik charlar ortalama 250m civarı o da alıcı bulabilirsen.140-150m civarına kapamaya bak.
  • ya bu forumdada bir topic açılmıyo ha yani bu benim kendi zevkim ben degmi degmezmi diye sordum ayrıca siz benim fakir insanlara yardım etmedigimi nerden biliyosunuz yada etmek zorundamıyım kendi zevkim dimi bu arada server xıgenonda ha birde +6 shell varmış govdelik
  • Oyuna para verme bence özellikle de bu oyuna. Para vericeksen hiç olmazsa adam gibi bi oyuna ver, git WOW al. 50 $. Dupe yok, ks yok, login failed yok, adam gibi bi oyun oyna.
  • bende vhar satiyorum oyun parasi ve ya item karsılıgı tabi degerli bişe lasım oyun parasi 10 gb ucuza verioyorum itemli 61 lwl arch mage paper +7 set +8 wizard +5 +6 +7 hp takilar ve butun kagitlari vardir server ilgilenenler modena20034@hotmail.com istede oturyorum
  • BU OYUN İÇİN 5 KURUS WERMEYE DEGMES

bnce char almaktansa kendin kas hem charı kullanmayı fln ögrenirsin hem eglenirsin hemde para harcamazsın
  • tamam arkadaş almaktan vaz geçti msn de konuştuk hallettik..içiniz rahat olsun
  • konu halledildiğine göre uzatmanın anlamı yoq
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.