Şimdi Ara

SİZCE HANGİSİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR İYİ FORUMLAR KONUYU YANLIŞ YERE AÇMIŞ OLABİLİRİM KUSURA BAKMAYIN

SON SİSTEM BİR BİLGİSAYAR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ANCAK MASAÜSTÜ ALMAK İSTİYORUM HERYERE TAŞIMAK İÇİN vs. AMA ARKADAŞLARIM MASAÜSTÜNDE ALDIĞIN PERFORMANSI ALAMAZSIN DEDİLER. ARKADAŞLAR BU PERFORMANSTAN KAST AYNI DONANIM MASAÜSTÜNÜN AÇTIĞI OYUNLARI,PROGRAMLARI DİZÜSTÜ AÇMAZMI

YOKSA HIZ OLARAK PERFORMANSMI

• Erayyavuz95 kullanıcısına yanıt
    a.s. hiç bir zaman oyun zevkini dizüstü bilgisayardan alamazsın, tabi küçük çaplı oyunlardan bahsetmiyorsan
  • üst düzey bir sistem kurcam dedim :D ne alt sınıf oyunları :D farcry gta sas fifa pes falan filan
  • Saglam gaming laptoplar alirsan masaustu performansina ulasirsin misal gtx880m li laptoplar gibi ya da gtx980m li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DouChpX

Saglam gaming laptoplar alirsan masaustu performansina ulasirsin misal gtx880m li laptoplar gibi ya da gtx980m li

3000tllik laptop ile anca 2000tllik masaüstü performansı alırsın belki onu bile alamazsın
  • Erayyavuz95 kullanıcısına yanıt
    ben sana düşük sistem kuracaksın demedim fps türü oyunlarda dizüstü bilgisayarda zevk alamazsın ancak küçük çaplı oyunlarda zevk alınır dedim. İyi oku yorumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Isaacs -- 2 Kasım 2014; 19:40:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.