Şimdi Ara

Sizce hangisini alıp neye öncelik vermeliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3ds max,maya,after effect gibi programları artık sorunsuz kullanmam için Amd fx uyumlu hangi anakartı tavsiye edersiniz ???
    Bana kalsa asus crosshair v formula z yi alırım ama , anakart fazla önemli değilse ekran kartını daha yüksek model alabilirim.Bu yüzden bilir kişilere sormak istedim..

• Shali kullanıcısına yanıt
    970A Ud3p al gerisini ekran kartına yatır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

970A Ud3p al gerisini ekran kartına yatır

ürüne baktımda fx 8350 ye uyumlumu peki ???
    Uyumlu istersen fx8320 al geri kalan 100 TL yede işlemci soğutucu al sonra fx8320 yi 4 ghz ocle sana kalmış

• quote:

Uyumlu istersen fx8320 al geri kalan 100 TL yede işlemci soğutucu al sonra fx8320 yi 4 ghz ocle sana kalmış

Hani işlemci biraz yüksek olsun istiyorum,oc da yapmadım daha önce.
    2700 liraya sadece kasa kurucam.Fiyat istediğim kasa için yeterlimi?Bu fiyatla anakarttan ve ram den kısıp ekran kartına yatırmam doğru olurmu ?
    Hocam o fiyata intel kasa alınır. Amd ila alcam dersen neden 500 tllik anakart alasın oc bile düşünmüyorum diosan gereksiz

• quote:

Hocam o fiyata intel kasa alınır. Amd ila alcam dersen neden 500 tllik anakart alasın oc bile düşünmüyorum diosan gereksiz

Daha önce pc hızında anakartın ve ram in baya etkili oldugunu duymustum.Hani bilir kişilere sorayım dedim iyikide sormusum demek okadarda etkin rolleri yokmus.Ozaman amd fx 8350 nin yanında ud3p 16 gb g.skll ram kasa zaten haf xb cooler master.Geriye power,hava fan,ekran kartı kalıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.