Şimdi Ara

sizce magazin programları kalkmalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: spotlightkid

magazin programları sadece gece 12:00 dan sonra yayınlanabilsin.

neden 12 den sonra...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aceventura

quote:

magazin programları sadece gece 12:00 dan sonra yayınlanabilsin.

neden 12 den sonra...

kırmızı noktalı filmler yerine konabilir, hala varsa tabii

• quote:

neden 12 den sonra...

sen beni mi izliyorsun

sübyanlar uyuduktan sonra yetişkinler izlesin bari diye.
  • quote:

quote:

neden 12 den sonra...

sen beni mi izliyorsun

sübyanlar uyuduktan sonra yetişkinler izlesin bari diye.

Takipdeyim....

neyse sonuçta 12 den sonra da önce de gösterilmesin....

• bence de ne 12 den önce ne12 den sonra tamamen kaldırılsın aynı şeyleri aynı senaryoları ekranlarda görmekten bıktık yau
  • SANA KATILIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeke hao ashakura

SANA KATILIYORUM

bana di mi ?
    />
  • ya iyide şunu hiç düşünmüyosunuz orada ne kadar adam ekmek yiyo kalksa aç kalacak adamlar eğer beğenmiyosan izlemek istemiyosan kumanda denen bi alet var basıyosun başka kanala geçiyosun bu kadar basit bende izlemiyorum hiç ilgimi çekmiyo ama olsun izlemek isteyene de saygı duymak gerek..

toplumsal açıdan bakarsak toplumu etkiliyormu evet etkiliyor ama programıları kaldırmakla biyere varılacağını sanmıyorum bence biraz kafa yapısını değiştirmek ile alakalı bi olay
  • kim çıkardı bu magazin programlarını

• Türk milletinin genelin de başkalarının ne yaptığı merakı var ünlü olmasada sıradan insanın ne yaptığı özllikle kadınlar tarafın dan ama erkeklerde yok değil merak konusudur.Ev hanımı ne yapıyo işini bitirip televizyon karşısına geçiyo erkelerde olurda kadınlar kadar olmaz. ama geçen aydının programın da erkekler göbek atıyodu. işi olmayan erkeklerde gidiyo demekki. Bu merak bu billette olduk ça kalkmaz magazin kalksa bile yerini saçma sapan bi program alır retingi yakalamak için.magazine
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

quote:

Orjinalden alıntı: dhci

bu yorumlar bi kayde geççek mi..yoksa topic olsun diye mi..gerçek iş istioruz biz...

çok beklersin o zaman
    arkadaşa iş aranıyo bence kalksada kalkmasada fark etmez

• nasıl fark etmez ülke rahatlar
  • bencede ulke rahatlar bu tur programlardan dolayı Jetix NbaTV ve CNBCE bazende NTV arasında kalmıs durumdayım magazin programı olsun ama boyle olmasın kim kaset cıkarmıs ya da roportaj yapılan kişiler falan banane bilmemkimin cocugunun ne dediğine süs olsun diye deil harbiden
  • magazin istemiyoruz izlemiyorum izletmiyorum bu haldeki bi ülke de insanlar nasıl onları öldürmüyor anlamıyorum işim gücüm olmasa açlıktan sürünsem gider o zengin magazin dünyasından birini öldürür hapiste rahat rahat yaşardım hem insanlar rahatlar hem ben rahatlardım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.