Şimdi Ara

sizce magazin programları kalkmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence kalkmalı çünkü aynı görüntüleri ve ayarlanmış olayları görmek istemiorummmmmmmmmm
    ya SİZ......

• isteyenler var ki televizyonlarda gösteriliyo ve isteyenler olduğu sürece (kadınlar yaşadığı sürece) bu programlar kalkmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomert

isteyenler var ki televizyonlarda gösteriliyo ve isteyenler olduğu sürece (kadınlar yaşadığı sürece) bu programlar kalkmayacak..
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    izleyici olarak sötylemiş arkadaş.%90ı kadınlardır izleyenlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandacuum

izleyici olarak sötylemiş arkadaş.%90ı kadınlardır izleyenlerin

Alıntıları Göster
    hepsini kaldırsınlar eksikliiini hissetmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonRose

Alıntıları Göster
    bu yorumlar bi kayde geççek mi..yoksa topic olsun diye mi..gerçek iş istioruz biz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhci

bu yorumlar bi kayde geççek mi..yoksa topic olsun diye mi..gerçek iş istioruz biz...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dhci

çok beklersin o zaman

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dhci

çok beklersin o zaman

Alıntıları Göster
    o zaman böyle topicler açılmasın boş yere..sadece kafamızın tasını attırıolar hatırlatıp..ya nese benim twyle aram yoktur..izlemeyin olsun bitsin..ya da kaldırın tw manyaqları..

• magazin programlarını izliyen var dionuz ama dün siyaset meydanında adam reytingleri açıkladı ilk 20'ye bile girememiş magazin programları bence magazin programlarını insanları uyutmak için koyuyolar kaldırsınlar banane milletin kiminle yattığı kimden çocuğu olduğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Posco

magazin programlarını izliyen var dionuz ama dün siyaset meydanında adam reytingleri açıkladı ilk 20'ye bile girememiş magazin programları bence magazin programlarını insanları uyutmak için koyuyolar kaldırsınlar banane milletin kiminle yattığı kimden çocuğu olduğu
    bayanların sayesinde ayakta duruyorlar erkekler kanalda onu göresiye değiştiriyo.erkekler genelde maç arıyor maç yayınlayan kanallar ise erkekler sayesinde ayakta duruyolar yani herkes bir türlü geçinme yolunu buluyor haksız mıyım? arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_tan_1991

bayanların sayesinde ayakta duruyorlar erkekler kanalda onu göresiye değiştiriyo.erkekler genelde maç arıyor maç yayınlayan kanallar ise erkekler sayesinde ayakta duruyolar yani herkes bir türlü geçinme yolunu buluyor haksız mıyım? arkadaşlar

Alıntıları Göster
    magazin prgoramları kalsın batıranlar kalksın siyaset meydanında bu konu tartışıldı gerçekten çok güzel bir programdı

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllı12

magazin prgoramları kalsın batıranlar kalksın siyaset meydanında bu konu tartışıldı gerçekten çok güzel bir programdı

Alıntıları Göster
    arkadaşım magazini mi destekliyon sen bir acayip bu yopicte bir tek destekleyen sensin ama olsun zevkler ve renkler tartışılmaz yorum yok

• quote:

arkadaşım magazini mi destekliyon sen bir acayip bu yopicte bir tek destekleyen sensin ama olsun zevkler ve renkler tartışılmaz yorum yok

Alıntıları Göster
    okan dün siyaset meydanında çok iyi konuştu, tercih hakkımızın olmadığından bahsetti evet bencede tercih hakkımız yok.haberlerde bile magazin var açıyosun deniz akkaya dayak yemiş, diğer kanalın haberine geçiyosun hala dayak yiyiyor, neyse televole başlıyo hala dayak yiyiyo, diğer kanalınkine geçiyosun yine deniz yine dayak, yeter artık ya kimi kandırıyorsunuz reyting uğruna yapılanlara bakın, biran önce düzelmesi lazım bu işlerin ama sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rybczynski

okan dün siyaset meydanında çok iyi konuştu, tercih hakkımızın olmadığından bahsetti evet bencede tercih hakkımız yok.haberlerde bile magazin var açıyosun deniz akkaya dayak yemiş, diğer kanalın haberine geçiyosun hala dayak yiyiyor, neyse televole başlıyo hala dayak yiyiyo, diğer kanalınkine geçiyosun yine deniz yine dayak, yeter artık ya kimi kandırıyorsunuz reyting uğruna yapılanlara bakın, biran önce düzelmesi lazım bu işlerin ama sanmıyorum

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ancak ayaklanma çıkması lazım anca öyle kapanır yada izlenmemesi lazım bayanlar oldukça buda imkansız hadi forumda ayaklanma çıkaralım anket koyma yok mu burada?koyalım bir anketolur mu fikrim nasıl?

• quote:

arkadaşlar ancak ayaklanma çıkması lazım anca öyle kapanır yada izlenmemesi lazım bayanlar oldukça buda imkansız hadi forumda ayaklanma çıkaralım anket koyma yok mu burada?koyalım bir anketolur mu fikrim nasıl?

Alıntıları Göster
    bence kapansın planlanmış şeyleri gösterip duruyolar saçma sapan yok banu alkan ve herkes onları konuşuyo uyuz oluyorum bu magazin programlarını kim çıkardı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: 7RoNaLDo7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya kalkar mı olur mu öyle bişey kalkarsa medya neyle meşgul olacak beeee ama kalkmasını isterimmm
  • eveeeeeetttttttttttttttttttttttttttttttt kalkmalı onların yüzünden televizyonda adam gibi bişe de yayınlamıyorlar. Bana ne kim kminle beni benimle birlikte olan ilgilendirir kardeşiiimmmm.. Bunlar işin suyunu çıkardılar yaa
  • yada onlarla anlaşalım türkiyede adsl i ücretsiz yapsınlar magazin programlarını yine yayınlasınlar nede olsa izlemiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordxxx

yada onlarla anlaşalım türkiyede adsl i ücretsiz yapsınlar magazin programlarını yine yayınlasınlar nede olsa izlemiyoruz
    ya bi dakika ben bu topiğe yazcaktım unutmuşum

arkadaşım önce topiğin başlığını değiştir bence çünkü programlar diye bişi yok bi tanesinin kopyaları var

mesela isimlerini tam hatırlamıyorumda şöle bi durum vardı starda hala varmı bilmiyorum ne zamandır öle programlara bakmıyorum annemin anlattıklarını dinliorum olay şöle cuma akşamı bi magazin programı oluyodu "x" programı sona ctesi öğlen "x" özel adı altında tamamen aynı konular sadece sunucu deişik ve pazar günüde yine aynı konular sunucu deişik paparazzi adı altında veriliodu

diğer kanallarda da aynıları ee nerde programlar

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MoonRose

ben hissederim ben magazinden başka bişi izlemiom :P

pandacuum doru sölüo

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.