Şimdi Ara

Sizce skin eksiği olan champion lar neler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nidalee'nin kökten remake'e ihtiyacı var bence. Yürüyüş animasyonu mu dersin, mızrağın vurmayacağı yerde adama değmesi mi dersin, değmesi gereken yerde adamın içinden geçmesi mi dersin
  • VARUS

• Nocturne kesinlikle. haunting dışın da tüm skinleri kötü.
  • Darius
  • Jayce, adam gibi bi Olaf (dreadknight felan) Poppy(lolypoppy dönsün) Shyvana, Darius, Twitch, Akali.

• kennen ve tristananın renkleri değiştirilmiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 7 Kasım 2012; 22:42:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cranekill

Jayce, adam gibi bi Olaf (dreadknight felan) Poppy(lolypoppy dönsün) Shyvana, Darius, Twitch, Akali.

dariusa geliyo ama begenmedim,akalinin skinleri guzel.Shy'in skin az ama en sondaki skini baya guzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illfeel -- 7 Kasım 2012; 21:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Orijinalden alıntı: Cranekill

Jayce, adam gibi bi Olaf (dreadknight felan) Poppy(lolypoppy dönsün) Shyvana, Darius, Twitch, Akali.

dariusa geliyo ama begenmedim,akalinin skinleri guzel.Shy'in skin az ama en sondaki skini baya guzel

Akalinin skinleri pek hoşuma gitmiyo, Dariusa o skin ne alaka diyesim geldi. Shyvana fena değilde düşününce çok daha ihtişamlı bi skin çıkabilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: backlit

Nocturne kesinlikle. haunting dışın da tüm skinleri kötü.

Geçen hallowende verilen vardı baya iyiydi o.
  • Kesinlikle udyr ve skarner derim skinleri hiç güzel değil ikisininde
  • remaketen sonra evelyn e bi skin gerektiğini düşünüyorum.
  • nidalee nidalee nidalee!
  • bazilari daha yeni gelen heroları yazmış komiktir.
  • yorick
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Kimsede çıkıp dememiş udyr diye.

primal udyr gibi harika bir skin varken ..........
  • garibim udry , talon kayle
  • Genel anlamda Demacia lıların skinleri kötü. Jarvan, Xin Zhao, Garen, Lux... Lux a, Irelia ya, Talon a Legendary gelmesini isterim. Olaf ın yeni çıkardıkları dahil tüm skinleri kötü bence.

Bunun yanında sadece kaplamayı değiştiren skinlerin fiyatlarını indirmeleri lazım. 260-350-487-520-640-780 gibi çeşitli fiyatlara sahip olmalılar. Particle(parçacık) efektlileri güncellenmiş skinler(ki yenilerin çoğu böyle) 975 ten satılabilir. Mecha Kha Zix gibi daha detaylıları zaten yaptıkları gibi 1350 olabilir. Legendary tadındakiler(farklı seslendirme+efekt) 1820. Pulsefire ın fiyatını da abartı buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDarkus

quote:

Orijinalden alıntı: GasaiYUNO

Bence Diana,Soraka,Sejuani,Poppy

Soraka skin alan varmı ?

Ben aldım Çünkü sup oynarım her zaman ve main karekterimde soraka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Genel anlamda Demacia lıların skinleri kötü. Jarvan, Xin Zhao, Garen, Lux... Lux a, Irelia ya, Talon a Legendary gelmesini isterim. Olaf ın yeni çıkardıkları dahil tüm skinleri kötü bence.

Bunun yanında sadece kaplamayı değiştiren skinlerin fiyatlarını indirmeleri lazım. 260-350-487-520-640-780 gibi çeşitli fiyatlara sahip olmalılar. Particle(parçacık) efektlileri güncellenmiş skinler(ki yenilerin çoğu böyle) 975 ten satılabilir. Mecha Kha Zix gibi daha detaylıları zaten yaptıkları gibi 1350 olabilir. Legendary tadındakiler(farklı seslendirme+efekt) 1820. Pulsefire ın fiyatını da abartı buluyorum.

aynı düşüncedeyim . fiyatını haketmeyen 975lik bir sürü skin var..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.