Şimdi Ara

Sizce yazın hiç parçası bunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde Alanya'daydım birazda olsa hareketlenme başlamış. Discolarda, plajlarda, otellerin havuz başlarında genelde bu şarkı çalıyo galiba yazın hit parçası bu olacak sizlerinde yorumlarını almak istedim aceba yazın hit parçası bu olurmu?

Pitbull - Calle Ocho 75 Brazil Street (l know you want me)

burdan dinleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendenx -- 6 Mayıs 2009; 19:35:13 >

• bu yazin hiti dale don dale trakya versiyonu
  • reinada calıyodu zaten bu gecen sene
  • bide yazmasını bilsen :D
  • şarkı güzel
  • ben ilk defa alanyada duydum şarkıyı galiba alanyadada bu sene bayaa tutulacak bi şarkı
  • evet reinada gecen sene calıodu "75th Brazil Street" diye bi parça.. Sadece müzik vardı, Pitbull bu muzigin ustune söz eklemş yani Hit parca budur .
  • yorumlarınız için çok teşekkürler
  • ulan yarım saat başlığa bakıp acaba bende mi bir mallık var diye tekrar tekrar okudum.ne manaya geliyor acaba dedim :D
  • hehehehehehehehe koptum yaa süpersin MuSTYLaTioN arkadaşım:D
  • sen kocaeli üniversitesindenmisin:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTYLaTioN

ulan yarım saat başlığa bakıp acaba bende mi bir mallık var diye tekrar tekrar okudum.ne manaya geliyor acaba dedim :D

Ss alın dh'nin efsane başlıklarından birisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTYLaTioN

ulan yarım saat başlığa bakıp acaba bende mi bir mallık var diye tekrar tekrar okudum.ne manaya geliyor acaba dedim :D

Aynen Yaa. Bu Adam Ne Demek İstemiş Acaba Die Düşünüyorum 10 dk'dır
  • quote:

Orjinalden alıntı: bendenx

Arkadaşlar geçenlerde Alanya'daydım birazda olsa hareketlenme başlamış. Discolarda, plajlarda, otellerin havuz başlarında genelde bu şarkı çalıyo galiba yazın hit parçası bu olacak sizlerinde yorumlarını almak istedim aceba yazın hit parçası bu olurmu?

Pitbull - Calle Ocho 75 Brazil Street (l know you want me)

burdan dinleyebilirsiniz

2 senelik şarkı

• HOP BİLADER SEN KOU'DANMISIN :)
  • hayır erciyes üniversitesindeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.