Şimdi Ara

sizcede kötü bir şey değilmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en iyi arkadışım bile kardeşim gibi sevdiğim beni bu yüzden suçladı arkadşlar bırakın artık şu oyunu demiycem ama biraz kendinizi de düşünün ailenizi düşünün bu oynu arcadığınız parayı bir düşünün en az kaç para harcadınız biraz ko ayırıcağınız zamanı kendineze ayırın biraz ko harcadıığınız para ile kendinize bir şeyler alın cafe yerine okula gitmeyi düşünün bir ara kendi halinize bakın ne hale gelmişsinizdir kendinizi düşünü biraz ilerde ne olucan diye sorunca ko cu olcamu diyicen neyse fazla kafa şişirdim

• Seni Suçluyorsa zaten o senin arkadaşın olamaz.Ben olsam bütün bağlarımı koparırdım.
  • kafa şişirmedin dediklerin %100 mantıklı şeyler..
    quote:

Orjinalden alıntı: kankam031

en iyi arkadışım bile kardeşim gibi sevdiğim beni bu yüzden suçladı arkadşlar bırakın artık şu oyunu demiycem ama biraz kendinizi de düşünün ailenizi düşünün bu oynu arcadığınız parayı bir düşünün en az kaç para harcadınız biraz ko ayırıcağınız zamanı kendineze ayırın biraz ko harcadıığınız para ile kendinize bir şeyler alın cafe yerine okula gitmeyi düşünün bir ara kendi halinize bakın ne hale gelmişsinizdir kendinizi düşünü biraz ilerde ne olucan diye sorunca ko cu olcamu diyicen neyse fazla kafa şişirdim
  • Oyun bi zaman biticek. Ama biz hayatımıza dewam edicez.

Zamanımızı zevk için oynanılabilirlikten cıkmış bi oyun için öldürüyoruz We ne yazıkki ileriyi düşünemiyoruz..

1000 kere nasihat neye yarar , Olayın acısını kendi yaşamadıktan sonra .
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Oyun bi zaman biticek. Ama biz hayatımıza dewam edicez.

Zamanımızı zevk için oynanılabilirlikten cıkmış bi oyun için öldürüyoruz We ne yazıkki ileriyi düşünemiyoruz..

Aynen..
  • şu oyunu bırakmayı çok istiyorum ne kadar itemim varsa yaktım ama arkadaşlarım tekrar başlattı lise son fen sınıfı olarak komple naytçıtyz bakalım ÖSS napçak bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Oyun bi zaman biticek. Ama biz hayatımıza dewam edicez.

Allah izin verirse.
    kimin ne olcağı belli mi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 1 Temmuz 2007; 18:33:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CKL

Seni Suçluyorsa zaten o senin arkadaşın olamaz.Ben olsam bütün bağlarımı koparırdım.

oda senin farkın bu oyun için bi arkadaşın seni suçluyorsa o senin arkadaşın deil dostun olmuş demektir bnce
  • aptal oyun
  • kardes çok haklısn ama bu oyuna bi bulaştınmı kurtulamıosun bağımlılık yapıo .ben kurtulmak istiom ama bi tarafdan beni çekio bo oyun yüzünden sosyal hayatım bitti denilecek kadar azaldı :d
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.