Şimdi Ara

Sizi sinir eden oyunlar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rindaman

assasins creed. Bu oyun beni deli ediyor illa tüm sahneleri izlemek zorunda mıyız? oynamak isteyip de oynayamadığım tek oyundur.

Brotherhood'u biryerde cinnet geçirip silmiştim, katılıyorum
  • Oynarken yapımcısında ana bacı bıraktırmayan; şey ederim böyle oyunu deyip başından kalkıp bir daha oynayan şey olsun deyip de sonraki gün başına bir daha oturtan benim lügatımda tke oyun var o da Super Meat Boy! Oynamayalım,oynatmayalım! (Tavsiye de etmeyelim çünkü ben oyunu ilk gördüğüm videoyu ekleyene sövdüğümü hatırlarım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajaz'

quote:

assasins creed. Bu oyun beni deli ediyor illa tüm sahneleri izlemek zorunda mıyız? oynamak isteyip de oynayamadığım tek oyundur.

yanımda arkadaşlar felan da vardı ne tutorial'leri kolay geçebildim ne de sabır kaldı ana avrat düz gitmiştim bağıra bağıra. Halbuki milyon tane oyun oynamışımdır. Bu oyun adama sahiden cinnet geçirttiriyor.
    saçma bir şekilde kuleden 20 metreden aşağı saman arabasına balıklama atladığını görünce silmiştim.

• quote:

quote:

quote:

yanımda arkadaşlar felan da vardı ne tutorial'leri kolay geçebildim ne de sabır kaldı ana avrat düz gitmiştim bağıra bağıra. Halbuki milyon tane oyun oynamışımdır. Bu oyun adama sahiden cinnet geçirttiriyor.
    saçma bir şekilde kuleden 20 metreden aşağı saman arabasına balıklama atladığını görünce silmiştim.

Ben bir yerde sıkışıp kalmıştım ya, heryerden roma askerleri geliyordu en zırhlısından vurulmuyor bile.
    Çukur gibi biryere düştüm kaldım öldür öldür bitmiyorlar çıkışta yok artık ana avrat ne varsa sayıp silmiştim

• Super Meat Boy
  • MoH:Alied Assault (Son bölümlerde kriz geçirdim)=Benim için gelmiş geçmiş dünyanın en iyi oyunudur.
    Hitman Codename 47 (Çok gerçekçiydi ve save sistemi yoktu ölürsen en baştan bölümden)
  • BF3 oynarken evde cam çerçeve indirmiştim.multideki buglar 2000 ticketlık bir serverde 5 ticket kala oyunun hata vermesi Disabled olan tankımı tamir etmeden ordan kaçan takım arkadaşlarım,güncellemelerden sonra oyunun içine edilmesi..Yetti lan
  • Kimse gta vice city helikopter görevi yazmamış ya da ben göremedim şaşırdım
  • quote:

Kimse gta vice city helikopter görevi yazmamış ya da ben göremedim şaşırdım

San andreasta çok zor o
  • quote:

Orijinalden alıntı: RightRound

quote:

San andreasta çok zor o

Vice city de bir inşaat patlatıyorduk helikopterle tam hatırlamıyorum ama forumda yapabilen 2-3 kişi mi ne vardı
  • quote:

quote:

quote:

San andreasta çok zor o

Vice city de bir inşaat patlatıyorduk helikopterle tam hatırlamıyorum ama forumda yapabilen 2-3 kişi mi ne vardı

O görev kolaydı be.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

quote:

quote:

San andreasta çok zor o

O görev kolaydı be.

Nesi kolaydı yahu konu dışında yapabilen 3 kişi vardı en fazla konuyu görmeniz lazımdı

• quote:

quote:

ac 1i deneyin isterseniz başlangıçta 1 saat video var.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

quote:

quote:

ac 1i deneyin isterseniz başlangıçta 1 saat video var.

Direk brotherhood'dan başlamıştım ama maalesef sinir olup sildim

Şimdi revelations'u deniycem birde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

quote:

quote:

San andreasta çok zor o

O görev kolaydı be.

Nesi kolaydı yahu konu dışında yapabilen 3 kişi vardı en fazla konuyu görmeniz lazımdı

ben 3 de geçtim çok zor değildi bence.

• Men Of War serisi bukadar zor oyun yapmaktaki amaçları neymiş gerçekten merak ediyorum...Tüm serisini tek tek oynadım hiç birini bitirmeden bıraktı yarıda,insan biraz daha kolay yapar...
  • pes 2012 fc barcelona benim takımım karşıda trabzon var en iyi oyuncuda oynuyorum benim oyuncular hemen sakatlanıyolar kırmızı kart görüyolar tabi bende yeniliyorum 0-3 yenildim ama nasıl küfür ediyorum +18 baya bi oldu balkonda oynuyordum adamlar üstlerine alınıyolar birgün dövecekler beni hayırlısı
  • Alpha Protocol.

+PC dışı olacacak ama Gof of War
  • quote:

Orijinalden alıntı: falatas

pes 2012 fc barcelona benim takımım karşıda trabzon var en iyi oyuncuda oynuyorum benim oyuncular hemen sakatlanıyolar kırmızı kart görüyolar tabi bende yeniliyorum 0-3 yenildim ama nasıl küfür ediyorum +18 baya bi oldu balkonda oynuyordum adamlar üstlerine alınıyolar birgün dövecekler beni hayırlısı

Barça ile trabzona yenilmek nasıl bir duygudur merak ettim

• quote:

Vice City helikopter görevi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.