Şimdi Ara

Sizi sinir eden oyunlar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanitarium
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: Frederico

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

BLACK(PS2): oyunda checkpoint sistemi yok. ölünce en baştan başlıyorsunuz. bende 5-6 yıl önce bu oyunu oynarken bi bölümün sonuna gelmiştim. çok zor bir görevdi zaten. öldürmem gereken 2 adam kalmıştı, sonra bölüm bitiyordu. ilkini öldürdüm adamın elinde pompalı vardı. bi sıkınca benim health felç oldu zaten. ikinci adamdada pompalı vardı. tam öldürmek üzereyken ateş etmesin mi? teaaa oyunun en başından

Hahahah Harbiden öyle oyunlar varmı ya ? Şuana kadar oynadıgım oyunların hepsinde save checkpoint felan hepsi vardı

üstteki mesajı yazdıktan sonra o bölümün gameplayine baktımda, checkpoint varmış oyunda ama 1 yada 2 tane. yani yinede yeterli değil. bi öldünüzmü teaa ebesinin fizanından başlıyorsunuz, ki zor bi oyun zaten.

Hocam anlatış tarzınız on numara

• quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

Botanicula hayatımda hiç bi oyundan bu kadar nefret etmedim

Valla bende istiyorum ki her 2-3 ayda bir böyle oyunlar çıksın. Zevk meselesi tabii

Beni sinir eden oyunların başında mağlum sebeplerden ötürü dark souls gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: mustum

quote:

Valla bende istiyorum ki her 2-3 ayda bir böyle oyunlar çıksın. Zevk meselesi tabii

orası öyle ben oyuna kötü demedim ama hoşuma gitmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustum

quote:

orası öyle ben oyuna kötü demedim ama hoşuma gitmiyor

Yok kardeşim bişi demedim, hani zevk meselesi diye dedim, birisi nefret ediyor, birisi öyle oyun gelsin diye gözüne bakıyor :D Bizim oyun sitelerimiz hiç iplememiş botaniculayı maalesef zaten, googledan arattım sadece Trgamer incelemiş başka kimse incelememiş. Üzücü.

• Resident evil 5 kesinlikle... Ne adam gibi kamera denetimi var, yürürken ateş edemezsin, sen silahı seçene ya da kendini iyileştirene kadar öldürürler seni... Söve söve bitirdim.
  • nfs carbon
  • Portal
  • Çok komiksiniz.
    Bir de Super Meat Boy'u oynayın siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoweq2

Fifa 2012 sabri ile şut vururken.

• Tam kimse super meat boy dememiş derken birisi yazmış.oynadığım en zor oyun.sinir olup öyle bir söversinizki
  • ne süper meat boy nede fifa . arkadaş en zor oyun tabikide ;

FarCry . bota biniyosun bot seni tepiyo. mübarek eşşek. Allah'tan otamatik save varda, taa ebesinin fizanından başlamıyoruz.
  • Baya var işte.Daha bebeyken oyunlarda zorlanırdım ama şimdi pek takıldıgım yer olmuyor.
  • 2 yıl önce call of duty 2 oynuyordum bir bölüm vardı panzerle gidiyorduk yukarda 5 tane nazi askeri rpg atıyordu hepsini aynı anda öldürmem gerekiyordu ama birini bile vuramıyodum o kadar sinir olduğumu hatırlamıyorum oyunu silmiştim ya
  • Oyunlar değil de oyunların bazı bölümleri beni deli ediyor.

Mesela Portal'ı bir solukta bitirmeme rağmen Portal 2'nin bazı bulmacaları sinir etmişti
    Far Cry 2'de oradan oraya dakikalarca gitmek
    AC 2'de duvarda yürüyüp yana atlama vardı
    Prototype special soldier mı ne vardı onlara çok sinir olmuştum.
  • farcry 2
    oyunu ne ümitlerle indirmiştim
    o dönemlerde ingilizcem olmadığı için sürekli tekrar eden görevler nedeniyle rastgele olaylara dalıp kısır döngü yaşamıştım.
    oyunu çözünceye kadar akla karayı seçtim. normal'de başladığım oyunu sırf bir an önce bitsin de kurtulayım diyerek easy de bitirdim...
    bi daha elimi bile sürmem
  • Skyrime ilk başladığımda sinir olmustum fast travel i bilmiyordum habire yürüyodum ne saydırmıştım he
  • Super Meat Boy
    Rayman Origins.

Bir de Amnesia'nın hapishane bölümünde sinir krizi geçirmiştim.0 kibrit kutusu ve 0 gaz yağıyla oynadım o bölümü.Öldüm öldüm dirildim o bölümde.
  • assasins creed. Bu oyun beni deli ediyor illa tüm sahneleri izlemek zorunda mıyız? oynamak isteyip de oynayamadığım tek oyundur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.