Şimdi Ara

Sizin için hazırladıgım thresh buildi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar.Bu konuda thresh mastiries rune ve build gösterecegim.İlk olarak rune page olarak başlayalım

https://store.donanimhaber.com/1e/af/13/1eaf13304b34fb2b532f9afa74af49f0.PNG

Rune page'miz bu şekilde.Bazı thresh arkadaşlar lane de e pasifi ile birleşerek iyi bir hasar vermek için biraz ad koyuyor.Benim fikrim ise ad'siz de iyi bir hasar veriyor.Armorlar ruhlarla birleşerek lane de öteki herolara göre daha fazla ayakta kalmanızı saglıyor.Mana regen ise az da olsa fayda etsin diye.

Şimdi mastiries geçelim arkadaşlar:

https://store.donanimhaber.com/c7/3d/c1/c73dc124a99c20afb0f7ddb83facb2f9.PNG

9-21 olarak bot lane de oynuyorum.İşlevsel de mutfak ustalıgı adli kabiliyet supportun ana kabiliyeti olarak düşünelebilir.Servet kabiliyeti ise oyuna +40 gold ile başlayarak 1 tnae pot olmamızı saglayabilir.

Build..
    Herkesin kendine özel buildi vardır benim buildim ise şu şekilde.

Bu arada sighstone aldıktan sonra trinket degişin mutlaka.

Ama her maç aynı build kullanıılmamalı.Ben çoğunlukla bu buildi kullanıyorum

Aşağıdaki linklere bakarak buildimi görebilirsiniz sorun çıktıgı için buradan yükleyemiyorum

http://i.hizliresim.com/YjP55a.png

http://i.hizliresim.com/g4lL4L.png

Eğer begenmeyip gereksiz bulduysanız bile lütfen emege saygı

#Respect.
     Sizin için hazırladıgım thresh buildi.. Sizin için hazırladıgım thresh buildi..

• Oyun uzarsa kısmında 5 eşya var... Bu arada bot neden o?
  • Runelere ad koyarsan earlyde adcden daha iyi dürtüyo . Birde çok thresh gördüm bazıları çok tank bıraksan oyun başı karşı adcyi alır.Bütün oyun squishi gezip sadece e-q larla maç alan adamlarda gördüm çok yönlü bir champ
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Oyun uzarsa kısmında 5 eşya var... Bu arada bot neden o?
    o kabiliyet sayfası ne ya jannamı oynuyoruz threshmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Oyun uzarsa kısmında 5 eşya var... Bu arada bot neden o?
    Benim thresh rünlerimde ms rünleri var. Bunun sebebi adc yi yakalamak için öncelikle q değil e yi kullanmayı tercih ediyorum, ms bu nokta da arada ki farkı kapatmak için işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

Benim thresh rünlerimde ms rünleri var. Bunun sebebi adc yi yakalamak için öncelikle q değil e yi kullanmayı tercih ediyorum, ms bu nokta da arada ki farkı kapatmak için işe yarıyor.

Alıntıları Göster
    trash buildi olmuş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarantin Quentino

trash buildi olmuş bu

Alıntıları Göster
    çok fazla aktif itemin var hepsini verimli kullanamazsın
  • Ms buildi daha faydalı işlevsellik açısından. Her türlü kombinasyonu denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epic Sax Guy

trash buildi olmuş bu

• nick Nerazzurri. dilersen girip bakabilirsin yardimci olacaktir sana. main support plat iii 189 mac thresh oynadim. tanklayacak support herolarda runlerde mutlaka 76hp olmali. islevsellige fazla vermissin daha dayanikli olmak zorundasin 12/18 seklinde kabiliyetler daha isine yaracaktir. magic resist runlerini per level alirsan daha cok isine yararlar cunku ap supporttan 6 levele kadar fazla hasar yemezsin per level runler de 7-8 levelde mrni 12 veriyor 42 yapiyor. threshe kesinlikle gunatesi alma. mutlaka randuin kas. aktif itemlerden korkma support zorlugu da budur reftleks ile item basabilmek dogru yere. onun disinda maca gore ayakkabin ve sup itemin degisebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukokano

nick Nerazzurri. dilersen girip bakabilirsin yardimci olacaktir sana. main support plat iii 189 mac thresh oynadim. tanklayacak support herolarda runlerde mutlaka 76hp olmali. islevsellige fazla vermissin daha dayanikli olmak zorundasin 12/18 seklinde kabiliyetler daha isine yaracaktir. magic resist runlerini per level alirsan daha cok isine yararlar cunku ap supporttan 6 levele kadar fazla hasar yemezsin per level runler de 7-8 levelde mrni 12 veriyor 42 yapiyor. threshe kesinlikle gunatesi alma. mutlaka randuin kas. aktif itemlerden korkma support zorlugu da budur reftleks ile item basabilmek dogru yere. onun disinda maca gore ayakkabin ve sup itemin degisebilir.

adam dia 2 250 üzeri tresh oyunu var
  • Starlow kullanıcısına yanıt
    demek mi onun seviyesinde supporta focus atmiyorlar :D ligine bakmadan cevap yazdim. hani boyle yaptim nasil olmus gibisinden sanmisim.
  • umbaba kullanıcısına yanıt
    Runemde movement speed olmadıgı için zorlanıyorum biraz.Gezgin çizmesi 1 tane minyon atack bile bozuluyor.Gezginden farklı bu iyi speed veriyor.
  • arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    Bro yalnız bu mastiriesleri baazı prof oyuncular da kullanıyor.Hemde nesini begenmedin anlamadım.Defansif yeri 21 ne yapmalıydım 21-0-9?
  • E attıgında hook % 90 tutuyor.Benim ms runem olmadıgı için o botu tercih ettim.E skill'in işlevi zaten çok büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryner17

Bro yalnız bu mastiriesleri baazı prof oyuncular da kullanıyor.Hemde nesini begenmedin anlamadım.Defansif yeri 21 ne yapmalıydım 21-0-9?

agırlıklı olarak tank durtmesı ıcın bıraz ofansıf hatta full tank bıle olabılır
  • arsızbeladinleyen2000li kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş ben tank kasayım senin için araya girer adam kovalarım.Adc ve apc kendini korusun yani.Arkadaşım w skill'i zaten oyundaki en op skill zor durumda kaldıgında aradan çıkartıyor,e slow , ulti slow , q hook sen bana full tank kas diyorsun.
  • yukokano kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tavsiye için teşekkür ederim.Şundan bahsetmek isterim ki 76 hp rune gereksiz.İşlevsellige fazla vermek zorunda değilsin dostum.Magiv per lvl al diyorsun da kardeşim şuanda ap sup'lar meta da level'e bakmaz onlar acımadan vurur.Hp rune page yerine doran shield alabilrisin.Randuin tercih itemi olabilir tabii ki ama ben full support oynamayı seviyorum.
  • SarımsaklıSamırsak kullanıcısına yanıt
    Eğer support main ise kullanmak zorundasın dostum.Alıştım hepsine combat'da ne yanlış tuşa basıyorum ne de unutuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0D049777

Runelere ad koyarsan earlyde adcden daha iyi dürtüyo . Birde çok thresh gördüm bazıları çok tank bıraksan oyun başı karşı adcyi alır.Bütün oyun squishi gezip sadece e-q larla maç alan adamlarda gördüm çok yönlü bir champ
    Gank'lerde engane yapmak zorundasın dostum.Bunun için faydalı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.