Şimdi Ara

SIZLERI TAKDIR EDIYORUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sir Valek

Abicim yanlış anlama ama böyle sosyal mesaj veren konular açıyorsun dikkatimi çeken birde şu fast food konusu vardı burger falan ama burası dh konu dışı ya burayı da küçümsemiyorum çünkü bende buranın bir gediklisiyim ama ambiansa uymuyo işte abicim konu hemen sarpa sarıyor seninde gördüğün gibi dalga mesajları falan...

bunun bılıncıne vardım zaten kardes. benım ıstedım bır buyuk olarak genclere nasıhat vermektı ama maalesef ortam buna uygun degılmıs.

gercekten bazı arkadaslar kalbımı kırdı, umarım reel yasantılarındada boyle degıllerdır. egerkı boylelerse Atamızın emanet ettıgı Turk genclıgı, zaafiyet ıcınde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

TAKTIR KAFANA

Süperdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: KRHTH

YaLnıZ Sen KimDin GerçekDen Yha Dikkat Çekmek İsTeyeN AmeLeLeRDen SaNDım Ama ÖLe DeğİL HeRaLDeÖn YarGı Kötü ŞeY

Yanlışını anlayınca saçmalamak daha kötü bir şey.
  • Takdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Takdir.

tesekkur ederım, duzeltıyorum.
  • bende seni takdir ettim abi
    yanaklarındanda mıncırdım
  • Taktir etmek damıtmak demek oluyor. Arkadaşların da dediği gibi doğrusu takdir.
  • Burda dalga geçen arkadaşlar umarım ileride o ailelerin durumlarına düşmezler Çoğunuz ayda 800 TL alıp, 48m2 çatısı akan bir evde 4 kişi yaşamanın, iki gencecik çoçuğa bakmanın ne demek olduğunu bilemezsiniz...
    Ben kendi adıma teşekkür ederim hocam sana, birşeyleri düzgün olarak yapmayı becerebiliyorsak ne mutlu bize...
    Emin olun sizin dönüp yüzüne bile bakmayacağınız eşyalara kıyafetlere sahip olamayan binlerce insan var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Murat Akkaya

quote:

Orjinalden alıntı: Sir Valek

Abicim yanlış anlama ama böyle sosyal mesaj veren konular açıyorsun dikkatimi çeken birde şu fast food konusu vardı burger falan ama burası dh konu dışı ya burayı da küçümsemiyorum çünkü bende buranın bir gediklisiyim ama ambiansa uymuyo işte abicim konu hemen sarpa sarıyor seninde gördüğün gibi dalga mesajları falan...

bunun bılıncıne vardım zaten kardes. benım ıstedım bır buyuk olarak genclere nasıhat vermektı ama maalesef ortam buna uygun degılmıs.

gercekten bazı arkadaslar kalbımı kırdı, umarım reel yasantılarındada boyle degıllerdır. egerkı boylelerse Atamızın emanet ettıgı Turk genclıgı, zaafiyet ıcınde.

abim sen bu dallamalara bakma doğru bildiğini yap arkandayız onlar gitsin yemekteyiz programlarına ay nooldu ay masada kıl var gibi tartışmalara girsinler yapacakları saç stillerini hayatta görmediği tanımadığı insanların tavsiyesiylen yapsınlar apaçhilerle dalga geçsin ler falan içinden gelmiş yazmışsın işde bişeler herkezin saygı duyması ve içindeki niyeti görerek seni takdir etmeleri lazımken boş boş konuşuyolar işde. coluk cocuk işde.

• quote:

@Çünkü Fenerbaçeliyiz; bosverın hocam hayatın her mertebesınde saygısız ınsanlar vardır. yeterkı sızın gıbı saygılı ınsanların sayısı onlardan fazla olsun.

@0 Rh Negatıf; hayır hocam, kendısını tanımıyorum.

@Come_Clarıty93; eger takma ısmınızden anladıgım gıbı, 93 dogumluysanız helal olsun sıze. cunku bu konuların onemını anlayıp, bıze hak vermenız onemlı bır vakadır.

Teşekkür ederim. Temennim yaşları ile övünen bazı kimselerin de aynı duyarlılığı gösterebilmeleri

• sızın gıbılerde olmasa hıc cekılmez hal alacak burası.
  • quote:

sızın gıbılerde olmasa hıc cekılmez hal alacak burası.

o senin çekilmezliğin abi
  • Şu çakma emoyu banlayın ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1881

quote:

NokTaLı HarFLeR Yokmu KLavYeNDe

Dinime küfreden...

• Murat Bey Açmış Olduğunuz Konu Çok Değerli Bir Konu Teşekkür Ediyorum Size Bazı Arkadaşlar Bunun Bilincinde Bu Konunun Hassasiyetini Kavrayamayan Arkadaşlarıda Duyarlı Olmaya Davet Ediyorum Söylentilere Kulak Asmayın ;)
  • ben hep arkanızdayım abi desteklicem sizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

YaLnıZ Sen KimDin GerçekDen Yha Dikkat Çekmek İsTeyeN AmeLeLeRDen SaNDım Ama ÖLe DeğİL HeRaLDeÖn YarGı Kötü ŞeY

Emoluk da kötü bir şey.

emo adayı arkadaş

• quote:

Arkadaşım forumu fazla tanımadın heralde biz dh ailesi olarak emoları sevmeyiz ve forumlarını basarız sende dikkat et ne olur ne olmaz. Dikkat çekmek isteyen diyorsun adama bi forumdaki cevaplara bak bakayım senin gibi bir özenti var mı ??

Bana da noktalama filan yok mu deme YOK

• @KRHTH;

Bu arkadaş geçenlerde Türkçeyi savunuyordu
    Emolaşmaya yüz tutmuş amelemsi varlık. Hiçbir şeye kulak asmayıp Türkçeyi katletmeye devam ediyor. Ben Türkçeyi katledenlere öncelikle iyi şekilde yaklaşırım. Ve o da insan ise gerçekten hatasını anlayıp vazgeçer. Fakat bu arkadaşa çoğu kişi tarafındna yeterince müsamaha gösterildi. Sabrımızı taşırıyor artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

@KRHTH;

Bu arkadaş geçenlerde Türkçeyi savunuyordu
    Emolaşmaya yüz tutmuş amelemsi varlık. Hiçbir şeye kulak asmayıp Türkçeyi katletmeye devam ediyor. Ben Türkçeyi katledenlere öncelikle iyi şekilde yaklaşırım. Ve o da insan ise gerçekten hatasını anlayıp vazgeçer. Fakat bu arkadaşa çoğu kişi tarafındna yeterince müsamaha gösterildi. Sabrımızı taşırıyor artık...

Özentileşmek olcak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.