Şimdi Ara

(Skiller Yenilendi!)100 LvL Xbow/Cleric FF Tadında 600 TL Server:Venüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba arkadaşlar;
    Venüs serverında olan 100 LvL Xbow/Cleric FF tadındaki charımı oyundan sıkıldığım için satmaktayım.Char şu anda 100 %99.99 dur yani 101 LvL diyebiliriz ve satılana kadar 7/24 kasılmaya devam edecektir.Petin süresi 25 gündür ve charın üzerinde 22 silk bulunmaktadır.
    Char için düşündüğüm fiyat 600 TL dir.Antalya,İstanbul,Bursa ve Elbistan'dan elden satış olmak üzere diğer şehirlerden banka yada ptt havalesi ile char satılacaktır.Bundan önce forumda 5 char satışı gerçekleştirdim.Güven konusunda pek sorun olacağını sanmıyorum.
    Msn:pegasuss88@hotmail.com
    Lütfen komik teklifler önerecekler eklemesin.Takas söz konusu değildir.Para elime geçtikten sonra bilgileri vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 12 Temmuz 2009; 13:43:23 >

• 600TL ? Max Edeceği 450TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisoncafe

600TL ? Max Edeceği 450TL
    quote:

Orjinalden alıntı: prisoncafe

Anlamıyorum nedir zorunuz.Kendi kendime dedim ki eğer biri yazarsa sakin ol ama olmak mümkün mü?İlk yazılan yorum ve söyleyişe dikkat.Nedir amacınız yani kötülerken.Çok mu mutlu oluyorsunuz.Tatmin düzeyine eriştiniz mi?Siz böyle yaparak piyasayı düşürüyorsunuz.Seninde sattığın charlar var 100 lvl yapıp emek verdiğini düşün.Sonraad çıkar ağlarsınız yaa fiyatlar bu kadar bebe doldu serverlar nasıl 100 LvL sahibi bunlar vs. diye.Bakın online mario oyunu olan Knight charları bile daha fazla ediyor.Kasması bize göre daha kolayken.Yaw 2 dakka çenenize sahip çıkında ben kendi bildiğimi okuyayım.Parası olan oynasın şu oyunu , elit oyuncular olsun istiyorum.Bakın size örnek Fenerbahçe-Efes Pilsen Basketbol Final maçında 10 Tl den biletler satıldı ve sonucu izleyen herkes gördü.50 Tl olsa satılmayacaktı?Tabi ki satılacaktı en azından it kopuk dolmazdı.Benim düşüncemde budur.İnsanları yermek adına bulunmayın dünyada birazda övün.Belki ben 600 den açıyorum bu fiyatı pazarlıkla ineceğim.Düşünmeden söylemek,yazmak ne de kolay!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 3 Temmuz 2009; 2:03:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Orjinalden alıntı: prisoncafe

Anlamıyorum nedir zorunuz.Kendi kendime dedim ki eğer biri yazarsa sakin ol ama olmak mümkün mü?İlk yazılan yorum ve söyleyişe dikkat.Nedir amacınız yani kötülerken.Çok mu mutlu oluyorsunuz.Tatmin düzeyine eriştiniz mi?Siz böyle yaparak piyasayı düşürüyorsunuz.Seninde sattığın charlar var 100 lvl yapıp emek verdiğini düşün.Sonraad çıkar ağlarsınız yaa fiyatlar bu kadar bebe doldu serverlar nasıl 100 LvL sahibi bunlar vs. diye.Bakın online mario oyunu olan Knight charları bile daha fazla ediyor.Kasması bize göre daha kolayken.Yaw 2 dakka çenenize sahip çıkında ben kendi bildiğimi okuyayım.Parası olan oynasın şu oyunu , elit oyuncular olsun istiyorum.Bakın size örnek Fenerbahçe-Efes Pilsen Basketbol Final maçında 10 Tl den biletler satıldı ve sonucu izleyen herkes gördü.50 Tl olsa satılmayacaktı?Tabi ki satılacaktı en azından it kopuk dolmazdı.Benim düşüncemde budur.İnsanları yermek adına bulunmayın dünyada birazda övün.Belki ben 600 den açıyorum bu fiyatı pazarlıkla ineceğim.Düşünmeden söylemek,yazmak ne de kolay!!!

Alıntıları Göster
    Hocam başlığa baktığımda büyük bir umutla girdim güzel bir char görcem diye ama tamam Xbow kısmı gerçekten FF.Ama cleric beni hayal kırıklığına uğrattı.Str-Int buffları açılmıyorsa cleric olmanın manası yok ha senin bildiğin vardr belki.Gene de hayırlı satışlar 600 lira azcık fazla olmuş.500-550 aralığında rahat satılabilecek bir char.Iyi geceler.
    (Seraphine)

• quote:

Orijinalden alıntı: CallRock

Hocam başlığa baktığımda büyük bir umutla girdim güzel bir char görcem diye ama tamam Xbow kısmı gerçekten FF.Ama cleric beni hayal kırıklığına uğrattı.Str-Int buffları açılmıyorsa cleric olmanın manası yok ha senin bildiğin vardr belki.Gene de hayırlı satışlar 600 lira azcık fazla olmuş.500-550 aralığında rahat satılabilecek bir char.Iyi geceler.
    (Seraphine)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CallRock

(Seraphine)

Eyw. kardeşim zaten o yüzden FF yazmadım dikkat edersen Clericte str int buffları açıktı fakat baktım pt lerde öyle cleric olarak hiç bir iş yapamıyorum,mana yetmiyor bende kapadım açıkçası.Zaten charda şu anda 29 k sp var fazladan ben onu bıraktım ki alacak kişi ne isterse onu açar.90 a çekilmiş str-int-mag-phy buffları 60 k istiyor.Char günde 3500 sp kasıyor ticketsız durumda.Yani alacak kişi 200 silk alıp hem tek tıkta girmek hem damage artırmak ,3 str ve intten faydalanıp aynı zamanda +10 k ve günde 4500 sp kasarak 100 FF bile çekebilir buffları.O da zaten 110 k istiyordu.Ama benim önerim +30 k daha kasılıp 90 a çekmektir buffları onlar bile aşırı derecede yarar sağlıyor çünkü :) Hee o da olmadı buna bu şekilde rağbet olmazsa ben alırım bir pre 100 FF çekerim clericide.Ama böyle iken char, fiyat olarak 550 ye inebilirim.Alacak kişide gider alır bi pre plus o 50 TL ile kendi keyfine bakar pvp ye gider rahatça yada medusaya,roca gider...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CallRock

(Seraphine)

Eyw. kardeşim zaten o yüzden FF yazmadım dikkat edersen Clericte str int buffları açıktı fakat baktım pt lerde öyle cleric olarak hiç bir iş yapamıyorum,mana yetmiyor bende kapadım açıkçası.Zaten charda şu anda 29 k sp var fazladan ben onu bıraktım ki alacak kişi ne isterse onu açar.90 a çekilmiş str-int-mag-phy buffları 60 k istiyor.Char günde 3500 sp kasıyor ticketsız durumda.Yani alacak kişi 200 silk alıp hem tek tıkta girmek hem damage artırmak ,3 str ve intten faydalanıp aynı zamanda +10 k ve günde 4500 sp kasarak 100 FF bile çekebilir buffları.O da zaten 110 k istiyordu.Ama benim önerim +30 k daha kasılıp 90 a çekmektir buffları onlar bile aşırı derecede yarar sağlıyor çünkü :) Hee o da olmadı buna bu şekilde rağbet olmazsa ben alırım bir pre 100 FF çekerim clericide.Ama böyle iken char, fiyat olarak 550 ye inebilirim.Alacak kişide gider alır bi pre plus o 50 TL ile kendi keyfine bakar pvp ye gider rahatça yada medusaya,roca gider...

Alıntıları Göster
    C Ekranı İtemsizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Takım_Taklavat

C Ekranı İtemsizmi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: |slay|

C Ekranı İtemsizmi

%108 Phy Balance Varkenitemsiz mi diye sorman biraz absürd kaçmış sanırım.İtemler üzerindeyken çekildi C ekranı.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: |slay|

C Ekranı İtemsizmi

%108 Phy Balance Varkenitemsiz mi diye sorman biraz absürd kaçmış sanırım.İtemler üzerindeyken çekildi C ekranı.

Alıntıları Göster
    600 tl veren olursa 200 tl üste benden

• quote:

Orijinalden alıntı: uLeN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uLeN

Birde komik olduğunuzu sanıyorsunuz ya durumunuza dahada acıyorum o zaman.200 Tl dediğin fiyat ne kadar sen bilmiyorsun heralde git 90 LvL charların fiyatına bak ne kadar.Hayattaki amacınız kötülemek olmasın sadece.Büyük bir iş yaptığınızı sanıyorsunuz.Nickin kişiliğini zaten yansıtıyor.Sırf polemik yaratmak için saçma saçma yorumlar yazmayın.Adam gibi eleştiriyosanız eleştirin.

• quote:

quote:

Birde komik olduğunuzu sanıyorsunuz ya durumunuza dahada acıyorum o zaman.200 Tl dediğin fiyat ne kadar sen bilmiyorsun heralde git 90 LvL charların fiyatına bak ne kadar.Hayattaki amacınız kötülemek olmasın sadece.Büyük bir iş yaptığınızı sanıyorsunuz.Nickin kişiliğini zaten yansıtıyor.Sırf polemik yaratmak için saçma saçma yorumlar yazmayın.Adam gibi eleştiriyosanız eleştirin.

Alıntıları Göster
    Güzel char hayırlı satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Güzel char hayırlı satışlar.

Alıntıları Göster
    Öncelikle hayırlı satışlar kardeşim...
    Charın durumu gayet iyi bence, 100 lvl kasmak sandıgınızdan zor... öyle kendi çapınızda espiri yaparak post kasmanın hiç gereği yok... Satıcı ve alıcı düşünen arkadaşlara biraz saygınız olsun!
    Skillerine gelelim; xbow solo kasabilen bir char, ona gerekli olan holy speel ve holy recovery divison skilleri acık.. (extra olarakta bless) item kısmına birşey demiyorum hersey ortada...
    Yorumlarınız Fiyat değilde charda görünen eksiklikler üzerine olursa daha mantıklı olur.. Fiyat satıcının kendi emeğinin karsılıgıdır sizi ilgilendirmez
    Kolay gelsin

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Gerçekten çok sabırlısın. Üşenmeden cevap veriyorsun bunlara.

Hayırlı satışlar. Umarım satarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gD

quote:

Orjinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Gerçekten çok sabırlısın. Üşenmeden cevap veriyorsun bunlara.

Hayırlı satışlar. Umarım satarsın.

Alıntıları Göster
    char güzelmiş inşallah gönlüne göre olur ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hydralol

char güzelmiş inşallah gönlüne göre olur ..

Alıntıları Göster
    iyi satışlar dilerim...sana böle dengesiz yazanlar 50 lvl üzeri göremediği için boş boş konuşuyorlar...sen boşwer bildine bak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampiel

iyi satışlar dilerim...sana böle dengesiz yazanlar 50 lvl üzeri göremediği için boş boş konuşuyorlar...sen boşwer bildine bak...

Alıntıları Göster
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.gD arkadaşım saygı çerçevesinde herkese cevap vermeye çalışıyorum ne kadar sınırımı zorlasalarda.Ben kimseye eleştirmeyinde demiyorum ama eleştireceksiniz adam gibi eleştiri yapın.Skillerin durumu bu derseniz aragorn_mc gayet iyi cevap vermiş.Solo kasabiliyorsun Xbowla başka yapabilecek birşey yok.Cleric olmaya çalıştım Mp yetmiyor heallerken ve bu yüzden geriye çektim farm daha çabuk bitsin diye.İtem konusunda da kimse birşey diyemez babalar gibi +5 FB setimi dizmişim kim ne diyebilir?Kimse gelip bana 2 str 3 int açığın var deyip eleştirmiyor ve büyük ihtimalle fotolara bakmadan yorum yapıyorlar.Eee sen böyle bir chara 200 TL diyorsan bu kişiyle ilgili kuşkularım olur...

• quote:

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.gD arkadaşım saygı çerçevesinde herkese cevap vermeye çalışıyorum ne kadar sınırımı zorlasalarda.Ben kimseye eleştirmeyinde demiyorum ama eleştireceksiniz adam gibi eleştiri yapın.Skillerin durumu bu derseniz aragorn_mc gayet iyi cevap vermiş.Solo kasabiliyorsun Xbowla başka yapabilecek birşey yok.Cleric olmaya çalıştım Mp yetmiyor heallerken ve bu yüzden geriye çektim farm daha çabuk bitsin diye.İtem konusunda da kimse birşey diyemez babalar gibi +5 FB setimi dizmişim kim ne diyebilir?Kimse gelip bana 2 str 3 int açığın var deyip eleştirmiyor ve büyük ihtimalle fotolara bakmadan yorum yapıyorlar.Eee sen böyle bir chara 200 TL diyorsan bu kişiyle ilgili kuşkularım olur...

Alıntıları Göster
    Hayırlı Satşlar Tanıdın Beni ;)
    Sen Bakma Bunlara Takma Kafana Konşması Kolay Sİzde Yapın Sizinde Olur Konuşmak Çok Basit

• quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Sen Bakma Bunlara Takma Kafana Konşması Kolay Sİzde Yapın Sizinde Olur Konuşmak Çok Basit

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Tanımam mı yaw Yiğit Dediğin gibi herkes kafasına göre konuşuyo bilgisi olanda olmayanda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 3 Temmuz 2009; 22:41:53 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

Tanımam mı yaw Yiğit Dediğin gibi herkes kafasına göre konuşuyo bilgisi olanda olmayanda...

Alıntıları Göster
    düşmesin-> up

• quote:

Orijinalden alıntı: KaTSuYa

düşmesin-> up

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    düşünceye saygı göster ben etmez diyorum bu benim yorumum zorlama öteki yalakalarda bunun farkında
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.