Şimdi Ara

(Skiller Yenilendi!)100 LvL Xbow/Cleric FF Tadında 600 TL Server:Venüs (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.Ağzı olan konuşuyor işte hiç düşünmeden pek fazla dert etmemeye çalışıyorum zaten.

@muazsel
    Şu an Jangan kalesi Legacy'de.Bandit kaleside GameWarriorS guildinde.
  • Yukarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: prisoncafe

600TL ? Max Edeceği 450TL

Böyle insaları kirlemeye calışan kişilere sinir oluyorum adam emek vermiş kasmış sana karalamak yakışmaz emek hırsızı Böyle kişiler char calıp ucuza satıyor , char alış satış piyasası bunlar yüzünden düşüyor
  • Hocam karakter harika oynamasıda bir o kadar eğlenceli olacağından eminim :) yanlız saçma sapan yorum yapanlara verdiğin cevaplarda çok gergin olduğun anlaşılıyo :) Avatarındaki gibi biraz.. Relaxx.. :):):)
    emeğine sağlık hayırlı satışlar..

up...
  • Biraz agresif olabilirim ama emek verilmiş bi chara böle saçma yorumlar yapılması emeğe saygısızlıktır.Ayrıca zaten prisoncafe adlı üye başka konuda dolandırıcı olduğu anlaşılarak siteden uzaklaştırılmıştır.Yani bilerek yapılan bir karalamadır.Kendi char satış sayfasına çekip insanları dolandırmak için.
  • böyle insanlar bitmiyo işte napabilirsinki.ne kadar böyle insanlarin kökünü kurutmak için uğraşsakta çoğalıyolar kendi kendilerine..
    neyse hayırlı satışlar iyi geceler :)

up
  • Upppp
  • İnt veren buff Mental Deity 4 olmuştur.Char kasılmaya devam etmektedir.
  • Uppp
  • Charı tanıyorum.Gerçekten güzel char.UP
  • Uppp
  • Hayırlı Satışlar Kardeşim düşüncelerine katılıyorum bi char kasmak gercekten cok zor hem vakit kaybı hemde maddi kayıp inş istedigin fiyata satarsın charın güzel up.
  • Upppp!!!
  • Upppp
  • Dagger Olmadan Rogue Pvp de bi Hİç

H.satışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *d0g1c4n*

Dagger Olmadan Rogue Pvp de bi Hİç

H.satışlar.

Vlla hocam eğer oyunu biliyorsan nasıl pvp yapılacağını çözmüşsern hiçlik kavramı değişir.Ben bu charla +5 Full Blue itemli Blader , +7 Silahlı Glavier i devirdim.Yanımdada arkadaşım vardı şaşırdı hatta ve 2 charda 100 LvL di yani iş sende biter nasıl oynayacağını bilmekte.Tabi senin görüşüne de katılıyorum herkes yapamaz.Biraz profesyonel olmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Orjinalden alıntı: *d0g1c4n*

Dagger Olmadan Rogue Pvp de bi Hİç

H.satışlar.

Vlla hocam eğer oyunu biliyorsan nasıl pvp yapılacağını çözmüşsern hiçlik kavramı değişir.Ben bu charla +5 Full Blue itemli Blader , +7 Silahlı Glavier i devirdim.Yanımdada arkadaşım vardı şaşırdı hatta ve 2 charda 100 LvL di yani iş sende biter nasıl oynayacağını bilmekte.Tabi senin görüşüne de katılıyorum herkes yapamaz.Biraz profesyonel olmak lazım.

Sanırım bu herşeyi anlatmaya yeter...

• Güzell güzell
  • Upppp
  • Upppp
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.