Şimdi Ara

Smart Wi-Fi Özellikli Klima (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
18.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayırlı olsun. Model numarasını tam olarak yazabilirmisin.
  • bps B kullanıcısına yanıt
    05f316mo dış ünite wf3053mo 1 adet,,, wf3022mo 2 adet,,,wf3035mo 1 adet. wf3028mo 1 adet

toplam 5 iç ünite kombinasyonu aldım
  • ahmetdoger2 A kullanıcısına yanıt
    Dış ünite numarası kesin olarak doğrumu.
    evet doğru... dışünite geçen yıl üretimi... 05f320mo yeni kodu kod değişti bu sene..
    Bir önceki cevabında 05f316mo yazmışsın son cevabında 05f320mo diyorsun hangisi. Bide dış ünitenin kapasitesi ne kadar. Zira ne Türkiye'deki sitesinde nede yabancı sitelerde bu kod numarası yok. Şu anda sitesinde 5 iç ünite bağlanabilen tek bir model var oda "05M3116MO"
    kusura bakma yanlış yazmışım evet sitede yazan model 05M3116MO 05m316mo dış ünite wm3053mo 1 adet,,, wm3022mo 2 adet,,,wm3035mo 1 adet. wm3028mo 1 adet

wm yerine wf yazmışım
    Güle güle kullan bedava almışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Güle güle kullan bedava almışsın.

teşekkür ederim kardeşim.
  • Daikin shira katalogda wifi özelliği var ama cihazda dahili degil müsteri hizmetlerini aradim katalogda bu özelligin var olup cihazda neden olmadigini sordum bu özelligin henüz türkiyede olmadigini yurt dışı ürünlerinde oldugunu belirtti ben bu wifi controlünün,klimada olmasini istiyorum nasil halledebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportmax

Daikin shira katalogda wifi özelliği var ama cihazda dahili degil müsteri hizmetlerini aradim katalogda bu özelligin var olup cihazda neden olmadigini sordum bu özelligin henüz türkiyede olmadigini yurt dışı ürünlerinde oldugunu belirtti ben bu wifi controlünün,klimada olmasini istiyorum nasil halledebilirim.

Shira da wifi yok.Model vs. ile bağlantılı olarak internet üzerinden çalışabilme var.Ama Daikin Türkiye destek vermedikten sonra kullanmanız mümkün değil.
  • Öncelikle öğretmenim klimacı falan değilim. 6-7 aylık araştırmamın sonunda aldım. Arkadaşlar sadece kumandada aydınlatma yok onun dışında herşeyi mükemmel.Olumsuz yorumlar vardı Samsung hakkında,herşeye rağmen teknik araştırmalarıma güvenerek aldım. Samsung gerçekten güven veren şirketmiş bir kez daha anladım. Klimada da iyiler. Annemde Toshiba Daisekai 13 btu var 4 senedir kullanıyor, o da çok iyi fakat segmentleri çok farklı.Samsung herşeyi ile üstün geliyor. İç ve dış kasa çok sağlam. sağa sola ve yukarı aşağı otomatik kanatlar var.İç mavi ışık ve virus doktor kusursuz. istediğin zaman ışıkları sesi kapatabiliyorsun.Zaten ön panel otmtk açılıp kapanıyor. Çok hoşuma giden yanı, elektrik sarfiyatını gösteriyor.Ve sarfiyatı telefondan grafik olarak görüyorsun.Dışarısı 3 drc, içerisi 16 derece olduğunda 10 dakikada 28 drc ye çıkarıyor. 30 m2 oda.Kablosuz bağlantı özelliği çok kullanışlı,evden ve dışardan cihazın %95 özelliklerine hükmediyorsunuz.Bizzat denedim.Dış ünite bazı ünlü markaların bulaşık makinası kadar bile sesli değil.Elektrik tüketimi, benim sonuçlarım: 12 saat boyunca 24 ve 29 arası ısıtmalarda 4.8 kw yani vergiler dahil günlük 1.3 tl. İç ünitede çıtırdama sesi yok sadece ani ısı değişiminde bir kaç saniye yapıyor. bu da plastik aksamdan kaynaklu.btn klimalarda var.Bunu yazdım çünkü, akrabamda general var her saniye çat çut diye ses geliyor.Reklamında yzmayan bi kaç özelliği daha var.Soğutmada zaten anlatmama gerek yok.Isıtmada toshiba ve mitsubishi ile aynı bizzat benim gözlemim.Açık ve net söylüyorum Kazıklanmaya gerek yok Samsung klimadan ötesini yapmış.tabi bu cihaz herkese hitap etmez...teknolojik ve akademik insanlar ancak rahatlığına tam varır bence.He son olarak markanın cihazın ve servisin hakkında kötü yorumlar okumuştum kafam çok karışmıştı,arkadaslar samimiyetle söylüyorum saygı duyun ama tenezzül etmeyin, zaten evdeki 8 adet samsung cihazlarımı gözönünde bulundurarak aldım iyiki almışım diyorum.Yok aleminyum kondaser miş yok bilmemneymiş...haaa Vakum meselesini buradan öğrendim ve yaptırdım, videoya da kaydettim...Donanımhaber her konuda bilgilenmeme çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim adminlere de.Saygılar.

• KLİMA SAMSUNG AR9000 HSSFC
    Smartevimden aldım fiyatı 2181 peşin taksitle: 2265 kargo ücreti dahil. Servis çok iyiydi.Zaten memnuniyet anketi yapıldı.

• Geçen yıl taktırdım inanılmaz ekonomik ve sessiz dünyanın her yerinden klimayı cep telegonunuzdan çalıştırabilirsiniz. Virus Doctor özelliğide harika buram buram dağ havası. Ayrıca cep telefonundan Zaman ayarı ile günün istediğiniz saatinde çalışıp kapanmasını da ayarlayabiliyorsunuz bu şekilde de ciddi ekonomi elde ediliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Standart klimaları akıllı telefon uygulaması üzerinden uzaktan kontrol etmek için bir kontrol cihazı var. kontrol cihazı evin wifi ağına bağlanıyor. Kontrol cihazının klima ile herhangi bir kablolu bağlantısı yok, sadece kontrol cihazını prize takıyorsunuz, cihaz klima ile de kumanda gözünden haberleşiyor, onun için kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz 3-4 dakikada kurulumunu yapabiliyorsunuz. Sırf wifi özelliği için çok daha pahalı klima almanıza gerek yok, piyasadaki klimaların neredeyse hepsi ile uyumlu. Kontrol cihazının markası AirPatrol, hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz, ürünün temsilcisi biziz, detaylı bilgi bundan dolayı geliyor :) Smart Wi-Fi Özellikli Klima

• Air PAtrol denen ürün 490 Tl bende çok pahalıç.
  • Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak ama şuan için fiyat performans cihazı olarak ne öneriyorsunuz? wifi özelliği olan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.