Şimdi Ara

Sokak köpekleri toplatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimde görüldüğü üzere çete gibi geziyorlar çok fazlalar kimse ilgilenmiyor belediyeden sanırım heryerdeler. Tamam bende hayvan seviyorum ama bu kadarı çok tehlikeli birine saldırsalar hastanelik olur. Yer Kocaeli Gölcük yüzbaşılar Sokak köpekleri toplatma

• Bende insansız sokaklar istiyorum ama olmuyor maalesef. O hayvanların bölgesini biz işgal ettik köpekler üstün ırktır bize ne yapsalar yeridir. Keşke tanrı beni köpek olarak yaratsaydı hav hav hav arrrrrrrrrrrrrh

• Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt
    Boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Boş

Tamam.

• Hayvan seven insan köpekler toplatılsın demez. Bilir çünkü toplatılan köpeklerin sonunu. Bu forumda hergün açılan hayvan kötüleme konularından sadece biri...
  • Şu hayvanlar topluca sana saldırırsa görürüm ben senin sevgini ben elimden geldiğince bahçenin önündeki kedi kuş köpeğe su yemek veren biriyim ama sayısının bir sınırı olmalı bu gerçekten tehlikeli risk içeriyor
  • Keşke heryerde kedi olsaydı. minnoş şeyler. daha tatlı ve zararsızlar. Köpekler riskli. saldırabilir.

ama şu minnoşa bakın bir de:

Sokak köpekleri toplatma
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Apartmanın içinde 3-4 tane var sarı tabanlı bir sandaletim vardı kapının önüne bırakınca içine işliyorlar ama güzel hayvanlar yinede
  • quote:

Apartmanın içinde 3-4 tane var sarı tabanlı bir sandaletim vardı kapının önüne bırakınca içine işliyorlar ama güzel hayvanlar yinede

bizim 6. kata getirdi yeni doğurduğu yavrularını tek tek. koridor da bakıyorduk resmen mama su falan. sonra aşşağı bahçeye götürdüler. ama çok şirindileeeer. asansör kapısını açıyorsun ortalık 4-5 yavru koşuşturuyo minnak minnak. anneleri gelip ayağıma sürtünüp üstüne falan yatıyordu.

• Koskaca devlet bir önlem alamadı gitti.

Geçenler de yine saldırmış bu itler bir kadına.

En yakın zamanda sokak köpeklerinden kurtulmak dileğiyle..
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Geçen haftalarda bende gördüm bi çocuğun burnu kopmuş yerine dikilememiş çok korkutucu gerçekten bir anlık hata tüm hayatını etkiliyor
  • quote:

Şu hayvanlar topluca sana saldırırsa görürüm ben senin sevgini ben elimden geldiğince bahçenin önündeki kedi kuş köpeğe su yemek veren biriyim ama sayısının bir sınırı olmalı bu gerçekten tehlikeli risk içeriyor
    Hayvanlara bulaşmadıktan sonra hiçbiri gelip saldırmaz. Taş atıp hoşt poşt diye bağırıp hayvanı tahrik etmezsen tabi.
    Hayvanların düzgün koşullarda hayatını geçirebileceği barınak olsa tabiki orda yaşasın sokak hayvanları.
    Avrupada niye hayvanseverler barınaklara karşı çıkmıyor?
    Avrupada bakımevleri yüksek standartta yaşam koşulları yüksek. Sen biliyorsunda işine gelmiyor. Bilmeyen varsa söyleyeyim öğrensin. O toplatılan hayvanların çoğu barınakta kötü yaşam koşullarında kısa sürede ölüyor. Bazı belediyeler direkt zehirleyip hayvanları ölüm çukurlarına atıyorlar.
    İşte gerçek hayvanseverler hayvanların toplatılmasına karşı çıkar. Senin gibi cahil hayvan düşmanları köpekler toplatılsın diye bir yerleri yırtarlar anca...

• quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Hayvanlara bulaşmadıktan sonra hiçbiri gelip saldırmaz. Taş atıp hoşt poşt diye bağırıp hayvanı tahrik etmezsen tabi.
    Hayvanların düzgün koşullarda hayatını geçirebileceği barınak olsa tabiki orda yaşasın sokak hayvanları.
    Avrupada bakımevleri yüksek standartta yaşam koşulları yüksek. Sen biliyorsunda işine gelmiyor. Bilmeyen varsa söyleyeyim öğrensin. O toplatılan hayvanların çoğu barınakta kötü yaşam koşullarında kısa sürede ölüyor. Bazı belediyeler direkt zehirleyip hayvanları ölüm çukurlarına atıyorlar.
    İşte gerçek hayvanseverler hayvanların toplatılmasına karşı çıkar. Senin gibi cahil hayvan düşmanları köpekler toplatılsın diye bir yerleri yırtarlar anca...

Alıntıları Göster

Saldırır. Yavruları vardır saldırır. Erkektir kızışma dönemindedir seni rakip görür saldırır. Ya cahil cahil konuşmayın bari. Köpeklere eğitim mi veriyorsunuz sanki sokaktaki köpeklere de bu kadar net konuşuyorsunuz? Anca eğitim verirsen olur bu.

Yani sanki insanlardan gizli emir mi aldı da yok saldırmıyorlarmış, ya kardeşim siz neyin kafasını yaşıyorsunuz bu köpek severler bir tarikat falan mı anlamadım yani. Hiçbir hayvanda böyle bir şeyin garantisi yoktur öküz bile kızgınlıkta gelip vurabilir.

• yeni taşındığım bir gün işe gitmek için dışarı çıktım apartmanın önünde oturan bir köpek beni tanımadığı için saldırdı balkonda ki komşu seslenince saldırmayı bıraktı adı ile seslendim bir kaç gün köpeğe alışınca saldırmıyormuş komşular öyle dedi ne suçum vardı şimdi köpeğin adını bilmiyor ve sabah işe gidiyordum? Bazen cidden mantıklı düşünemiyorsunuz ben köpekler ölsün demiyorumki devlet güzel bir çözüm bulsun diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 12 Temmuz 2020; 21:41:15 >
    Yavrular baya tatlı oluyor doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Alıntıları Göster

"Hayvanlara bulaşmadıktan sonra hiçbiri gelip saldırmaz. Taş atıp hoşt poşt diye bağırıp hayvanı tahrik etmezsen tabi."

şu laftan o kadar tiksiniyorum ki.

Gecenin köründe sessiz sakin köşede servisin gelmesini bekliyordum. Karşı kaldırımdan 3-5 köpek geçiyorlardı ve ne onlara baktım ne ses ettim, ne de fark ettim onları son dakikaya kadar. hiç birşey yapmadığım halde hepsi üstüme saldırdı. Neyseki geri çekilmedim bende onların üstüne doğru hamle yapınca havlayıp havlayıp zayıf anımı bekleyip gittiler.

Benim yerime çocuk yada korkan biri olsaydı orada o 3-4 köpek sağlam saldıracaktı.

Şimdi bana gelip "Hayvanlara bulaşmadıktan sonra hiçbiri gelip saldırmaz. Taş atıp hoşt poşt diye bağırıp hayvanı tahrik etmezsen tabi." deme. Bir laf öğrenmişiniz heryere söylüyorsunuz savunmak için.

Aynen öyle çok vaka var böyle bende yaşadım

bana da geceleyin 2 tane köpek bisiklet sürüyordum hav hav hav baya üstüme koştular. bir tanesinin ağzını ayağımda hissettim, önümü de görmüyorum karanlık, bisiklette fener de yok. bir salaklıkla yola kırdım direk yola çıktım ve yol da otoban. Allah'tan kırmızı yanıyordu yola da kimse yokktu. Köpeklerden biri zaten baya hızlıydı bisikiletin önüne geçti bana havlıyor o an hala aklımda. Sonra geri döndüler işte.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.