Şimdi Ara

Soldat Fan Club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şahsen soldat hastasıyım ve Avustralya serverlarında oynuyorum ve bu yüzden soldat fan club kurdum.İlk olarak size oyunun oyun modlarını ve başlangıç kontrollerini vereceğim.
    Oyun Modları:
    Deathmatch:
    Diğer oyunlardan biliyorsunuzdur.Hareket eden her şeyi öldürün.
    Capture the Flag:
    Kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrılıyorsunuz.Her iki takımın da bir bayrağı var.Karşı takımın bayrağını alıp kendi üssünüze götürün ve sayı yapın.
    Hold the Flag:
    Bir sarı bayrak vardır o bayrağı alın ve takımınızla birlikte tutabildiğiniz kadar tutun.Tuttuğunuz her 5 saniye için 1 puan alacaksınız.
    Pointmatch:
    1 sarı bayrak vardır o sarı bayrağı aldıktan sonra her öldürdüğünüz kişi için 2 puan, seri öldürmelerde katlanmış puan alırsın.Bayraksız şekilde her öldürdüğün kişi için 1 puan alırsın.
    Teammatch:
    Takımınızla öldürebildiğiniz kadar öldürün.
    Rambomatch:
    Bir tane rambo oku vardır o oku alan kişi bütün herkesle düşman olur ama muhteşem rambo güçlerine de sahip olur.Rambo oku ile her öldürdüğünüz kişi için bir puan alırsınız.
    İnfiltration:
    Hiç tavsiye etmem iğrenç bir oyun türü.Bir takım bayrağı savunur bayrağın üslerinde bulunduğu her 5 saniye için bir puan alır.Diğer takım ise her bayrağı aldığında 30 puan birden alır.Savunmak çok kolay.

Üye olmak için bende katılmak istiyorum demeniz yeterli.
    İmza kodumuz üyelerimiz tarafından belirlenecektir.Üyelerimiz kendi yaptıkları kodları yollasınlar.

indirmek için:www.soldat-tr.com
    Üyeler:
    Kurucu Üye:sarpguney
    üye:can-selcik
    üye:berkartis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpguney -- 6 Ekim 2007; 9:10:21 >

• Beni yaz arkadaşlarla Hamachiden oynuyoruz favori silahım Barret.
  • ben de soldatı çok severim. beni de ekle
  • benide ekle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.