Şimdi Ara

Son 53 gün sayısal 40 k çalışma günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar geri döndüm bu sefer bırakmak yok . Tyt 85 ayt 60 net civarına ulaştım . Son 53 gün fulll basacağım . Moraller tavan formlar yerinde :)) Bazen mersin sıcağı bi ciğerimi yakıyor ama 1 sene boyunca yanmaktansa 53 gün kavrulmak iyidir . Umarım başarırım çünkü çok yoruldum sanırım hipermetrop başlangıcı da var :/ Herkese iyi çalışmalar her akşam güncellerim :)

26 Nisan 2022 Yapılacaklar :

- Sabah için paragraf denemesi Acil
    - Sabah için orijinal tyt mat denemesi
    - Sabah için 2 polinom - denklem deneme Acil
    - Öğle ve sonrası için geometri analitik tekrar + soru
    - Öğle ve sonradı için ayt biyoloji bitki tekrar + 2 branş denemesi
    - Akşam için ayt mat için pkob Acil

Güncelleme :

26 Nisan için dünden yazdığım planın tamamını gerçekleştirdim . 9 saat 13 dakika çalıştım . Sabah paragraf denemesinde 30 soruda 25 net yaptım üzdü . Orijinal tyt mat 4. Denemesini çözdüm 23 net geldi çok salaklığımdan kaybettim herhalde aylar sonra olan nescafesiz sabahtan kaynaklıdır ( umarım .d ) 2 polinom denemesinde full çektim . Biyolojide de tekrar yapıp deneme çözdüm denemelerde 10 net ve 9.75 net yaptım . Pkob için de sürekli soru çözümü izliyorum çok yoruyor ya varsa öneriniz önerin acil pkob çözüyorum . Şimdi saat 22.30 gibi uyuyacağım yoruldum baya sabah 05.00 a alarm kuruyorum . İyi ve sıkı çalışmalar dostlar :)

27 Nisan 2022 Yapılacaklar :

- Sabah için türkçe deneme
    - Sabah için 2 problem deneme
    - Sabah için 2 trigonometri deneme
    - Sabah için dil bilgisi deneme çözümü izleme
    - Öğle ve sonrası için analitik geometri tekrar
    - Akşam için bitkilerde üreme ve madde taşınımı tekrarı + branş denemesi
    - Akşam için ayt fizik 2 branş denemesi + denemedeki eksiğime göre tekrar

Güncelleme :

Yapmayı planladığım şeylerin tamamını yapamadım . Çünkü saat 1.30 ile 3.30 arası uyudum baya gözlerim yorgun kaldı 1 aydır . Sabah uyandığımda 2 trigo deneme , 2 problem denemesi , 3 dil bilgisi denemesi çözdüm güzeldi . Normalde sabah türkçe denemesi de çözecektim fakat uykum çok olduğu için verimsiz olur diye çözmedim . Öğlen bitkide madde taşınımı konu + 72 soru çözdüm . Ardından bitkilerde eşeyli üremede konu çalıştım . 2 tane de ayt biyo branş attım endemikten . Akşam da alternatif akım ve transformatör tekrarı yaptım ayt fizikten . Artı olarak 2 tane de ayt fizik branş attım . Geometri ve türkçe denemesi kaldı masmalesef :/ bu hafta içinde herhangibir yere sıkıştıracağım bu ikisini . 8 saat 10 dakika çalıştım bugün . Saat 22.00 gibi uyurum yine 05.00 da uyanacağım . Herkese başarılar arkadaşlar çok az kaldı :)

28 Nisan 2022 Yapılacaklar :

- Sabah için paragraf denemesi
    - Sabah için ayt matematik denemesi
    - Öğlen için dönüşümler + çember analitiği
    - Öğlen için ayt fen denemesi
    - Öğlen için ayt mat denemesi yanlışa göre konu çalışma
    - Akşam için ayt fizik 2 deneme + konu tekrarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNormzz -- 27 Nisan 2022; 21:42:6 >

• ne 40ksı hocam min hedef mi anlamadım
  • ee zaten 40kdasın

• gönlünde 10-15k kopuyodur da patlama payı bırakmıştır arkadaş.

• Ya aslında bi 27 k falan olsa muazzam ötesi olur da ben 40 bine okeyim ya fazlasında gözüm yok . Ankara üni ecza gidip piyasalardan çekilmek istiyorum
  • Yaw yemin ederim var ya şunu kaçıncı yazışım bilmiyorum ama netlerim seninkinden daha düşük olmasına rağmen ben 20k hedefliyorum konu kapattikca ayt netlerim bir anda yükselir gözüyle bakıyorum bilmiyorum artık belki de sizin sıralama görüleriniz doğrusudur ben cok hayalperestimdir
  • başarılar dilerim hocam benim de buna yakın bir konum var takipteyim

• 60 net ayt fix geliyorsa gayet yğksek hocam dewamke

• Bulug B kullanıcısına yanıt
    Hocam seninki hayal değil , benimki düşük hedef . Yüksekte gozum yok
  • BU ADAMI
  • ???
  • Guncelleme geldi
  • geçen sene aynı senin gibiydim 42 bin yapmıştım başarılaar yapacağınıza eminim.

• cantbeblankbabe C kullanıcısına yanıt

OLUM BU KIZ DA HERKES GİBİ OLUYO AWK HANİ 55 AYT 75 TYT YAPIYODUN GEÇEN HAFTA DEDİN KESECEM HE GEÇEN SENE 5 GÜNDE 10 TYT 5 AYT Mİ EKLEDİN

• “yaklaşık olarak” demek.Kanka senin baya ıq az ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantbeblankbabe -- 27 Nisan 2022; 8:40:20 >
  • cantbeblankbabe C kullanıcısına yanıt

seni keserim güzelsin diye bir şey demiyoruz

ulann5-10 neyin yaklaşığı mı olur

• Güncelleme geldi agalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.