Şimdi Ara

Son Pişmanlık TAMİRCİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mesleğimi seviyorum ama ek olarak yapmak istiyorum, hayatımı bu işe bağladığım zaman bunaltı geliyor, hayat bitmeyecek gibi geliyor...

mesleği seçmemin nedeni...

-otomobillerin ciğerini bilirim..

-motorun çalışmasından arızasını çözerim

-hassas işlenmiş parçalara karşı özel ilgim var...

- mekanik hayranıyım vs. derken gittim otomotiv ile ilgili bir yer okudum, ve başladım çalışmaya...

- benim aklımda hayalimde olan şeyler otomobileri modlayacağız, dereceli kam.. turbo vs koyup para kazanacağız mutlu mesut bir biçimde kızlar ortamına akacağız akşamları... çevremiz olacak...

-yaptığımız araçlara reklam vereceğiz, çok param olacak.

-mutlu bir hayata sahip olacağım

oysaki hiçde düşündüğüm gibi olması 1 senedir bir özel serviste çalışıyorum...kafamın bütüüüüün hayavanlar aleminin mensupları içine etsin...

çalışmaya bir başladık, nerde buluyosun turboyu kamı, 80 model reno bir gelmiş dükkana vitese geçmiyor...

76 model murat 124 ön takım yapılacak, bütün civatalar küflü keserek söküyoruz yerinden...

sabah 8 gece kaçta çıktığım belli değil...

ustayla aram fena sayılmaz, ama çokta iyi değil... bu yaşa gelmişim o kadar b..ktan işler geliyor anlamıyorum nasıl yapılacağını...tabi rezillik cabası ustaya soruyorum mecburen...

nerde yağ kaçıran, sağa çeken freni tutmayan varsa geliyor...

ellerimin her yeri yara oldu, hortumlar sökülmez, yalama olan civatalar...

ama şunu anladımki sanayi cahil herşey ezbere yapılıyor...otomobilleri çok seven ben oradan aldığım parayla bisiklet bile alamam belki... ulan bunun için mi okudum... neden birisi söylemedi böyle olacağını... lanet olsun....

şimdi ne iş yapsam diye düşünüyorum...

bilmem kaç model lada geliyor motor kulağı bozuk... ben o kadar mevzuyu motor kulağı değiştireyim diyemi öğrendim... acaba kendi başıma bir dükkan açsamda hayalimi gerçekleştirsem mi??? değerli arkadaşalr...

• Sevdiğim kız gitti öğretmen oldu, ben ona otomobilleri anlatırdım, senden sonra onlar gelir derdim...

ama ne oldu oda gitti bıraktı beni... çok stresliyim ne yapayım şu anda... içki kullanmıyorum...ne yapmamı tavsiye edersiniz şu saatte bişeyler söyleyin pc başında çıldıracağım.. zaten tek tatil günü pazar offf offf

• imkanın varsa sermaye kendin aç derim ..lift ,kompresör ,takımlar falan vs. kendin aç derim gecenlerde en basiti marş dinamosu bozuldu jet-ski nin (otomotiv sektörü ile alakası yok ama ) usta geldi marş dinamosunu söktü (deniz suyundan dolayı pas tutup kilitlenmiş) güzelce temizledi tel fırca ile gress yagını sürdü su sızdırmaz macun sürdü taktı 60 ytl ..aldı güzel para ...

hiç düşünme kendin aç anladıgım kadarı ile işinden çok iyi anlıyorsun ve titiz birisin işinde yarım yamalak iş yapmazsın .. başarılı olursun ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.