Şimdi Ara

son zamanda banlananlar sesimizi duyuralım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sebepsiz yere ban yiyen arkadaşlar ticket fazla olursa yılbaşındaki gibi bi af getirirler sanırım ingilizce bilen bi arkadaş bi ticket örneği yazarsa burdan her gün ticket atarak af getirebiliriz bence

• başarılar dilerim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: birol23

sebepsiz yere ban yiyen arkadaşlar ticket fazla olursa yılbaşındaki gibi bi af getirirler sanırım ingilizce bilen bi arkadaş bi ticket örneği yazarsa burdan her gün ticket atarak af getirebiliriz bence

Belki sen, haksız yere ban yemiş olabilirsin ama bazıları oyunda k0xp kullandıgını gördüğüm halde konu açıolar haksız yere ban yedim die.
  • lütfen bakan ya up lasın yada fikrini yazsın bugün bana yarın sana adamlar ali babanın çiftliği gibi oyun yönetiyo adama ban atıyo sebep uygunsuz hareket monitörün önünde hazırolda bekliycezmi itiraz ettinmide k2 söleşmesine bak diyolar
  • 4 senedir oynuyorum daha koxp nası çalışır bilmiyorum ve oyunda yokken ban atıyolar bana koxp yapalar elini vicdanına koysun ne zevki kalıyo koxpla bu oyunun gerisinde kabarcı çıka çıkara adam kesiyolar 56 lvl adam 80 lvl kesiyo hakmıdır bu koxp olması onların suçu adam gibi önlem alsalar hiç olmaz beyenmediğin oyunların bile 50 tane güvenliği var oyunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: birol23

4 senedir oynuyorum daha koxp nası çalışır bilmiyorum ve oyunda yokken ban atıyolar bana koxp yapalar elini vicdanına koysun ne zevki kalıyo koxpla bu oyunun gerisinde kabarcı çıka çıkara adam kesiyolar 56 lvl adam 80 lvl kesiyo hakmıdır bu koxp olması onların suçu adam gibi önlem alsalar hiç olmaz beyenmediğin oyunların bile 50 tane güvenliği var oyunda

• arkadaşlar lütfen bugün ban yiycem sebepsiz yere yarın sen bi ticket örneği birlik olalım belki akılları başlarına gelir bu kadar duyarsız kalmayın
  • lütfen arkadaşlar sahip çıkalım şu konuya hiçmi ingilizce bilen yok
  • I was tring to open my banned char but gamersfirst is bugged and it says i can not link banned accounts. Please help me .My charecter is on logos 1 in ardream and ardream in party.whole party banned .I am no hacker and no bugger . please 999 day banned change 30 days banned..
    thank you for all kol team
    bu ticket verim size bir kac kisinin ban acilmasi icin yararli oldu..orda gecen logos 1 andream örnektir. Siz kafaniza gore degistirin..yani charinizin leveline gore ve nerden banlandiysaniz.

30 gune cevirme durumu istemeniz adamlarin kulagina hos geliyor:=) nede olsa onlar icin her musteri para demek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • açsınlarda 30 güne razıyım ben sebebini sormak için ticket atmıştım ondan sonramı göndersem acaba
    bide açarsanız gold alıcam şeklinde bi ekleme yapsak nasıl olur ingilizcem yok kusura bakmayın
  • kusura bakma aba sebepli yere ban yiyen görmedim zaten şu oyunda..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.