Şimdi Ara

Sonunda Aldım Porsche 911 Carrera 4s (2003) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
3.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • genç kardeşim şiddetle bekliyoruz foto ve yorumlarını

eğer istanbulda isen seni ziyaret etmek isterim benimde bulgaristan ile bağlantım var ve senden bilgi almak istiyorum

hayırlı olsun diyelim

hatasız ve kazasız günler...
  • beceremedim yinede saol
  • hayırlı olsun manyak bir alet aldın çok manyak yanlanır bunla birde arkadan çekiş olması super artık ona lastık dayanmaz arabanın motoru çok kuvetli bir kere hayırlı ugurlu gunlerde kullan

memur amcalara dikkat et çünkü sen bunla 100 de4bile nadir gidersin artık ok
  • Benim eniştede getiricek işallal bi proshce. Bu sene alman plaka Mini Cooper S le geldiler tatile . Seneye Porsche dedi hadi bakalım hayırlısı ..
  • ya yapamazsın diyen yokki ben sadece foto çek diyorum yanlış anlama.
    Hatta bu konu hakkında ben topic bile açmış olabilirim, bu benim taa ne zamandan beri planım yaz okulum olmasa ben Almanyadaydım bu sene dönüşte arabayla gelme düşüncelerim vardı gidip bulgaryadan bende alabilirim bir araç bende bir bulgar sitesine girip oto fiyatlarına baktım yani tek zeki sen diilsin . Hele ben kendi paramı kazanmaya başlıyım neler yapacam neler
  • kardeş hayırlı olsun öncelikle..aynısının 2000modelini bi tanıdıımız 93000 euroya satıo düşün aradaki farkı...o arabayla inşallah kazasız belasız gecer gidersin aksi halde cok basın agrır haberin olsun..hele bi de yaralamalı ya da ölümlü kaza olursa..ben lise 2deyken(4sene önce) romanya plakalı tırın altına girdim..ne yaralamalı ne de ölümlüydü kaza 8de 8hata da bendeydi..ehliet olayını katmıorm..kazayı başkası aldı..herneyse tır şöforünün adliyelerde cekmedii kalmadı...kac kere gidip geldi tr ye..sırf kasko olayları için mahkemelerde süründü..aynı şey senin başına gelsin istemem..aman dikkat diorm
  • quote:

Orjinalden alıntı: WVtech

Sonunda Aldım Porsche 911 Carrera 4s (2003)

bulgardan bu foto geldi az önce kuzenden

Güzel arabaymış

Hayırlı olsun
    Kazasız belasız kullan
  • arkadaşım güle güle kullan ama gözden atladığın birşey war, o da şudur, gümrükte arabayı geçirdin çok güzel 6 ay kullandın çok güzel, bulgaristana geri götürdün, o da çok güzel 6 ay sonra gidip aldın geri getirdin kullandın geri götürdün 3. kez arabayı geri getirmek istersen o arabanın türkiyedeki vergisinin yüzde on ile onikisi arası parayı her geçişinde gümrüğe ödemen gerek, macaristanda yaşayan dayım, sıklıkla buraya uzun süreli dönmek zorunda kalıyordu,(ilk olarak dedemin sonra anneanemin vefatı nedeniyle) ikisinde de 6 ay kaldı, yenien 6 aylık giriş yapmak istediğinde (land cruiser 5.0 var idi dayımda) yaklaışk 9.000 euro karşılığı 6 ay kalabileceğini söylediler,dayım da arabayı geri götürüp uçakla geldi,bu detayı gözden atlama, hayırlı,kazasız belasız yolculuklar sana....
  • neden?? bilmiyorum ama !!! fake kokuları bir türlü burnumdan gitmiyor... hala araba kaç paraya mal oldu öğrenemedik ! 30.000 dolar falan bişi okudum ama.... neyse inşallah doğrudur ! bakıcaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: epsis

neden?? bilmiyorum ama !!! fake kokuları bir türlü burnumdan gitmiyor... hala araba kaç paraya mal oldu öğrenemedik ! 30.000 dolar falan bişi okudum ama.... neyse inşallah doğrudur ! bakıcaz...

herşeyiyle yaklaşık 50 milyara mal oldu
  • ya ilk başta KUZEN bu fotoyu yollamış diyorsun, kuzen sana temsili foto niye yollasın. Bulgaristan da kuzenin var, arabanın resmini yolla diyorsun adam sana niye sitedeki bir fotoyu yollasın o fotoyu kendin bulamaz mısın? Böyle bir salaklık olabilir mi kim inanır buna?

Gitmişsin sen siteye URL koymuşsun adreste bu :http://www.cars.com/photo300-ad/DMI/108809/P3134.05.jpg

ondan sonra diyorsun ki kuzenim temsili yollamış, kuzenin yollasa senin upload etmen lazım ALlah ım Yarabbim URl yi kuzenim temsili yollamış diye koymuş insan biraz bari saksıyı çalıştırır, resmi DL eder imageshck a falan koyar, ya zaten kuzenin temsili resim yollaması gibi bir komedi olabilir mi

Yani ben sana hayatta inanmıyorum başta inanır gibi olmuştum çünkü aynı şeyi bende yapabilirdim niye böyle bir yalana ihtiyaç duydun bak işte kolpa olduğu ortaya çıktı.

Rezil oldun, sonra birde küfür ediyorsun a.q. diyorsun. Çok rezil oldun bence. Git en kısa zamanda sokakta bir Porsche bul yanında foto çektir ki bari hepten rezil olma.

Yoksa bende giderim Bulgaristana 100bin euroluk araç alırım, tek 30bin eurosu olan sen değilsin yani.

Niye böyle birşey yapma ihtiyacı duydun ben anlamadım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 8 Eylül 2005, 15:38:05 >
  • http://www.mobile.de/SIDvZjJm57PHBxiMvqYvv7.QA-t-vaNexlCsCsK~BmSB11Iindex_cgiJ1126186229A1D1100CCar/cgi-bin/index_cgi.pl?_form=search&sr_make=20100&sr_model=911+Carrera+4S&sr_priceFrom=-2&sr_priceTo=-2&sr_category=1100&sr_powerFrom=-2&sr_powerTo=-2&sr_registrationDateFrom=1999&sr_registrationDateTo=2004&sr_mileageFrom=-2&sr_mileageTo=-2&sr_country=-2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&doSearch.x=49&doSearch.y=7

nasıl oluyor ya ben anlamadım aynı aracın 2002 modelleri almanyada 60.000 eurodan başlıyo yani 100 milyar tl den !!!! sen herşey dahil 50 milyar diyosun bulgarların ne ayrıcalığı var ?????? oha diyorum kusura bakma lütfen başka bir şey demiyorum....
    hayırlısı olsun araban kazasız belasız kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsis -- 8 Eylül 2005, 16:13:18 >
  • epsis koptum
    Memleketi Almanyada daha pahalı Porsche lar
    Eee bulgarlara özel porş bu ya hadi Motor Sporlarında hatun olsa karizma falan dicem ama hatunda yok ona yanarım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya ilk başta KUZEN bu fotoyu yollamış diyorsun, kuzen sana temsili foto niye yollasın. Bulgaristan da kuzenin var, arabanın resmini yolla diyorsun adam sana niye sitedeki bir fotoyu yollasın o fotoyu kendin bulamaz mısın? Böyle bir salaklık olabilir mi kim inanır buna?

Gitmişsin sen siteye URL koymuşsun adreste bu :http://www.cars.com/photo300-ad/DMI/108809/P3134.05.jpg

ondan sonra diyorsun ki kuzenim temsili yollamış, kuzenin yollasa senin upload etmen lazım ALlah ım Yarabbim URl yi kuzenim temsili yollamış diye koymuş insan biraz bari saksıyı çalıştırır, resmi DL eder imageshck a falan koyar, ya zaten kuzenin temsili resim yollaması gibi bir komedi olabilir mi

Yani ben sana hayatta inanmıyorum başta inanır gibi olmuştum çünkü aynı şeyi bende yapabilirdim niye böyle bir yalana ihtiyaç duydun bak işte kolpa olduğu ortaya çıktı.

Rezil oldun, sonra birde küfür ediyorsun a.q. diyorsun. Çok rezil oldun bence. Git en kısa zamanda sokakta bir Porsche bul yanında foto çektir ki bari hepten rezil olma.

Yoksa bende giderim Bulgaristana 100bin euroluk araç alırım, tek 30bin eurosu olan sen değilsin yani.

anti arkadaşımıza opelci olmasına katılmama rağmen bukonuda hak veriyorum böyle bişey bencede kolpa yani

+111
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

quote:

ya ilk başta KUZEN bu fotoyu yollamış diyorsun, kuzen sana temsili foto niye yollasın. Bulgaristan da kuzenin var, arabanın resmini yolla diyorsun adam sana niye sitedeki bir fotoyu yollasın o fotoyu kendin bulamaz mısın? Böyle bir salaklık olabilir mi kim inanır buna?

anti arkadaşımıza opelci olmasına katılmama rağmen bukonuda hak veriyorum böyle bişey bencede kolpa yani

+111

OpHeLL ciyiz
  • quote:

epsis koptum
    Memleketi Almanyada daha pahalı Porsche lar
    Eee bulgarlara özel porş bu ya hadi Motor Sporlarında hatun olsa karizma falan dicem ama hatunda yok ona yanarım ya

+1 birde en ucuzu yani 100 milyardan başlıyo lastikler falan bitmiş, gerisini siz düşünün....

++++ BİR SORU ==== :

@WVtech bu şahıs sizmisiniz hocam??? aynı forum içinde resim paylaşımı yapılabilir düşüncesinde olduğum için koydum resmi yanlış anlamayın sizi tanıma açısından....

resim buradan alıntıdır : http://forum.donanimhaber.com/m_2955298/mpage_2/key_//tm.htm#3949264 (sayın @WVtech bu linkteki mesajınızı lütfen editlemeyin, yalancı durumuna düşmeyim sonra)

Sonunda Aldım Porsche 911 Carrera 4s (2003)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epsis -- 8 Eylül 2005, 16:06:32 >

• abi koptum kırıldım yıkıldım
  • Hayırlı olsun vwtech
    Benim merak ettiğim şimdi sen bu arabayı bulgaristandan alınca ruhsat işni nasıl yaptın ruhsat senin üzerine mi yoksa oradaki kuzenin adına mı yapılıyor.
    Birde bildiğim kadarıyla Türkiyede yabancı plakalı yani turistik amaçlı girmiş aracı sadece o aracın sahibi (sonuçta o kişi de yurda pasaportla giriş yapmış olacak) kullanabiliyor.
  • quote:

ellerine kollarina saglik
  • bu resim olaya acıklık getirmiştir :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.