Şimdi Ara

Sonunda Aldım Porsche 911 Carrera 4s (2003)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
3.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yarın porsche'ye bakmaya gidiyorum bulgaristana seçeneklerim

1.Porsche 911 carrera 4s (2003)
    2.Ferrari F360 modena spider (2002)
    3.Mercedes s320(2002)
    4.Bmw Z4 (2005)
    5.Mercedes slk2000(2005)

bunlardan birini seçmem lazım ama ferrari biraz yalan gibi geldi bana hepsi 30000euro max sınırlı sizce hangisini tercih etmeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WVtech -- 7 Eylül 2005, 13:28:31 >
  • Abi delirme napacan bulgaristandaki arabayı walla kendine yazık edersin bütün paran da gidebilir bütün ihtimalleri göz önüne aldın umarım
  • Porsche veya Ferrari tabii ki
    ya bende alacam böle bişe yurtdışından ama babam eline geçeni kazandığını yatırım da yatırım gayrimenkul yok mortgeyç miş krediymiş zort geyçmiş

Baba baba oğlun araba istiyooooo

Artık biz de kendi paramızı kazanalım böle zevkle koltuğuna kurulalım inşallah.

Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

Porsche veya Ferrari tabii ki
    ya bende alacam böle bişe yurtdışından ama babam eline geçeni kazandığını yatırım da yatırım gayrimenkul yok mortgeyç miş krediymiş zort geyçmiş

Baba baba oğlun araba istiyooooo

Artık biz de kendi paramızı kazanalım böle zevkle koltuğuna kurulalım inşallah.

Hayırlı olsun
    hoca senin corsa işi ne oldu ne zaman alıyorsun???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Abi delirme napacan bulgaristandaki arabayı walla kendine yazık edersin bütün paran da gidebilir bütün ihtimalleri göz önüne aldın umarım
    ABİ BEN ANLAMAM TEHLKLERDEN AMA DİKKAT ET KATAKULLEYE GELME...

AMA BENCE...

1 NUMARA 911
  • ayrıca 30000dolara nissan z350 var o nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezomorta

ABİ BEN ANLAMAM TEHLKLERDEN AMA DİKKAT ET KATAKULLEYE GELME...

AMA BENCE...

1 NUMARA 911

Alıntıları Göster
    kardeş arabayı alınca bize haber ver iletişime geçelim

nasıl alacaksın ki bulgar plakamı olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

arabayı satıoz biliosun.

Biri çıktı alıcam dedi, arabamı satayım dedi, Clio symbolümü ne varmış satacakmış, ona verirsek . 1 ay 1.5 ay sonra alırık . Ya karışık işler var. Yani biraz arabasız kalabilirik, ya biz yatırım yaptık dediğim gibi , işte karışık uzun hikaye ama araba satılsın önümüze bakacağız.Taşınacağız aralık ta, yani ekimde alırız da en geç Aralıkta alırız tabi herşey kısmet inşallah ... Ama Aralık a kadar ben arabasız kalamam okula gidip gelmem lazım ekim de almamız lazım ...

Yakındır yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

arabayı satıoz biliosun.

Biri çıktı alıcam dedi, arabamı satayım dedi, Clio symbolümü ne varmış satacakmış, ona verirsek . 1 ay 1.5 ay sonra alırık . Ya karışık işler var. Yani biraz arabasız kalabilirik, ya biz yatırım yaptık dediğim gibi , işte karışık uzun hikaye ama araba satılsın önümüze bakacağız.Taşınacağız aralık ta, yani ekimde alırız da en geç Aralıkta alırız tabi herşey kısmet inşallah ... Ama Aralık a kadar ben arabasız kalamam okula gidip gelmem lazım ekim de almamız lazım ...

Yakındır yani

Alıntıları Göster
    iyi gusel de bu arabalari tr`ye sokarken gumruk wergisi falan filan wermicekmisin??
    30.000euroya gelse butun galericiler gider alir gelirlerdi sora burda %300kar koyup satalardi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuuberk

iyi gusel de bu arabalari tr`ye sokarken gumruk wergisi falan filan wermicekmisin??
    30.000euroya gelse butun galericiler gider alir gelirlerdi sora burda %300kar koyup satalardi..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

aynen katılıyorum arkadaşa bu iş bukadar kolaymı veya ucuzmu diyeyim
    ozaman bizde gidip yurt dışından alalım arabaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikroanaliz

quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

aynen katılıyorum arkadaşa bu iş bukadar kolaymı veya ucuzmu diyeyim
    ozaman bizde gidip yurt dışından alalım arabaları

Alıntıları Göster
    alırsan şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_monster

alırsan şimdiden hayırlı olsun

Alıntıları Göster

bu makinayı satın alabiliyorsanız hayatınızda ölmeden önce yapacağınız en "sexi" işlerden birini yapmış olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: weatherman

bu makinayı satın alabiliyorsanız hayatınızda ölmeden önce yapacağınız en "sexi" işlerden birini yapmış olursunuz

Alıntıları Göster
    Ne bunlar ne alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Professional

Ne bunlar ne alıyorsun?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şuna açıklık getireyim,bu arabanın vergisi yok ayrıca plaka değişmiyor yani türkiyede turist olarak gezicek bu araba 6 aylık vize ile ,diğer 6 ay ise akrabanın kapalı garajda yatacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WVtech

arkadaşlar şuna açıklık getireyim,bu arabanın vergisi yok ayrıca plaka değişmiyor yani türkiyede turist olarak gezicek bu araba 6 aylık vize ile ,diğer 6 ay ise akrabanın kapalı garajda yatacak...

Alıntıları Göster
    Öteki 6 ay çok ağlarsın ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

yaza denk getirmeyi planlıyorum,yani okullardan 2 ay önceye denk getirirsem seneye 1 ay sonra bulgara bırakmam lazım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

yaza denk getirmeyi planlıyorum,yani okullardan 2 ay önceye denk getirirsem seneye 1 ay sonra bulgara bırakmam lazım

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ARADA UÇURUMLAR VAR ÖRNEĞİN bir ford mustang 2005 model

resmide bu

Bulgarda 31.000 dolar , Arsel otoda 90.000dolardan başlayan fiyatlarla yazıyo wallahi ne bu vergi şaştım kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WVtech -- 6 Eylül 2005, 21:20:52 >
  • quote:

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ARADA UÇURUMLAR VAR ÖRNEĞİN bir ford mustang 2005 model

resmide bu

Bulgarda 31.000 dolar , Arsel otoda 90.000dolardan başlayan fiyatlarla yazıyo wallahi ne bu vergi şaştım kaldım

Alıntıları Göster
    kardeş peki sen bu bulgardaki fiyatları nereden öğrendin

kaynak verirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsim78

kardeş peki sen bu bulgardaki fiyatları nereden öğrendin

kaynak verirmisin?

Alıntıları Göster
    http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2

bazılarını burdan bazılarını bizim arkadaştan
  • quote:

http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2

bazılarını burdan bazılarını bizim arkadaştan

Alıntıları Göster
    eğer bu fiyatlar doğru ise

acınacak halimiz var diyorum valla

kardeş sende bulgarca varmı heriflerle nasıl anlaşacan ve hangi şehrine gidiyorsun?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.