Şimdi Ara

Sonunda taktik bulundu ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş olan server ı bulun pathos olucak büyük ihtimal girin back diyin istediiniz server ı deneyin bunu habire deneyin 5-6 kerede olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitromaniac_ -- 25 Ağustos 2006; 22:44:53 >

• Ben denedim ama olmadı lütfen sallamayın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: _HobgobliN_

Ben denedim ama olmadı lütfen sallamayın ya
    edena 2 boş 2 saattır denıyom olmuyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: runtomee

Alıntıları Göster
    maalesef olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: runtomee

Alıntıları Göster
    kardes sallama bi ya!!! select char yapılmıo bı kere!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

maalesef olmuyor

Alıntıları Göster
    Oyun Bana Pre Al Bende k2network sahıbını getırın 999999999 $ lık pre alcam dıom :D

baska lafım yok

su k2network yonetıcılerınden bırısı elıme gecsın onlardan Turk Playerler ıcın ıntıkm alcam

Tsk ederımde ıse yaramıyor bu pre sart
  • quote:

Orijinalden alıntı: alev_arslan

Oyun Bana Pre Al Bende k2network sahıbını getırın 999999999 $ lık pre alcam dıom :D

baska lafım yok

su k2network yonetıcılerınden bırısı elıme gecsın onlardan Turk Playerler ıcın ıntıkm alcam

Alıntıları Göster
    Hakatten presiz çok zormuş yav acaba server'a girmeyi deniyormu çok merak ediyorum.

Biras önce x1 denedim pre x2 denedim pre x3 denedim pre bi daha geri sayim dedim x3 dedim pre x2 dedim connecting sadece şans ta olabilir sizde deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alev_arslan

baska lafım yok

Alıntıları Göster
    şansa girmişsin sanırım 2-3 kere dene bakalım olcakmı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NO_oB

şansa girmişsin sanırım 2-3 kere dene bakalım olcakmı ..

Alıntıları Göster
    olmaz olmuyo omıycak !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

olmaz olmuyo omıycak !

Alıntıları Göster
    hadi ya . sabah yapmıstım sans sandım denedim yine oldu alla alla.ama seri seri yapın mesela p3 back m1 p3 back m1 şeklinde.
    kardes sallama ya falan gibi açıklamalar da bulunanları da anlamıyorum.size garezim olduuundan böle yalan şey sölicek halde diilim ya.herkes bekliodu ben de yaptım 2 kere doğrudur diye söyledim.olmadı yine de saol demeniz yeterli yani ..

• quote:

Orijinalden alıntı: nitromaniac_

hadi ya . sabah yapmıstım sans sandım denedim yine oldu alla alla.ama seri seri yapın mesela p3 back m1 p3 back m1 şeklinde.
    kardes sallama ya falan gibi açıklamalar da bulunanları da anlamıyorum.size garezim olduuundan böle yalan şey sölicek halde diilim ya.herkes bekliodu ben de yaptım 2 kere doğrudur diye söyledim.olmadı yine de saol demeniz yeterli yani ..

Alıntıları Göster
    Yaklasik 1 saat önce PREMİUM aldim. Sorunsuz istediğim 1. server a girebiliyorum. Biseylerden zevk almak adina bazi seylerden odun vermek ihtiyac olsa gerek.

• quote:

Alıntıları Göster
    2 saattir manes e enter yapıorum olmuor benim taktiği denedim 5. de girdi.beyler seri seri yapın urasın az beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadoW Of Vain

Yaklasik 1 saat önce PREMİUM aldim. Sorunsuz istediğim 1. server a girebiliyorum. Biseylerden zevk almak adina bazi seylerden odun vermek ihtiyac olsa gerek.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ShadoW Of Vain

click&buy da üye olmaya çalışırken kart kullanılıor hatasını verdi.nedeni ne olabilir?paypal a üyeyim sadece daha önceden hiç denememiştim click&buy ı

• quote:

2 saattir manes e enter yapıorum olmuor benim taktiği denedim 5. de girdi.beyler seri seri yapın urasın az beyler

Alıntıları Göster
    saol kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurtDonaldCobain

saol kardeş

Alıntıları Göster
    geçiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurtDonaldCobain

saol kardeş

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DarknesS__

saol kardeş

sen saol.yarın saat 3-4 gibi denicem yine artık o saatte de girerse laf ettirmem kendime

• quote:

Orijinalden alıntı: eamon

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: eamon

Sc demiyo zaten adam. Boş servera gir char yeidne back de girersin diyo da yalan hurafeeeee....

• Yalandan Kim ölmiş ki

• quote:

Orijinalden alıntı: DuTy_Shadow

Yalandan Kim ölmiş ki
    sıradaki?

• pre yoksa ko yok beyler alışın artık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.