Şimdi Ara

Sonunda taktik bulundu .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya adamlar kafalarına gore bısı denıolar o sırada servera rest gelıo gırıolar hemen acılır acılmaz taktık dıolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

sıradaki?

istediğin server sallıyorum m1 se m1 e kasın girin sonra back yapın 2 kere bu işlemi yapın bu işlem yaklaşık 3 saatinizi alıcaktır.sonra oyuna gir exit de ondan sonra dene giricektir oyuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: __NeroN__

ya adamlar kafalarına gore bısı denıolar o sırada servera rest gelıo gırıolar hemen acılır acılmaz taktık dıolar

vallahimi ? ben de salaktım res gelip gelmediğini anlayamayacak kadar.tekrar güzellikle söylüyorum yardım etmeye çalşıyorum onu denemenin sana zararı gelmez ki.istemiosan da deneme zorla demiyorum ya
  • ya hıc bıseyle ınanmayın hepsı yalan ya bossa gırersın doluysa gıremezsın bu kdr
  • quote:

Orjinalden alıntı: showkaan-32

ya hıc bıseyle ınanmayın hepsı yalan ya bossa gırersın doluysa gıremezsın bu kdr

şöyle açıkliiim.herkes enter la girmeye çalışıyor fakat enterın faydası 0.bu yüzden çok çok çok dolmuyor server.sen habire server a girip back o zaman girmeye çalışıyor işte.bilmem anlatabildimmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDadonis

Hakatten presiz çok zormuş yav acaba server'a girmeyi deniyormu çok merak ediyorum.

Biras önce x1 denedim pre x2 denedim pre x3 denedim pre bi daha geri sayim dedim x3 dedim pre x2 dedim connecting sadece şans ta olabilir sizde deneyin.

sen hacklenmemiş miydin ya
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.