Şimdi Ara

Sony 32U2000 Arıza ile ilgili yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 32U2000 Lcd tvm var arkadaşlar. 2yıl belki daha fazla zamandır sorunsuz kullanıyorum. Fakat son zamanlarda bir arıza ortaya çıktı nette araştırdım fakat çözümünü bulamadım Sony Lcd sinde yada U serisi kullanıpta aynı problemi yaşayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Sorunum ;

Kanal değiştirdiğimde sol üst köşede çıkan kanal ve giriş bilgisi kutucukları değişiyor fakat gitmiyor. Orada öylece duruyor. Ses açıp kapattığımda yada menüye girdiğimde kayboluyor fakat menüyü kapattığımda yada ses açma kaybolduğunda yeniden geliyor. Bunu nasıl çözebilirim fabrika ayarlarına dönsem diye düşündüm ama menüde bulamadım servis menüsünüde açamadım bir türlü. Problemi nası çözebilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

• 32u2000 kullanmıştım. Uzun zaman geçtiğinden menü yapısı aklımda kalmamış. Fakat bu tip bilgi ekranı, kumanda üzerindeki i+ tuşuna basılarak kaldırılabiliyor olması lazım. Bir dene derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

32u2000 kullanmıştım. Uzun zaman geçtiğinden menü yapısı aklımda kalmamış. Fakat bu tip bilgi ekranı, kumanda üzerindeki i+ tuşuna basılarak kaldırılabiliyor olması lazım. Bir dene derim...

:D Tv yi senden almıştım zaten :D Senin 32U2000 bu. Valla dediğini yaptım aynen söylediğin gibi kalktı görüntü satış sonrası servistede 10 numarasın sony bunu duysun bence teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHYSS??

quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

32u2000 kullanmıştım. Uzun zaman geçtiğinden menü yapısı aklımda kalmamış. Fakat bu tip bilgi ekranı, kumanda üzerindeki i+ tuşuna basılarak kaldırılabiliyor olması lazım. Bir dene derim...

:D Tv yi senden almıştım zaten :D Senin 32U2000 bu. Valla dediğini yaptım aynen söylediğin gibi kalktı görüntü satış sonrası servistede 10 numarasın sony bunu duysun bence teşekkürler

Hehe...Akşam akşam yüzümde gülücükler açtı yaw...Nasılsın dostum, ne var ne yok? Tv'den memnun musun, bir ara hdmi girişinde sorun vardı galiba, hallettirebildin mi?

• Çok şükür sağol. Sende iyisindir inş. Sony kalitesi tv den memnun olmamak mümkünmü ? HDMI sorunu kendi kendine halloldu tekrar da yapmadı aynı problemi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.