Şimdi Ara

SONY BANA ASUS TAVSİYE ETTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaklaşık bundan altı ay evvel 2400 tl ödeyerek bir sonyvaıo (SVE1711Z1EB) Diz üstü bilgisayar aldım ilk onbeşgün herşey mükemmel gidiyordu bir gün bilgisayarın ekranı dondu tekrar açıldı ve altta bir baloncuk belirdi orada (EKRAN SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ DURDURDU VE BU DURUMDAN BAŞARIYLA KURTULDU) Diye bir hata mesajı aldım ilk öceleri sony gibi büyük bir firmaya konduramadığım için bunun yazılımsal hata olduğunu ve bunun bir programla düzelebileceğini düşündüm ve gerek bu siteye gerek almanyadaki merkeze e mail ler attım bütün cevaplar makineye format atmamı eğer olmazsa servise göndermem yönündeydi nihayet inadımdan vaz geçerek 3-1-2013 tarihinde satın almış olduğum bayrampaşaSATRÜN aracılığıyla servise değiştirilmesi talebiyle gönderdim bu tarihte daha makine iki aylık bile değildi yaklaşık birbuçuk ay sonra makine bana ana kartı değişmiş olarak geri geldi bende yasal süre aşıldığı ve ana parçalarından biri değiştiği için makineyi almayarak tekrar servise iade ettim inanın bir buçuk aylık yorucu ve bıktırıcı bir sürecin sonunda artık ümidim kalmadığı için bilgisayarı SATRÜN den teslim aldım ama bu sefer bilgisayar garip bir biçimde durarak çalışıyordu yine sinirlenerek aldığım gibi tekrar SATRÜN mağzasına gittim sağ olsun arkadaşlar orada benimle çok ilgilendiler buradan onlarada teşekkür ediyorum ve o arkadaşlar bana sony yetkili servisinin gönderdiği mal i gösterdiler aynen MÜŞTERİNİZE SÖYLEYİN YASAL HAKLARINI KULLANSIN diye yazıyordu inan şok oldum bundan sonra tıpkı sony nin dediği gibi yasal haklarıma baş vurmak istedim fakat belli bir miktarın üzerindeki ürünler için mahkemeye gitmem gerekiyormuş tabi yaklaşık 1500 tl de harcı varmış tam vazgeçecektimki oradaki arkadaşlar sony den geldiğini söyledikleri bir vatandaşla tanıştırdılar ( okadar çok gidip geldimki satründeki arkadaşlarla samimi oldum) ama onunda faydası olmadı yine sağ olsunlar satründeki arkadaşlar bu bilgisayarı müşteri memnuniyeti açısından değiştirmeyi kabul ettiler ve o sony deki arkadaşa sordum ne tavsiye edersin diye bana ASUS N56VZ tavsiye etti bende aldım kullanıyorum ve memnunum ve bundan sonra sony marka kalem pil bile almıcam SONY ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DUYRULUR

• Sony alınmaz zaten verdigin para çöpe gider çünkü adam güzel bı sistem yapıyor sistemde işlemci iyi oluyor ekran kartı kötü Yada tam tersi sony ye vereceğiniz parayı daha iyi bir laptopa harcayabilirsiniz örnek olarak sonynin bı oyun laptopu vardı adını hatırlamıyorum işlemcinin 2. Nesil i7 olan bı laptopa (sistemi kafanızda kurarsınız zaten) 2300 tl fiyat koymuş adam ona bakılırsa msi ge60 sistem 3.nesil i7 ekran kartı gtx 660m fiyat 2500 sonuç Sony gereksiz ve pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo asus msı monster bunlar ürünlerini pahalıya satmaya çalışmıyorlar güzel ürünleri war
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.