Şimdi Ara

sony DAV-DZ810W ses sistemine alternatif anfi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar ses sistemimin anfisinin anakartı yanmış,yedek parçası bulunmadıgı gibi,bulunsa dahi yüzü astarını geçicek fahiş fiyatla bulunabilir.
    orjinal playerli anfisinin yerini tutacak optik ve hdmi olmassa olmazı bi anfi ne alabilirim arkadaslar.veya dahili anfili böyle playerler mevcutmudur bulamadım.sanırım piyasadaki dvd playerler anfisiz satıılıyor.
    velhasıl kelam arkadaslar napıyım akıl verin para bulun
    ses sistemi bu
    http://www.morfare.com/asp/product/31/Sony-DAV-DZ810W-Kablosuz-Ev-Sinema-Sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peroman -- 25 Mart 2013; 20:23:33 >

• akıl verecek kimse yokmu ey ahalii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroman

akıl verecek kimse yokmu ey ahalii

Sistem hazır paket sistem olduğundan tüm hoparlörlerin güç ve ohm değerlerine uygun ampli bulman çok zor.Bir tanıdığım bu şekilde olan hoparlörleri yakın değerde ampliye bağladı, yüksek volümlerde zamanla hoparlörler pert oldu.Yeni sistemlere baksan daha iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony neden bu tip sorunlara çözüm getirmemiş olabilirki.tamircinin teorisi gercek sanırım,adamlar yedek parca stoğu yapmamak için bu tür ürünlerde destek vermiyolarmış.e mübarek yeniside yokki alalım nası bi satış stratejisi dir bu.çöp oldu güzelim set
  • Aynı sistem bendede var hoparlörlerden çok az ses geliyordu servisine götürdüm bi parçası yanmış 80 liraya değiştirdi sorunsuz çalışıyor. Kürkçüoğlu elektronik sony kayseri bölge servisi 0352 221 03 57 ara bilgi al derim
  • merhaba konu hortlayacak kusura bakmayın ama bi sorum olacak bu sistemi 2. El olarak yeni aldım Android uydu alıcıma optik olarak sistemi bağladım ama sadece 2 kolondan ses alıyorum bluetooth nasıl çalışıyor onu daha bulamadım? az da olsa yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.