Şimdi Ara

'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey' (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
2
Favori
71.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nedense tüm makine testlerinde yaprak çekerler, ben de çekeyim dedim
     'SONY DSC H1-H2-H5 Hakkında Her Şey'

na'ber şekerim

çok küçüktü

• Hakkaten kimseden ses seda yok
    Eline sağlık buffalo resimler ve açıklamaların çok iyi olmuş bi aksilik çıkmazsa ben de bir iki foto eklerim geceye
  • teşekkür ederim.

bunda epeyce bir zoom vardı galiba.

kalkıyooorr 52x zoom.

• gece 20 saniye uzun pozlama.....

bu da 20 saniye uzun pozlama....
    siz bu fotoyu çekerken makinenin önünden birisi yürüyerek geçse fotoğrafa dahil olmuyor, çok ilginç gelir bana...

• Çok harika görünüyorlar yanlış görmüyosam ikinci fotoda sağdaki ağaçın dalı 20sn içinde baya hareket etmiş heralde
  • çok dikkatlisin:)

evet haklısın, o dal biraz hareket etmiş olmalı.

aslında ikincisini çekerken objektifin önünden iki kişi geçti ve kareye dahil olmadılar. bana çok tuhaf geliyor bu
  • tüh, o kadar resim yükledik arka sayfada kaldı iyi mi
  • Osmangazi Üniversitesinden bi kaç foto

• çok güzel fotolarosmangazi üniversitesini de görmüş olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffalo

çok dikkatlisin:)

evet haklısın, o dal biraz hareket etmiş olmalı.

Aslında ikincisini çekerken objektifin önünden iki kişi geçti ve kareye dahil olmadılar. bana çok tuhaf geliyor bu

Hakkaten enteresan
  • Selam forumunuza biraz geç giriş yapabildim ... geç girdim erken çıkacağım pazartesi sivasta askerlik yapmaya başlayacağım ... üye olduktan sonra ancak okuyup cevap yazacak fırsat bulabildim ... ve gitmeden önce en azından çorbada benimde tuzum olsun diye 2 fotoğraf yollayayım dedim ...

acele çekilmiş fotolar çok özenli değil ...

bu arada forumda birisi lens koruyucu kapak takılıyken yanlışlıkla makineyi açarsak sorun olurmu gibi bir soru sormuştu ... ben H5 kullanıyorum lens koruyucu kapak devamlı takılı yanlışlıkla açtığım zamanlarda oluyor ancak H5 kapağın takılı olduğunu anlıyor ve bana kapağın takılı olduğunu söylüyor zoomdada kapak çıkana kadar hiçbir tepki olmuyor ...

birde soru askerde bir işime yaramaz ama ben genede öğrenmek istiyorum ... arka arkaya bu dslr ler gibi takır takır fotoğraf çekmek istiyorum bunun H5 teki formülü nedir ???

• selam asifan:)
    deklanşörün yanında brk yazan tuş var.ona bir kere basarsab burst,iki kere basarsan multiburst açılır. makineyi auto konumu dışında bir ayara aldığında P gibi, o düğmeye bastığında BRK açılır. bu ayardayken ard arda 3 kare çeker. eğer çözünürlüğü düşürsen bu rakam artar. çöznürlüğü vga yaparsan 100 tane arka arkaya çekersin.bunun için elini deklanşörde basılı tutmalısın

hayırlı teskereler diyeyim şimdiden.....
  • Merhabalar.H2 yi alalı uzun zaman oldu ama çalıştığım için fırsat bulup fotoğraf çekemedim fazla.Bugün çıktım dışarı acele de olsa birkaç foto çektim.İnşallah beğenirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nastayashiTR -- 11 Mart 2007; 20:11:33 >

• güzel fotoğraflar.

en alttakiler sanırım göçmen kuşlar.
  • evet göçmen kuşlar geç farkettim çok hızlı gidiyolar zor yakaladım Fotoğraf çekmeye biraz daha zaman ayırıp alanyadan güzel fotolar eklemek isterim foruma..
  • Güzel fotolar nastayashi eline sağlık
    Yine Eskişehirden, yine gece.. bi kaç foto benden

• güsel cekimler bnde katılcam en kısa zamanda aranıza
  • Teşekkürler mikadocafe bekliyoruz aramıza neyle gelceksi h1 h2 h5 h7 h9 h10 yoksa sürprizmi
  • yokyaw h-5 alıcam w-30 aldımda 1 ay once oyle sitelerde araştırken bu siteyi buldum özeniyor abi insan şimdi bendekini satıp h5 alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikadocafe

yokyaw h-5 alıcam w-30 aldımda 1 ay once oyle sitelerde araştırken bu siteyi buldum özeniyor abi insan şimdi bendekini satıp h5 alıcam

Keşke baştan h5 i alsaymışsın ben de makine alcaktım araştırmaya başladım donanım haber karşıma çıktı canon s2 lere falan bakıyodum ama bu başlığı gördüm bi baktım sonynin fotolar çok daha kaliteli kendi kendime dedim "canonu boşver sony al" sony h2 aldım
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.