Şimdi Ara

Sony E. X8 mi ? Samsung S5660 Galaxy GIO mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Ericson X8 ile Samsung S5660 Galaxy GIO arasında kaldım bir türlü karar veremiyorum yada bu telefonlara fiyat olarak yakın başka tavsiye edebileceğiniz model varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cevap yazan herkeze teşekkür ederim..

• Gio'nun işlemci hızı yüksek olduğu için seçiminizi Gio'dan yana kullanın. Hem X8'de AF yok.
  • Az sonra yunuss damlar buraya

Hertürlü Gio diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Az sonra yunuss damlar buraya

Biri Yunus mu dedi

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3741

Aralarında pek bi fark yok aslında ama gio daha üstün tabi , bu arada Gio'nun Ram'i ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Biri Yunus mu dedi

Aralarında pek bi fark yok aslında ama gio daha üstün tabi , bu arada Gio'nun Ram'i ne kadar

Gio Ram 256 mb.

Şimdi fanlığı bırak. Baya baya daha üstün Gio.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Biri Yunus mu dedi

Gio Ram 256 mb.

Şimdi fanlığı bırak. Baya baya daha üstün Gio.

Neresi baya baya ya , ikisinde de ARM 11 işlemci var gio da sadece O/C yapılmış 800 mhz olmuş , Bir de Ram'i 256 mb ise o üstün + 2.2 Froyo Flash player olmadıktan sonra froyonun eclair den üstün yanı yok , Gio'nun kamerada AF var ama video kaydı X8'den daha kötü

• S.e iyidir ama bu karsilastirmada gio daha iyi bir secim olur.
  • sony ericssonun kalitesi başkadır , ama bu iki cihazı kıyaslarsak gio biraz daha üstün
  • Gidip 2 telefonada baktım bugun x8 çok hoşuma gitti şekil olarak hala tam karar verebilmiş değilim ama cevapları okuduktan sonra gönlüm GIO ya kaydı bir kaç gün içinde karar verip alıcam birini teşekkürler cevaplar için..
  • Gio Android 2.2 x8 2.1 seçim senin
  • Ben bu konuda yunustan yanayîm.tasarîmda x8 daha iyi Her yer samsung doldu farkli tasarim yani.kamerada çekilen fotograflara bakmak lazïm.flashi ikiside desteklemiyor sanîrim.henùz cihazlarî incelemedim ama nedense sezgisel olarak x8 diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 9 Mayıs 2011; 9:44:59 >
  • peki wildfirenin rami 384mb ama işlemci 528mhz hızlı ama çözünürlük düşük bu telefona ne diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!nightmare!!!

peki wildfirenin rami 384mb ama işlemci 528mhz hızlı ama çözünürlük düşük bu telefona ne diyorsunuz

hızı düşük , ekran çözünürlüğü o büyüklükteki bir ekran göre zayıf kalıyor , hem eskidi wildfire , yeni cıkacak wildfire s varken bu fiyata bu telefon alınmaz artık
  • wildfire s yavaşmış en iyisi ağustosa kadar bekleyip xperia miniyi almak ne de olsa 1ghz işlemci sony imzalı kamera 720p hd video kayıt yeter de artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!nightmare!!!

wildfire s yavaşmış en iyisi ağustosa kadar bekleyip xperia miniyi almak ne de olsa 1ghz işlemci sony imzalı kamera 720p hd video kayıt yeter de artar bile

İYİ EDERSİN
  • Gio tabiki yaa ..
  • GİO işlemci 800, X8 600
    Gio batarya 1350 mah, X8 1200 mah
    GİO 2.2, X8 2.1

Her halukarda gio'nun daha iyi bir seçim olduğu kesin.Tasarım ve kamera konusunda ise bir bilgim yok. Yine de sadece bu özelliklere bakarak da GİO daha iyi denilebilir.
  • gio nun ses kalitesi ne durumda biliyor musunuz? samsungun bi telefonunu kullanıyorum ve karşıdakinin sesini çok az alıyorum. sony bu konuda mükemmeldi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.