Şimdi Ara

Sony Ericsson z530i Vs Nokia 6600 ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 senedir nokia 6600 kullanıyorum memnunum ancak artık boyutları üzerimde taşıdığımdan çok rahatsız etmeye başladı pantolonda çok yer kaplıyor. Daha küçük, kapaklı, çok özelliği olmayan, biraz şekilli bir telefon baktım kafama göre bir z530i yi gördüm. Froumdaki yorumlara da baktım fiyat olarak da bana çok uygun ve görünüş olarak da güzel bir alet. (kız telefonu demezsiniz umarım) Nokia N71 de güzel gibi ancak boyutları ve fiyatı yine çok gereksiz fazla. Nokia menüsünü çok seviyorum sizce z530i ye geçmekle doğru birşey yapar mıyım yorumlarınız neler? Zaten nokia 6600 ı kardeşe vericem gerekirse vurur kafasına alırım problem değil. Kullanan varsa biraz yardım lütfen çok acele karar verdim daha 2 gün oldu ancak almayı ciddi şekilde düşünüyorum. Başka bir tavsiye de alabilirim ancak mp3 player gibi falan olsun diye bir beklentim yok. Iriver T-10 u düşünüyorum zaten. Saygılar sevgiler.

• bir insan aliskanliklarindan zor vazgecer diye dusunuyorum N71 degilde ortalama fiyati ayni olan N73 u dusunebilirsin.. Unutmaki buyuk telefonu degil kalin telefonu tasimak zordur.
  • Naptın abi sen fiyatı nerdeyse 1.200 YTL o aletin benim aradığım 400 YTL civarı bir alet. O kadar para vermek sadece bir telefon için yazık bence. Şekli falan güzel de ince ancak büyüklük yine fazla bu nokia küçük ve güzel bir telefon yapamıyor bence ben bunu anladım. N71 de 950 YTL civarı zaten. Dediğim gibi nokia 6600 severim ancak boyutlar belli artık taşırken rahat değilim.
  • kardeş sen doğru yoldasın. bu telefonu alırsan cebinde tlefon yok zannedeceksin ona göre. arkadaş senin yazdıklarını iyi anlamamış ki N73ü tavsiye ediyor. unutmadan 450 civarı W300i var istersen bir de ona bak ekranı Z530'dan daha iyi.
  • Sağolasın ona da bir bakayım daha güzel gibi ancak fiyatta çok fark yoktur umarım birkaç gün inceler sonra karar veririm zaten ne alacağıma.
  • z530i güzel bi tel alabilirsin
  • selam
    ben de senin gibi 6600 kullanıyordum dün z530i aldım gerçekden iyi bir telefon ses kalitesi oldukça iyi.
    birtek ekran biraz kötü oda 6600 'ın ekranına alıştığım için olsa gerek yinede değer birazdaha fazla para verebilirsen w300i almanı tavsiye ederim
    z530i :380ytl w300i :480ytl ama w300i 'nin fiyatı biraz daha düşebilir
  • evet w300i daha güzel ama walkman olarak düşünemiyorum bir telefonu bir kere hafızası yetersiz. 1gb lık mp3 player nerde tel nerde di mi ? Gidip de ek olarak kart da almam o fiyata mp3 player alınır zaten. Fark biraz az olsa w300i de olabilir bu hafta sonu araştırayım. z530i de kapağı kaldırınca cortluyor gibi iç tasarımı kötü olmuş. w300i daha iyi.
  • İkisini de dün gittim inceledim nerdeyse hiçbir fark yok sadece w300i de şekil olarak turuncu bir işaret var walkman özelliğini anımsatan bana gereksiz geldi w300 e geçmek tabii walkman özelliği için tercih edilebilir ama benim için 100 ytl daha fazla vermeye değmez gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EviLL

İkisini de dün gittim inceledim nerdeyse hiçbir fark yok sadece w300i de şekil olarak turuncu bir işaret var walkman özelliğini anımsatan bana gereksiz geldi w300 e geçmek tabii walkman özelliği için tercih edilebilir ama benim için 100 ytl daha fazla vermeye değmez gibi.

Değer çünkü.

CD,Kulaklık,USB Kablo,256 MB Hafıza Kartı

Ayrıca;
    w300i-->EDGE
    -->Geliştirilmiş modda 1280x1024 çekiyor.
    -->262.144 renk tft , z530i 65.536 ubc
    -->Uçuş modu , Mega Bass , FM radio

Bunların hiçbiri z530i de yok.100 ytl karşılığı %100 değer bu telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet_1234 -- 27 Ağustos 2006; 11:36:38 >
  • Biraz daha kafa yorayım kutu içeriği hiç fena değil aslında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.