Şimdi Ara

sony S-950 mi, kodak V1073 mü, acil tavsiye!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 gün içinde karar vermem lazım. şu iki digital foto makinasından birini alacağım.

1-sony S-950
    2-kodak V1073

kodak 3 inç ekran ve dokunmatik. sony ise 2.7 inç ekran dokunmatik değil. ben kodak almadan yanayım. bu iki makinayı kullananlar, tavsiyesi olanlar, bilenler lütfen yardım etsin. şimdiden teşekkürler....

• sony carl zess lens değil, onun için sony nin o modelini boşver

bence kodak al
  • kodağın lens SCHNEIDER-KREUZNACH VARIOGON Objektif. sonynin ki carl zeiss değil değiniz gibi. bu çokmu farkeder.
    peki kodağın bu yazdığım lensi nasıl?
  • kodağın lensi hakkında fikrim yok, ama
    çekilmiş örnek bir fotoğraf:
     sony S-950 mi, kodak V1073 mü, acil tavsiye!!!
  • acaba bu sonyde optik görüntü sabitleme varmı?
  • burada olmadığını gösteriyor

http://www.tripodfoto.com/urun.php?PID=2856
  • fikri olan başka kimse yokmu, bu makinaları kullanan, başkasında gören?
  • peki bu lenslerde cral zeiss lens mi daha iyi yoksa başka lenslermi bildiğniiz varmı peki bu lensin avantajı ve görüntüsü nasıl mesala benim alacağım sony modelinde cral zeiss lens var ve titreşim önleyici sistemi vardı..

ama kodak M1073 serisi ise dokunmatik olduğu için pek keyifli bir makine değil çekimi ise idare ediyor.. hele bozuk havada iyi çekimi yok çünkü bir arkadaşın bunda bir alt serisi var.
  • açıkçası sony nin resimleri izlerken, görüntünün ekrana geç yüklenmesi sorununu sevmiyorum. sonylerde bu var. sony 350 lira, kodak 410 lira. kodağı 3 inç ekran ve dokunmatik olduğu için almayı istiyorum. ama onun da ekranda pil seviyesini göstermiyor ve gün ışığında dokunmatik ekranı görmek biraz zor.
    karar veremiyorum açıkçası
  • S950 kullanıyorum özellikle az ışıkta makro çekimlerimden çok memnun kaldım.

Yüksek kaliteli görüntüleme ve ayrıntılarla dolu büyütmeler için 10,1 efektif megapiksel çözünürlük
    Süper optik kalite için 33mm geniş açılı 4x optik zoomlu Sony objektif
    Yüz Algılama teknolojisi, en net portre çekimleri için odak ve pozlamayı en iyi düzeye getirir
    SteadyShot görüntü sabitleme teknolojisi, manuel çekimler sırasında görüntüdeki bulanıklığı azaltır
    Yetersiz ışık altında flaşsız net görüntüler için yüksek hassasiyetli ISO 3200
    Geniş izleme açılı büyük 2,7 inç (230.000 noktalı) LCD
    Kolay çekim modu, ekran üzerindeki talimatlarla kullanımı kolaylaştırır
    Çok farklı koşullar altında mükemmel sonuçlar için altı alan seçim modu
    Kesme ve kırmızı göz azaltma özelliği dahil fotoğraf makinesi üzerinde rötuş işlevleri
    Picture Motion Browser yazılımı, fotoğrafların PC üzerinde yönetilmesini, aranmasını ve görüntülenmesini kolaylaştırır

http://www.sony.com.tr/product/dsc-s-series/dsc-s950#pageType=Overview

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 14 Mart 2009; 4:16:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.