Şimdi Ara

SONY VAIO Pil suresi & Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yaptıgım arastırmalar sonucu asagıdaki notebook'u cok begendim. Ama bazı cekincelerim var;
    1)PİL SURESİ ORTALAMA BİR KULLANIMDA NE KADARDIR?
    2)SONY'nin Turkiye'de sevis olayını cok kotu ve yavas oldugunu soyleyenler oldu.

Bu konuda bilgisi olan ve Sony kullanan arkadaslardan ricam, beni bun konuda aydınlatabilirmisiniz?
    Simdiden tesekkurler

[U]sony vaio fs660w[/U]
    • Processor
    Intel® Pentium® M Processor 740 (1.73GHz1 , 2MB L2 Cache)
    • Operating System
    Microsoft® Windows® XP Home Edition with Service Pack 2
    • Front Side Bus Speed
    533MHz
    • Chipset
    Intel® 915GM
    • Integrated Wireless LAN
    Intel® PRO/Wireless 2200BG Network Connection(802.11b/g)4
    • LCD
    15.4” WXGA5 (1280x800) with XBRITE™ technology
    • Hard Drive
    80GB4 4200rpm Ultra ATA
    • Memory
    1GB3 PC-2700 333MHz DDR (512MB x 2)
    • Graphics
    NVIDIA® GeForce™ Go 6200 with TurboCache™ supporting 128MB (NVIDIA® TurboCache™ technology combines the size and bandwidth of video memory and dynamically available system memory for optimal system performance.)
    • Graphics Interface
    VGA out w/ Smart Display Sensor
    • Optical Drive
    • DVD+R Double Layer / DVD±RW Drive2
    Double Layer +R
    DVD+R Write (2.4x MAX)
    DVD±RW
    -RW:DVD-R Write (8x MAX); DVD-RW Write (4x MAX)
    +RW:DVD+R Write (8x MAX); DVD+RW Write (4x MAX)
    CD-RW:CD-R Write (24x MAX); CD-RW Write (10x MAX); DVD Read (8x MAX); CD Read (24x MAX)
    • Modem
    Integrated V.90 Modem with RJ-11 interface
    • Ethernet
    10BASE-T/100BASE-TX Ethernet with RJ-45 interface
    • Audio
    Windows® sound system compatible, Built-in stereo speakers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatu -- 8 Ağustos 2005, 8:51:26 >

• bence hdd çok yavaş.performansı düşük olabilir.onun haricinde konfigrasyon gayet güzel.
  • pil süresi konusunda bu kadar meraklıysan 4200 rpm senin için biçilmiş kaftan. fakat performans istiyorsan 5400 ve 7200 rpmliklere bir göz atmalısın.
  • quote:

pil süresi konusunda bu kadar meraklıysan 4200 rpm senin için biçilmiş kaftan. fakat performans istiyorsan 5400 ve 7200 rpmliklere bir göz atmalısın.

+1
  • valla sony den baska laptop kullanmayan biri olarak fikirlerimi paylasayım.

ilk olarak pil omru modeline gore degisiyor ince ve hafif modellerde 3 saat civarı daha kalın ve agır modellerde
    4 saat civarı ama genel olarak cok fazla degil. ama bence sorunda degil.

onun dısında Empati Bilisim mecidiyekoy de ana ve tek dagıtıcı ve sorumlusuydu sony vaio ların. ben ankaradayım burda hic bir servis yeri yok mesela. yada upgrade yeri
    ama daha sonra degismis sanırım gecenlerde teknoramada bakarken soylemislerdi ama hatırlamıyorum su anki yerini.www.sony.com.tr den ogrenebilirsin sanırım.

ama bi tanesi 3 senelik bi tanesi 1 senelik 2 tane vaio dizustum var simdiye kadar hic servise gitme ihtiyacı ve gereksinimi hissetmedigim icin su anda nerde ne var servis oalrak bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.