Şimdi Ara

Sony ve Ericsson'dan ortalık adına fedakarlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: *_SpLenDoR_*

quote:

Orjinalden alıntı: m35

arkadasım mesajını okuma geregi dahi duymuyorum bi yallah diyorum:) anlaman kıt sanırım...

senin IQ cok yuksek ya o yuzden anlaşamıyoruz...Ya bi kaybol ayıbını başka konulara kapamaya çalışan adamla konumu tartısılır...Senin için SON postumdur...
    hade yuksek IQ ıle kumda oyna!!!

arkadasım ben senin gibleri dans pistinde oynatırım meraklanma kumda oynamam gerekirse onuda oynarım ama senin gibi birine sormam bunu... gülmeye devam et snin gibler sadece gülerzaten anlayış kursu açılıcakıs orayada katıl
  • Uzatmayın arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: demote

telefonun üretiminde çalışan insanlarla satılmamasını nasıl birbirine bağladın anlamadım valla.varsa bi sorun gidersin sorunun kaynağını araştırırsın,çözüm yolları arasın.imalat hatasımı var ( ki sony de böyle bi sorun yok) imalat müdürünü şefini sorguya çekersin,satışlarda düşüşmü var çağırırsın pazarlama müdürünü sorunun ne olduğunu sorarsın.öyle telefon satılmıyor diye bütün çalışanların işine son veremezsin,bune ne iş veren cesaret edebilir nede gücü yetebilir.yaşınız kaç bilmiyorum ama daha olgunlaşmanızın gerektiği belli

arkadaşım sen sanırım se konusuna biraz yabancısın.

se p800 çıkardığı zaman nokia 7650 ler ile oyun oynuyordu. se symbianın belli bir payına sahipken şimdi sahip değil. gerçi vakıf oldu ama genede onda değil. se k750 gibi telefonlar yaparken diğer teller adam gibi resim çekemiyordu.

şimdi 1. smartphone dünyasına yol veren firmanın idou hariç smartphonesi kalmadı. p1 ve w960 var ama onlarında işletim sistemi fes edildi.
    2. çıkan yeni tellerin çoğu hala k750 k850 ayarında resim çekiyor.
    3. satış rakamları yerlerde sürünüyor.

anlayacağın sede top yekün bi sorun var. ha biz dedik ki. hepsini işten atarsın. kabaca bi cevap. senin gibiler için şöyle oldu bunu işten at böyle oldu bunu işden at yazacak halimiz yok. artık o kadarınıda sen anla. ha anlamıyorsan polemik yapma.

• quote:

Orjinalden alıntı: laax

son noktayı koymak isterimyurt dışından zorla x1 getirttim kral telefon piyasada karizma+işlev ortalama puanı alırsak yanına yaklaşamaz hiçbir telefon ama bulamıyoruz işte getirtsin elimizin altında olsun kullanalım ha şuda ayrı tr de çok az kişide olan bir cihazın bende olmasıda ayrı bir zevk tabi

ohhooo g900 gelmedi g700 gelmedi ki bunların tükrçe dil dosyaları bile hazırlandı. işletim sistemi fes olunca telefonlarda gelemedi. ericsson ve sony esas itibari ile çok iyi bir ortaklıkla başlamışlardı ki

p serisi 800 900 910 990 p1
    t610
    k750
    w800
    w810
    w960
    k850 gibi başyapıtları ortaya sürdüler. ama nedense hep bi eksik vardı. millet iphone iphone derken p800 bile sadece ekran olarak kullanılabiliyordu. hatta ericsson r380 dokunmatik ekrandan açılıp kapnıyordu. açma kapaması bile düğme değildi. ne oldu bilinmez se çok güzel giden yoldan saptı. ne w810 gibi bi başyapıt çıktı ortaya nede adam gibi smartphone. xperia da htc kaynaklı bir telefon se nin direk yaptığı bir telefon değil. se adam gibi işini yapsa hep kendi kafasının dikine gitmese bugün belki nokia yı deviremezdi ama ikinciliği çok rahat elde edebilirdi.

şahsen ikinciliği garanti olan bir firmanın bugün batmasından bahsediliyorsa bence topyekün bi yapılanmaya gitmesi gerekir.

• quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orjinalden alıntı: demote

telefonun üretiminde çalışan insanlarla satılmamasını nasıl birbirine bağladın anlamadım valla.varsa bi sorun gidersin sorunun kaynağını araştırırsın,çözüm yolları arasın.imalat hatasımı var ( ki sony de böyle bi sorun yok) imalat müdürünü şefini sorguya çekersin,satışlarda düşüşmü var çağırırsın pazarlama müdürünü sorunun ne olduğunu sorarsın.öyle telefon satılmıyor diye bütün çalışanların işine son veremezsin,bune ne iş veren cesaret edebilir nede gücü yetebilir.yaşınız kaç bilmiyorum ama daha olgunlaşmanızın gerektiği belli

arkadaşım sen sanırım se konusuna biraz yabancısın.

se p800 çıkardığı zaman nokia 7650 ler ile oyun oynuyordu. se symbianın belli bir payına sahipken şimdi sahip değil. gerçi vakıf oldu ama genede onda değil. se k750 gibi telefonlar yaparken diğer teller adam gibi resim çekemiyordu.

şimdi 1. smartphone dünyasına yol veren firmanın idou hariç smartphonesi kalmadı. p1 ve w960 var ama onlarında işletim sistemi fes edildi.
    2. çıkan yeni tellerin çoğu hala k750 k850 ayarında resim çekiyor.
    3. satış rakamları yerlerde sürünüyor.

anlayacağın sede top yekün bi sorun var. ha biz dedik ki. hepsini işten atarsın. kabaca bi cevap. senin gibiler için şöyle oldu bunu işten at böyle oldu bunu işden at yazacak halimiz yok. artık o kadarınıda sen anla. ha anlamıyorsan polemik yapma.

aynen bazılarının anlamadı noktayı güzelce açıklamıssın arkadasım ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.