Şimdi Ara

sony xperia z2 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba . Akıllı telefon alacağım ama hangisini alacağım diye uzun zamandır kafa yoruyorum . İlk aklıma gelen xpeia z idi ama telefonun eskimesi ve 2 tane yeni modelinin çıkması yeni modellerine yöneltti . Daha sonra xperia z1 almak istedim ama z2 çıkınca tamamen ona kaydım ve şuan z2 almak istiyorum. almak istiyorum ama forumda birçok konuda aşırı ısındığı hakkında yorumlar yapılmış . Öncelik olarak telefonda ben malzeme kalitesini koyuyorum çünkü sakarlığımı anlatamam. Malzeme kalitesi açısından tatmin ediyor bu cihaz beni . Daha sonra internette gezinirken veya oyun oynarken telefonun kasma sorunu yaşamamasını isterim . Cihaz 4 k video çekebiliyor ama ben 4k video çekebildiği için tercih etmem çünkü gereksiz görüyorum . nadiren fotoğraf çekerdim ama bu telefon ile artık bol bol çekerim gibi. size sorum gerçekten ısınma sorunu var mı varsa hiç bulaşmayacağım hp laptoptan yazıyorum :(

• selam ben dün aldım teli vede iyiki almışım diyorum ısınmaya gelince ısınmayan tel yok ama bu cihaz öyle çok ısınmıyor ben çok oyun oynuyorum ve çok memnunum tavsiye ederim süper bir cihaz
  • Hep diyorum az sabır birşey çıktığında hemen almamak lazım hem sorunlarını alıp yaşayanlardan öğrenmiş olursunuz hem de fiyatı düşer. Bu arada 1 ayda paralel de Z2 2000 tl iken 1850 ye kadar düşmüş. O nedenle yeni çıkan bir ürünü alırken herkese az sabretmesini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 senedir kullandığın nokia n72 gibi olabilir mi bu cihaz hakkında bilginiz var mı bu cihazda beni bu kadar idare edebilir mi acaba hocam
  • bu kadar para verilecekse garanti şart derim ben
  • 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    N72 bozuldu şuan yeni bir telefona ihtiyacım var yoksa n72 tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu o yüzden araştırıyorum bir çekip bir çekmeme sorunu var şuan yani evi arıyorlar bana ulaşmak için o derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caqatay123

N72 bozuldu şuan yeni bir telefona ihtiyacım var yoksa n72 tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu o yüzden araştırıyorum bir çekip bir çekmeme sorunu var şuan yani evi arıyorlar bana ulaşmak için o derece

N72 den sonra hacı murattan inip ferrariye binmek gibi olur. Donanımı iyi bir cihaz z2. Yalnız suya dayanıklı diye küvete vs sokmayın bozulma ihtimali var. Bir de 4k video çekerim diye uğraşmayın evinizde onu seyredeceğiniz 4k tv ya da monitörünüz yoksa iyi geceler.

• Ben şu an z kullanıyorum canavar gibi telefon z2 alırsan seni en az 3 yıl götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caqatay123

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Akıllı telefon alacağım ama hangisini alacağım diye uzun zamandır kafa yoruyorum . İlk aklıma gelen xpeia z idi ama telefonun eskimesi ve 2 tane yeni modelinin çıkması yeni modellerine yöneltti . Daha sonra xperia z1 almak istedim ama z2 çıkınca tamamen ona kaydım ve şuan z2 almak istiyorum. almak istiyorum ama forumda birçok konuda aşırı ısındığı hakkında yorumlar yapılmış . Öncelik olarak telefonda ben malzeme kalitesini koyuyorum çünkü sakarlığımı anlatamam. Malzeme kalitesi açısından tatmin ediyor bu cihaz beni . Daha sonra internette gezinirken veya oyun oynarken telefonun kasma sorunu yaşamamasını isterim . Cihaz 4 k video çekebiliyor ama ben 4k video çekebildiği için tercih etmem çünkü gereksiz görüyorum . nadiren fotoğraf çekerdim ama bu telefon ile artık bol bol çekerim gibi. size sorum gerçekten ısınma sorunu var mı varsa hiç bulaşmayacağım hp laptoptan yazıyorum :(

Baya ciddi boyutta ısınma problemi var. Ben aldım şuan iade atmeye çalışıyorum. Baya problemli çıktı cihaz. Tabi benimkii sersen kaynaklı da olabilir bakalım. Ama o kadar para verip bir sürü problem çıkması hiç iyi olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Isınmayan telefon yoktur. Ama aşırı ısınan vardır.

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    4k video çektiğinde ısınıyor diye yazmışlar o yüzden ekledim yoksa kullanacağımı sanmıyorum . Kişisel ihtiyaçlarım için çok iyi olur . Tek korkum aşırı ısınıp programların kapanıp yada yavaşlaması. Bu başlık altında bir kullanıcı yavaşladığını söylemiş çok kararsızım gidip iphone almaktan korkuyorum
  • Arkadaşlar lütfen şu tarz telefonları kullanmayı bilmeyenler almasınlar ya. Halk arasında saçma sapan ve tabir-i caiz ise mal gibi telefon kullananlar var. Adam 4k video çekiyor ardından son moda bir oyun açıyor arka planda wi-fi ve gps Allah ne verdiyse açık ondan sonra bu telefon çok ısınıyor. Bırakta ısınsın yani. Isınma ve çok ısınma problemi biraz da kullanıcıyla alakalı. Her çıkan güncellemeyi de zırt pırt yüklemeyin lütfen ya da yükledikten sonra geri dönmesini biliyorsanız yükleyin. Yoksa güncelleme geldiğinde cihazını güncelleyenlerden hep bir pişmanlık yazısı okuyorum şu forumda. Tabiki güncelleme bir cihazda iyileştirme yapmak için vardır . Fakat bu teori artık eskide kaldı. Güncelleme yaparken kuşkuyla davranmanızı öncelikle araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Zaten cihazın üzerine güncelleme denen illet ile pek birşey koydukları da yok. Herneyse çok üstüne gitim bu konunun.

Arkadaşım senin yerine olsam şu durumda Z2 değilde Z1 alırım. 4k videoya ihtiyacın olmadığını zaten belirtmişsin ki bana görede 4k boş. Z1 ,Z2 ' ye nazaran benim gördüğüm kadar daha az sorunlu bir cihaz ve arasındaki fiyat farkını da düşünürsen bana kalırsa Z1 daha mantıklı bir seçim olacaktır. N72 ' de sonra Z bile alsan sana zaten uzay mekiği gibi gelecektir. Çok astronomik düzeyde beklentin olsa dahi Z1 seni tatmin edecektir.

• elektrosenol kullanıcısına yanıt
    Hocam seni sevdim

Ama z1 almanı tavsiye etmiyorum kullanıcısı olarak Z1compact işini görür.
  • Z2 de kusurları var ama abartılıcak şeyler değil fiyat 2200 olunca millet biraz fazla söyleniyor hatali üretim alma yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-enigma -- 17 Temmuz 2014; 3:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Hocam seni sevdim

Ama z1 almanı tavsiye etmiyorum kullanıcısı olarak Z1compact işini görür.

Sagolasin hocam, beni seveni ben daha cok severim , Allah razi olsun.Uzun bir donem telefon almayi dusunmuyorum. Yeni cikan Sony telefonlar piyasa mallarinin bircok defa uzerinde kaliteye sahip olmasina ramen bagzi istedigim unsurlarin bulunmamasi ve ekonomik sikintilarim nedeniyle telefon almayacagim. Bir China atasozu der ki , Ne aldigini degil , ne kullandigini bilmelisin. Saygilar.

z1compact almanızı öneririm derken size demek istememiştim arakdaşa z1 yerine z1 compact demek istemiştim
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Hmm. Cevaplama yöntemiyle yapmışsınız ben kendime diye zannettim. Herneyse, kendimi utanmış hissettim birden.
    Yok hocam benim anlatma bozukluğum sadece siz dert etmeyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.