Şimdi Ara

Sony xperia z2 iade eden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, z2 kullananlar var mı? Ben yeni aldım ses derinden geliyor, normal video çekerken 10 dada cihaz kilitlendi ancak buz kalıbıyla soğutunca kendine geldi. Oyun oynamama rağmen cihaz çok ısınıyor. Aldığıma pişman oldum. Bimeksten almıştım iade için göndercem. 20 gün sürüyor Muş süreç. Sürecin sonunda acaba parayı iade ederler mi? Çok canım sıkıldı. Alamayanlar olmış para iadesi umarım canım sıkılmaz. Sony iade yapar mı? Arkadaşlar. 2200 tl ver sonra böyle olsun ne diyim ya :(

• flowerrose F kullanıcısına yanıt
    Sa hocam öncelikle geçmiş olsun ,video yu 4k mı kaydettiniz ,fabrika ayarlarina dönmeyi denediniz mi,iadeler 30 gün diye biliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok normal video :( 10 gün oldu alalı. Bimeksten aldım umarım iade ederler. Nerden aldım bu telefonu valla parama yazık oldu.
  • Hocam geçmiş olsun. Telefona ROOT benzeri birşey yaptınız mı ? Yaptıysanız iadesi olmaz diye biliyorum. Ve tam tamına parayı peşin de vermiyorlar galiba. Ben bi kamera almıştım 100 TL ye, iade edince 100 telelik bir çek vermişlerdi. Ama sadece Teknosada harcayabiliyorsun ( TEKNOSADAN ALMIŞTIM ) . Bimekse yaparlar mı bilmiyorum.

Neyse hocam iade ettikten sonucu yazarsanız sevinirim
  • Hediye çeki de olur umarım yaparlar :(((( yok root falan yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerrose -- 9 Temmuz 2014; 10:11:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikli olarak geçmiş olsun. Büyük bir ihtimalle sorunlu bir cihaz almışsınız. Çünkü bende de Z2 var. Ve telefonu 1 haftadır her konuda zorladım, her konuda test yaptım. Açık havada 16 dakikalık video çekimi yaptım, çekimi bitirdim. Fotoğraf çekmeye devam ettim. Yani aşırı ısınmadan dolayı kamerayı kapatma ihtiyacı bile duymadı cihaz. Ses konusunda LG G3 - HTC One M8 - S5 - 5S - Note 3'le kapıştırdım. M8 hariç 4 telefonu ses konusunda geçti. Ahizeden gelen ses konusunda da. Eski telefonumda seslerini telefonlarından dolayı boğuk duyduğum insanların seslerini çok net bir şekilde aldım.

Bimeksten 4 yıl önce Samsung Star almıştım, telefon 1.ayının sonunda şarjı 1 saatte bitmeye başladı. Servise gönderdim. 1 ayın sonunda telefonun üretiminde hatalı ürün olduğunu bildirdiler. Ondan 1 ay sonrada paramı iade ettiler. O günden beri bir daha Bimeks'ten ürün falan almadım.

Ek olarak 1 saatte Ashphalt 8 oynadım telefonda gene bana mısın demedi makine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 9 Temmuz 2014; 13:41:45 >

• Böyle konuları neden 100 post > açıyor anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun, umarım iade alırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MekaRex

Öncelikli olarak geçmiş olsun. Büyük bir ihtimalle sorunlu bir cihaz almışsınız. Çünkü bende de Z2 var. Ve telefonu 1 haftadır her konuda zorladım, her konuda test yaptım. Açık havada 16 dakikalık video çekimi yaptım, çekimi bitirdim. Fotoğraf çekmeye devam ettim. Yani aşırı ısınmadan dolayı kamerayı kapatma ihtiyacı bile duymadı cihaz. Ses konusunda LG G3 - HTC One M8 - S5 - 5S - Note 3'le kapıştırdım. M8 hariç 4 telefonu ses konusunda geçti. Ahizeden gelen ses konusunda da. Eski telefonumda seslerini telefonlarından dolayı boğuk duyduğum insanların seslerini çok net bir şekilde aldım.

Bimeksten 4 yıl önce Samsung Star almıştım, telefon 1.ayının sonunda şarjı 1 saatte bitmeye başladı. Servise gönderdim. 1 ayın sonunda telefonun üretiminde hatalı ürün olduğunu bildirdiler. Ondan 1 ay sonrada paramı iade ettiler. O günden beri bir daha Bimeks'ten ürün falan almadım.

Ek olarak 1 saatte Ashphalt 8 oynadım telefonda gene bana mısın demedi makine.

Umarım benimki de değiştirirler bakalım :( o zaman hatalı seri sizde aşırı ısınma olmuyor yani öylemi ? Beyazı sony centerda olmadığından bimeksten aldım almaz olaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerrose -- 9 Temmuz 2014; 15:23:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.