Şimdi Ara

Sony Xperia Z5 Premium mu? Samsung Galaxy S7 EDGE mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar, yorumları okudum ve gördüğüm kadarıyla çoğunuz telefonları almadan önce yorum yapmışsınız ve aldıktan sonra kimse yorum yapmamış.
    Biz Xperia Z5 Premium ya da S7 Edge arasında kalan arkadaşlara referans olması için telefonu alıp bir süre kullandıktan sonra olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı yazarsanız
    bizim için de karar vermemiz açısından faydalı olursunuz...
    Teşekkürler.
  • Eğer uzun süreli ve sorunsuz kullanmak istiyorsanız Iphone öneririm. Zamanınız var ise Ekimde Türkiye ye Yeni Iphone lar gelir. Bütçe sıkıntınızda yoksa almanızı tavsiye ederim. 2 yıl sonra bile aynı stabilite de kullanıyorum 5S imi. Vaktiniz yoksa 6S te alabilirsiniz. Ha illa android falan derseniz de Samsung Exynos işlemci kullanıyor S7 edge de. Kasma problemi nasıldır bilemiorm ama s3 - s4 sezonlarındaki gibi 1 sene sonra yapmıcağı kesin. Zaman vakit para sizin.
  • Arkadaşlar bende sizinle aynı durumu yaşıyorum 1 hafta s7 edge kullandım süper telefon ama uzun süre kullanmak istiyorum sürekli telefon değiştiren biri değilim. S7 edge mükemmel bir telefon ama telefonu korumaya almak çok zor kavisli ekrana uygun kırılmaz cam yok hiçbiri uymuyor. o kadar para veriyoruz telefon düştüğü an bitti çok çabuk hasar alıyor onun için z5 premium a geçicem ekranı düz korumaya alabiliyorum telefonu uzun ömürlü kullanmak istediğim için hem yazılımı sağlam hemde daha dayanılır hale geliyor. bir hafta denicem z5p. benimde kafama takılan ısınma sorunu ben oyun manyagı değilim basit 2-3 oyun oynuyoryum sosyal ağlar filan eğer bunda bile rahatsız edecek ısınma sorunu oluyorsa eğer dedikleri gibi çok ısınıyorsa onu da geri vericem s7 edge alıcam yapcak bişey yok. Z5P kullanan varsa çok ısınıyor mu sosyal ağları filan kullanınca yada müzk filan dinleyince lütfen kullananlar yardımcı olsun.. tesekürler

• Ben s7 Edge aldım.Gerek teknik özellikler yönünden gerek görünüş yönünden son derece tatminkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulubatlı2506 -- 16 Ekim 2016; 23:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.