Şimdi Ara

Sony Xperia Z5 Premium mu? Samsung Galaxy S7 EDGE mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Sony Xperia Z5 Premıum veya Samsung Galaxy S7 EDGE'den birini alacağım. Gösteriş merakı ya da son model gibi bir takıntım yok. Aldığım telefonu belirli bir süre kullanırım. Bu nedenle beni tatmin eden bir cihaz olmalı. Özellikleri yönünden iki cihazı değerlendi,

• S7 edge daha iyi bir cihaz ama fazla para vermek istemiyorsanyz z5p'de tercih edebilirsiniz yalnyz cihazda s810'dan kaynakly ysynmalar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

S7 edge daha iyi bir cihaz ama fazla para vermek istemiyorsanyz z5p'de tercih edebilirsiniz yalnyz cihazda s810'dan kaynakly ysynmalar olabilir.

Telefonu aldığım zaman uzun süreli kullanıyorum dediğim gibi. Öneriniz için teşekkür edeim
  • Eğer ikisini yan yana yazıyorsanız hiçbir fark 1100 TL'ye tekabül etmeyecektir. Z5P hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Eğer ikisini yan yana yazıyorsanız hiçbir fark 1100 TL'ye tekabül etmeyecektir. Z5P hayırlı olsun.

Başka önerebileceğiniz bir cihaz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Eğer ikisini yan yana yazıyorsanız hiçbir fark 1100 TL'ye tekabül etmeyecektir. Z5P hayırlı olsun.

Başka önerebileceğiniz bir cihaz var mı?

Vakit varsa beklemenizi, yok ise 6s öneririm.
  • Önümüzdeki süreçte çıkması muhtemel cihazlar hangileri?
  • ulubatlı2506 kullanıcısına yanıt
    Çıkacağından değil de fiyatlar düşsün diye söylemiştim özellikle de g5'in.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Çıkacağından değil de fiyatlar düşsün diye söylemiştim özellikle de g5'in.
    performans ve pil'de aralarında bence önemli fark var fiyat farkı önemli değilse 2 seçenekten s7 edge alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftsrn123 -- 16 Mart 2016; 16:59:45 >
  • ihtiyaçlarınızı tam olarak paylaşmadığınız için net bir şey söylemek zor olur. kendi adıma yapayım yorumumu.. Ben şahsen 2 sene de bir telefon değiştiren birisi değilim. aldığım telefon beni ortalama +4 sene götürmeli. son model olsun takıntım benimde yoktur çünkü son model telefona en fazla 1 yıl sahip olabiliyorsun sonra bir yenisi geliyor. bahsettiğiniz cihazların ikisi de çok iyi. elbette s7 edge daha iyi bir model. fakat o daha iyi diye z5p yi de gömmek olmaz. şahsen ben whatsapp , fb , twitter , instagram gibi 4-5 popüler sosyal medya uygulamalarını , 2-3 tane piano tales gibi ufak çaplı oyunları kullanmaktan başka birşey yapmıyorum telefonda. elbette kamera, not defteri vs bunları saymıyorum.. bu ihtiyaçlarım için iki telefonda süper. burda karar vermeniz gerekenin hoşunuza hangisinin gittiği olduğunu düşünüyorum. çünkü eğer ikiside ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yetiyorsa, elinize aldığınızda iyi bir his vereni seçmeniz, görüntüsünü beğendiğinizi almanız daha sağlıklı olacaktır. ben z5p yi çok severim kasa olarak. ayrıca arada 700tl lik bir fiyat farkı da var. son olarak gördüğüm kadarıyla sony yazılım güncelleme işinde samsung tan daha başarılı. telefonun daha uzun süre güncelleme almasını istiyorsan sony tercih etmelisin.

• Z5P yeterli olur hocam sizin için :)
  • Tartışmasız s7 edge her açıdan daha üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tazmanya cenevarı

Tartışmasız s7 edge her açıdan daha üstün.
    kesinlikle s7 edge
  • 1000 tl farka değer mi yani s7 edge?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

1000 tl farka değer mi yani s7 edge?
    Samsung Galaxy S7 Edge'nin yanında lg g5'e de bakmak lazım olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

Samsung Galaxy S7 Edge'nin yanında lg g5'e de bakmak lazım olacak gibi

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende z5 premium ile s7 edge arasında kalmıstım baya videoları izledim s7 edge evet biraz daha hızlı ,benım için önemli olanlar arasında sağlamlık da ön planda ancak z5 premium sanki onceki z serilerinden daha mı az sağlam daha kırılgan gibi geldi bana.birde şunu bilmek isterim hangisinin bataryası fazla gider,sony daha fazla kapasiteli ancak ekranı 4k,diğer yandan edge de büyük ve kavisli ekran.
    bu konuda bende sizden yardım istiyorum s7 mi s7 edge mi z5 premium mu nedersiniz.

bunlar dısında aslında lg v10-s6 edge-lg g5 e de baktım ama ne bileyim eledim bunları sizlerin bu konuda düşünceleri nelerdir

ulubatlı2506 siz aldınız mı telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

Arkadaşlar bende z5 premium ile s7 edge arasında kalmıstım baya videoları izledim s7 edge evet biraz daha hızlı ,benım için önemli olanlar arasında sağlamlık da ön planda ancak z5 premium sanki onceki z serilerinden daha mı az sağlam daha kırılgan gibi geldi bana.birde şunu bilmek isterim hangisinin bataryası fazla gider,sony daha fazla kapasiteli ancak ekranı 4k,diğer yandan edge de büyük ve kavisli ekran.
    bu konuda bende sizden yardım istiyorum s7 mi s7 edge mi z5 premium mu nedersiniz.

bunlar dısında aslında lg v10-s6 edge-lg g5 e de baktım ama ne bileyim eledim bunları sizlerin bu konuda düşünceleri nelerdir

Alıntıları Göster
    Ben z5p ile s6 edge plus arasinda secim yaparak s6 edge plus`i sectim.Pisman degilim.Memnunum.Kaldi ki sizin s7 edge alabilecek gucunuz var.Z seriler hep ayni kasa cok fazla bir degisiklik yok ve elde cok kaba duruyor.Evet krom kasaya ben de hayranim ama edge tasarimlar da enfes.Performans olarak testler ortada zaten.

• Mike Tyson kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam işte bizimde bütçeyi aşıyor biraz ama beğendik bir kere almayı göze aldım iNŞALLAH sen daha iyisini alırsın birkac araştırma daha yapıp ondan sonra son kararımı vereceğim bakalım
  • quote:

teşekkür ederim hocam işte bizimde bütçeyi aşıyor biraz ama beğendik bir kere almayı göze aldım iNŞALLAH sen daha iyisini alırsın birkac araştırma daha yapıp ondan sonra son kararımı vereceğim bakalım
    Bu kadar üst seviye telefonlar arasında hiç bir donanım veya özellik 1000TL gibi bir farka değmez bence, Z5P iyi güzel cihaz ama ekran çözünürlüğü çok çok gereksiz buda ayrı bir konu tabi benim görüşüm.
  • quote:

Henüz almadım. Ama iphone 6s plus'ta kafamdaki modellerden biri. Haziran ayında yurtdışından almayı planladığımdan biraz daha vakit var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.