Şimdi Ara

Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5 senedir uzağım oyundan. Geri dönmeyi planlıyorum fakat yeni sistemle ilgili hiç bir bilgim yok. Mage oynamak istiyorum genie diye otomatik kasma sistemi gelmiş. Şimdi size 2 sorum var. Asgard gibi bir serverda account açsam, mage için kolay kasabilecek yerler bulabilirmiyim. Genie alırsam 24 saat oyun açık kalabilir.
    Şimdiden seviyeli yorumlar için teşekkürler.

• Bu devirde mage ve bp olunmaz hatta düzgün priler olmadığı için warrior bile sıkıntı millet item alıyor ama playerlik yok tek çare asas archer

gaia da arkadaşım 83 warrior sağlam itemli nicki özelharekat adam asasa geçti dedim ne oldu hocam neden asas oldun dedi düzgün pri yok o yüzden çar harab oluyordu asasa geçtim kafam rahat dedi ille mage olacam dersen gaia gel sağlam team var bende mageydim ama iki arkadaş 3 gün girmeyince bıraktılar sandım bende değiştirdim çarı nickini editleyecem şimdi

arkadaşın nicki sanchez forumda bul onu konuş alırlar fakat 80 olmak üzereler biran evvel irtibata geç kasmaya başla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFABFCB25 -- 22 Aralık 2014; 10:01:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.