Şimdi Ara

Sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalı sorunsalından tiksinme sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalı sorunsalından tiksinme sorunsalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordo-bereli07 -- 15 Ağustos 2015; 16:22:29 >
  • Belki bir gün bu yaptıklarının farkına varıp mantık çerçevesinde yorum yaparsın diye bloklamayacağım. Ama yapma lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler anlayısın icin. Dedigim gibi sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalından tiksinme sorunsalım var eger bir gün bu sorunsalıma bir cözüm bulabilirsem ben de senin gibi örnek yeşil bir insan olmayı hedefliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -S2K-

Tesekkürler anlayısın icin. Dedigim gibi sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalından tiksinme sorunsalım var eger bir gün bu sorunsalıma bir cözüm bulabilirsem ben de senin gibi örnek yeşil bir insan olmayı hedefliyorum :)

Örnek alacağın kişi her yönünden en iyisi olsun. O kişi ben değilim.

• KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    Örnek alacagım kisinin yeşil olması benim icin cok önemli. Bu yüzden hemen seni idolüm yaptım ama eger istemiyorsan Hulk , Arrow ve Green Lantern arasından bir secim yapacagım. Kimi önerirsin?

• :)

• :)

• Sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalı sorunsalından tiksinmezsen,Sorunsal sorunsalı sorunsalından nefret etme sorunsalı sorunsalından tiksinme sorunsalın çözülür hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.