Şimdi Ara

SORUNU OLMAYAN TELSİMCİ VARMI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <font face='Script MT Bold'></font id='Script MT Bold'><font size='6'></font id='size6'><font color='orange'></font id='orange'>

BAĞLANTI SORUNU PEK YAŞAMIYORUM .AMA FATURA GELMİYOR,MSN CALIŞMIYOR.5 MİLYON LİRA İÇİN ÇOK BİLE ASLINDA[bgdnc2]
  • BENCE 5 MİLYON GİBİ BİR ÜCRETE FAZLA BİLE HİZMET VERİYOR ADAMLAR TEŞEKKÜRLER TELSİM...
  • Gündüzleri yavaş fakat gece yarısından sonra bayağı hızlanıyor.Ayrıca benim de faturam gelmiyor.Ve bazen bir gün boyunca GPRS devre dışı olabiliyor.Buna rağmen MEMNUNUM..[bgstr]
  • Bende dawnload yok çok zor oluoyor ama geceleri msn sürekli kopup açılıyor.

SORUNU OLMAYAN TELSİMCİ VARMI?
  • bazen var var, bazen yok...
    işlerimi hallediyor...
  • Siz bence bağlantının ne kadar yavas oldugunu bilmiyorsun ondan bölye mutluluk oynu oynar gibi atıp tutuyorsunuz.
    bak kardeşim. sadece google.com acılıyo ve bu formda 15 refreshten sonra. google.com a giriyorum. bi arama yapıyorum. ama bağlantı yavas oldugu için ancak başlıklraı görebiliyorum. herkes 5 milyona takmıs gidiyo. bunu 20 miyn yapsınlar ama adam gibi bişey yapsınlar. hem onlar rahat etsin hem biz. yakında 1 milyon yaparlar. sadece nete bağlnadı simgesine bakar bak telsime bak bee ayda 1 milyona nete girdiriyo diye teşekkür edersiniz siz
  • kavruki haklısın. çoğu arkadas gprs actırıyo hevesli hevesli sonra telsim rezilliğini görüyo ve bırakıyo ama sonucta telsime giden para 40 milyon(vergi+açtırma+sabit)
  • arkadaslar burdakileri okuyana kadar telsim gprsi actırmayı düsünüyodum ama hic bi sayfayı acmıyo msn de calısmıyosa ne ise yarıcak ki bosuna 40 milyon vermeyelim? şuanda durum nedir bilgi verebilecek olan var mı? bir de şunu merak ediyorum turkcell de sadece msn acık dursa 1-2 saat kac kontor gidiyo?
  • Ben hiç bir şeye giremiyorum site açama oldum ruh sağlını bozar telsim.

Zam yapsınlar 20 milyona razıyım ama adam gibi birşey sunsunlar çünkü telekoma kalırsak interneti unutmak zorundayız günde 1- saatle internet olmuyor zamanın nasıl akıcı geçtiğini hepimiz biliyoruz.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by morphsonur</i>
    <br />Ben hiç bir şeye giremiyorum site açama oldum ruh sağlını bozar telsim.

Zam yapsınlar 20 milyona razıyım ama adam gibi birşey sunsunlar çünkü telekoma kalırsak interneti unutmak zorundayız günde 1- saatle internet olmuyor zamanın nasıl akıcı geçtiğini hepimiz biliyoruz.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

abi benim ruh sağlığımı bozan şey: bu kadar gerekli olmasına rağmen her ay ev telefonuma konuşma hariç 30-40 milyon tl. ödemem olmuştu. Senin için hız gerekliyle kıy paraya baracuda ya da kablonet falan al..

• artık BEN :))) ve herkes umarım.
  • bende [bgdnc2]
  • BU TOPİCİN KALDIRILMA ZAMANI GELDİ GİBİ.ÇÜNKÜ Bİ PROBLEM KALMADI...TARİH 22,07,2002 VE 5.27 DAKİKADIR ONLİNE
  • BENCE DURSUN ÇÜNKÜ TELSİM BU SAGI SOLU BELLİ OLMAZ BAKARSIN YARINA HERŞEY DEGİŞMİŞ OLUR.YANİ SİL BAŞTAN
  • galiba çalışma vardı ve sonunda bitirdiler ama kullanıcılara adam gibi bilgi vermiyorlarki.
  • Çalışma filan yoktu kasıt vardı.Telsim bilerek yaptı.
  • valla beyler bende hiç bir sorun yok çünkü allaha şükür telsim gibi bi şebekeyle işim yok. şimdilik ayda 60-70 milyon bayılıyorum inşallah 1 2 ay içinde adslye geçcem
  • Walla bende şu 5-6 gündür telsim gprs yok..şu anda da telefon internet cafedeyim..Ben Samsun (Terme'de) kalıyorum..GPRS YOOOK burda..umarım yakında gelir...
  • Gprs 2 gün hiç gelmedi bizde.C.tesi-pazar hiç bağlanamadık başkalarına da oldumu bu?
  • Hadi bana da hayırlı olsun.Antalya'dayım.Gprs yok bende de birkaç saattir.Umuyorum birkaç güne çıkmaz bu durum [:(!]
    Forumda yazılanları da okuyunca bilemiyorum artık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.