Şimdi Ara

SORUNU OLMAYAN TELSİMCİ VARMI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abicim buda sorumu ya.telsim de sorunun olmamasi jeniffer lopezin takma odun takmasi gibidir :)
  • hahaha...tarih 30.07.2003
    hala terme'de (samsun) GPRS yok. küçük kardeşim bu terime
    "GePeReSice (geberesice:gebersin) hala yok mu??" diyor...
  • ben de son 3 günden beri sorun yaşıyorum.GPRS bir gidiyor bir geliyor.gelse bile alıp göndermiyor.sanırım bu olay AYCELL in k.b ye geçince herkesin telsime hücum etmesi ile olduğunu düşünüyorum...ARTI MÜŞTERİ HİZMETLERİ GERÇEKTEN ÇOK ÇOKKKKKKK İLGİSİZLER.BOŞUNA MAAŞ ALIYORLAR...
  • ben de son 3 günden beri sorun yaşıyorum.GPRS bir gidiyor bir geliyor.gelse bile alıp göndermiyor.sanırım bu olay AYCELL in k.b ye geçince herkesin telsime hücum etmesi ile olduğunu düşünüyorum...ARTI MÜŞTERİ HİZMETLERİ GERÇEKTEN ÇOK ÇOKKKKKKK İLGİSİZLER.BOŞUNA MAAŞ ALIYORLAR...
  • ilk başlarda 5 ayrı şebeke problemi olmasına karşın son 1 haftadıe telsim sorunsuz ve genelde 2,5 k nın üzerinde yani bazen 3,9 ları da görüyor yani ayıptır demesi film indiriyorum. Makina dün 16 saat hiç kopmadı... Abartmışımdır belki ama telekomda olsa böyle bağlanıyorum işte... ve emin olun 5 mil+kdv bu hizmet için yeterince iyi bir bedel bence...

Bazen grps hizmeti kesilsede artık çabuk geliyor...
    Bu arada istanbul avcılardayım göl tarafı :)

Gerçi ilk faturam 50 milyonu geçecek diye umuyorum ama ne farkeder bi zamanlar aycellde 40 mil gelmişti... İnternete geçen ay tam 78 milyon tl bağlanmışım ki 28 milyon civarı kârda olucam tabi bağlantı kalitesi aynı değil ama ben memnunum arkadaşlar...
  • ve hala GPRS (geperesice) yok....
  • hayret nasıl olur
  • thalese, termede herzamanmı yok, yoksa geçicimi ben şimdi ist. dayım ama yakında havzaya geliyorum orada kullanabilirmiyim gprs yi? yani telsimin olduğu heryerde telsim-gprs yokmu?
  • bence ayar sorunu vardır.1-2 gün gittiği oluyor ama bu kadarı fazla.
  • #351;imdi k#305;zacaks#305;n#305;z bana ama Telsim #351;u GPRS olay#305;na son verse de içim rahat dial up ba#287;alansam diye dua ediyorum walla ...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by biolog</i>
    <br />thalese, termede herzamanmı yok, yoksa geçicimi ben şimdi ist. dayım ama yakında havzaya geliyorum orada kullanabilirmiyim gprs yi? yani telsimin olduğu heryerde telsim-gprs yokmu?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Yoo herzaman yok..şu 3-4 haftadır benim oturduğum yerde yok.
    Ama Terme'nin diğer taraflarında var...
    Ben aradım "şebeke yenileniyormuş" bana öyle söyledirler...
    Umarım en kısa zamanda gelir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.